Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 8 z 27 [ Posty: 537 ] Przejdź na stronę Poprzednia 16 7 8 9 1027 Następna
Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 25 lis 2007, 13:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lip 2007, 8:58
Posty: 1502
Samochód: DAF 105XF 460
Lokalizacja: Dolnośląskie

prezesom intry sie polepszyło troche z kierowcami i z dnia na dzień wrócili do starego systemu rozliczeń-wg km,i dlatego jest masowa ewakuacja wśród kierowców i mają całkowitą racje bo nie uważam ażeby ta marna dieta była wygórowanym wynagrodzeniem :roll:

_________________
a nikt ci za darmo nie da!!!


Tytuł:
Post Wysłano: 25 lis 2007, 21:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 lis 2007, 18:40
Posty: 40
GG: 0
Lokalizacja: wrocław

Cytuj:
prezesom intry sie polepszyło troche z kierowcami i z dnia na dzień wrócili do starego systemu rozliczeń-wg km,i dlatego jest masowa ewakuacja wśród kierowców i mają całkowitą racje bo nie uważam ażeby ta marna dieta była wygórowanym wynagrodzeniem :roll:
zgadzam sie z toba w 100% i


Tytuł:
Post Wysłano: 01 gru 2007, 20:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 lis 2007, 9:46
Posty: 10
Lokalizacja: żarska wieś

panowie wie ktos ile to osób ostatnio sie zwolniło z intry a dokładnie w tym tygodniu bo słyszłem ze około 20 typa a wiece kto sie zwolnił

_________________
JAZDA JAZDA JAZDA i EURO LECI


Tytuł:
Post Wysłano: 05 gru 2007, 21:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 lis 2007, 18:40
Posty: 40
GG: 0
Lokalizacja: wrocław

Cytuj:
panowie wie ktos ile to osób ostatnio sie zwolniło z intry a dokładnie w tym tygodniu bo słyszłem ze około 20 typa a wiece kto sie zwolnił

z tego co słyszałem to ponad 20 typów rzuci,łąo kluczami i podziekowali zdzichowi i jego ekipie


Tytuł:
Post Wysłano: 07 gru 2007, 19:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 lip 2007, 11:53
Posty: 7
Lokalizacja: POZNAN

byłem w czwartek w biurze i przyszedł przyjmować sie nowych chłopak było to o 10 rano jak sie nie myle a jak przyjechałem na borowy to on już siedział w kabinie i leciał z koleszka na austrie a gadałem znim wczesniej w biurze to tylko przyszedła sie przyjać i nawet nie mysąłam ze poleci w trase a poleciał od razu z grubej ruru na austrie

i widać jak na dłoni ze kierowców brakuje w firemce


Tytuł:
Post Wysłano: 08 gru 2007, 20:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 gru 2007, 18:50
Posty: 55
GG: 0
Samochód: ...
Lokalizacja: Wrocław

Panowie mam Prośbę bo rysuję Scanię Ri mam problem z naczepą, bo mam zjdęcia tylko nie takie jak trzeba.
Bo potrzebuję (tak jak napisane) Tył, Następnie przód naczepy pod kontem prostym (najlepiej)
Bo szukam i nic, może słabo szukam czy co?
Ale jak coś macie to dajcie proszę, nieważne czy intra czy coś innego ale żeby to była naczepa do cementu.


Ostatnio zmieniony 28 lip 2010, 0:11 przez SWBT.S.A., łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 09 gru 2007, 15:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 lis 2007, 9:46
Posty: 10
Lokalizacja: żarska wieś

tymon

jeszcze latasz w firemce

_________________
JAZDA JAZDA JAZDA i EURO LECI


Tytuł:
Post Wysłano: 12 gru 2007, 11:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 gru 2007, 11:32
Posty: 3
Lokalizacja: ZGORZELEC

wczoraj nawijałem z kieramenem z intry i mówmł zę do konca roku lata bo wracaja do płacenia od km i w firmie sie zaczyna robic nie przyjemnie


Tytuł:
Post Wysłano: 13 gru 2007, 12:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lis 2006, 16:05
Posty: 212
Lokalizacja: Łódzkie

Glupota jest płacenie za km teraz wiele juz firm zaczyna płacic w stałych stawkach przykladem może byc HEMA. NIe przemyślany chyba krok kierownictwa bo teraz kierowców z doświadczeniem brakuje a skoro zaczynaja tacy z Intry odchodzić to nie świadczy o niej dobrze.

_________________
nie pyskuj bo ściana
najlepsza przyjaciółka-fajerka


Tytuł:
Post Wysłano: 15 gru 2007, 18:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lis 2007, 11:39
Posty: 11
Lokalizacja: Łagów&Jerzmanki

zgadzam sie z tobo kolegomłodzian zdzichu przesadza z tym powrotm na km i dlatego chłopaki rzuczaja kluczama na parkingach


Tytuł:
Post Wysłano: 24 gru 2007, 17:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 lip 2007, 11:53
Posty: 7
Lokalizacja: POZNAN

ostatnio jeden z naszych z tego co słyszałem miałe pecha jak postawiło mu auto w poprzek do wjechał w niego niemiaszek i zginoł

[ Dodano: Pon, 24.12.2007, 16:10 ]
a naszemu nic sie nie stało ale wiadomo jego wina


Tytuł:
Post Wysłano: 25 gru 2007, 0:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 wrz 2007, 16:24
Posty: 32
Lokalizacja: DW

Ten wypadek nie był w Niemczech na A6 między Norymbergą a Heilbronem, na nitca do Heilbronu?
Autostrada zamknięta kilka godzin i stau na 20 km.


Tytuł:
Post Wysłano: 26 gru 2007, 12:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 gru 2007, 22:24
Posty: 43
Lokalizacja: KONIN

Dorzucam fotki SCANII T Topline. Z tego co mówił pracownik SCANII, była to pierwsza w Polsce SCANIA T z kabiną Topline. Żeczywiście zestaw robi duże wrażenie, szczególnie że na ciągniku zostało zamontowane wyposażenie dodatkowe, tzn został lekko stuningowany no i jednakowe malowanie ciągników wraz z naczepami sprawia, że maszyn z INTRY nie da się nie zauważyć na drodze.

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Tytuł:
Post Wysłano: 27 gru 2007, 23:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2006, 13:56
Posty: 1311
GG: 1
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: TSK

Parę lat temu stała na targach w Poznaniu. Jeśłi dobrze pamiętam jako ozdoba gazety "Ciężarówki". Mam pamiątkowe zdjęcie przy niej.

_________________
Jak trza, to cofnę do przodu.
22.08.2016r. [*] Tomcio - przyjacielu, pamiętam.


Tytuł:
Post Wysłano: 28 gru 2007, 2:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 cze 2007, 0:09
Posty: 344
GG: 0
Samochód: Nyska V8 Tandem
Lokalizacja: Gdzieś przy DK12 :)

panowie do Iłowej mam nie daleko,tato kiedyś pracował w Intrze,ogólnie nie polecam tej firmy, kompletne bagno,pracował trochę gdy przyszedł czas wypłaty, gość zwlekał bardzo długo a jak już wypłacił to 800zł...800zł za taki kołchoz,bez przerwy coś,wszystko na hura,800zł....heh ojciec go wyśmiał i się stamtąd wyniósł...jedyny plus to 100 kg darmowego cukru...za darmoche...hehe nie wiem czy oni tym cukrem tak zaniżają wypłaty...może jakbyśmi im oddali 100 kg cukru to było by więcej na koncie...hehe


Tytuł: Re: Intra
Post Wysłano: 18 sty 2008, 15:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lip 2007, 8:58
Posty: 1502
Samochód: DAF 105XF 460
Lokalizacja: Dolnośląskie

Kierowcy odchodzą ale Zdzichu dalej jest twardy i już wyczerpał wszystkich skoczków i zaczyna stawiać pierwsze zestawy pod płot a następne mają do odbioru lada chwila,we włocławku też chłopaki przejrzeli na oczy i opuszczają szeregi firmy,szkoda że nie ma prawdziwej solidarności wśród kierowców i nie staną,bo przecież nie ma nad czym rozpaczać u Monta stoi trochę wolnych zestawów i płacą bardziej ludzko,bo inaczej to nic sie nie zmieni na lepsze koledzy jak będziemy tak czekać aż nam dołożą sami do chleba???

_________________
a nikt ci za darmo nie da!!!


Tytuł: Re: Intra
Post Wysłano: 21 sty 2008, 11:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lis 2007, 11:39
Posty: 11
Lokalizacja: Łagów&Jerzmanki

Stoją zestawy stoją, u nich będę stać na borowym bo nie ma kto tam latać.


Tytuł: Re: Intra
Post Wysłano: 25 sty 2008, 15:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 lip 2007, 11:53
Posty: 7
Lokalizacja: POZNAN

w intrze jest teraz h. na maxa trzeba sie na jeździć i góra jak dostaniesz 4 złociszy bo więcej sie nie da od km wyciągnąć ja teraz ściagneła akurat po 3 tygodniach i klapa przezimuje w intrze i trzeba szukać czegoś gdzie normalnie płaca i gdzie jest sie normalnie raz na 2 tygodnie w domu albo przejazdem


Tytuł: Re: Intra
Post Wysłano: 01 lut 2008, 18:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sie 2007, 9:52
Posty: 25
GG: 0
Samochód: Scania R420 + Silos Feldbinder
Lokalizacja: IŁOWA

koledzy ale wy głupoty gadacie. jak nie wiecie jak jest w firemce to po co gadac plotki (nie realne plotki) zanim cos napiszecie to sie zastanowcie 2 razy a potem napiszcie. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

_________________
ZAWSZE I WSZEDZIE SCANIA R NAJLEPSZA BEDZIE.


Tytuł: Re: Intra
Post Wysłano: 01 lut 2008, 19:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 mar 2007, 18:37
Posty: 139
GG: 1
Samochód: Daf Euro 6 SSC
Lokalizacja: Oława/okolice

Cytuj:
koledzy ale wy głupoty gadacie. jak nie wiecie jak jest w firemce to po co gadac plotki (nie realne plotki) zanim cos napiszecie to sie zastanowcie 2 razy a potem napiszcie. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
No to Kolego napisz jak jest naprawde :> Bo jak do tej pory to sama krytyka dotyka tą firmę od dłuższego czasu :wink: :/
Pozdrawiam :mrgreen:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 8 z 27 [ Posty: 537 ] Przejdź na stronę Poprzednia 16 7 8 9 1027 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: