Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Strona 8 z 84 [ Posty: 1665 ] Przejdź na stronę Poprzednia 16 7 8 9 1084 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 22 sty 2013, 11:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 lip 2012, 21:27
Posty: 152
GG: 38240430
Samochód: Scania R420

Możliwe, że wczoraj około godziny 22.00 mijaliśmy się na wysokości Radomska?

_________________
Pranie tapicerek samochodowych urządzeniami marki
Kärcher.Ciechocinek trasa Włocławek-Toruń możliwy dojazd do klienta.Kontakt 669-916-374.


Post Wysłano: 22 sty 2013, 20:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2434
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Cytuj:
Możliwe, że wczoraj około godziny 22.00 mijaliśmy się na wysokości Radomska?
Niestety nie, wczoraj ok. 22 mogłem być widziany między Katowicami a Sosnowcem - po zrzutce leciałem pod załadunek :wink:

A z najnowszych wieści to rama pod skrzynkę jest już wyspawana, wygląda bardzo solidnie i estetycznie. W najbliższą sobotę jadę na wiercenie dziur na śruby mocujące ją do ramy, a potem do ocynkowni. Myślę, że efekt końcowy będzie można podziwiać za 2 tygodnie :)


Post Wysłano: 23 sty 2013, 16:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 mar 2009, 20:05
Posty: 213

Do Whirpoola Do Wrocławia na ul Bora Komorowskiego jeździłeś? Często tam się ładujesz? Gdzie latasz? Ja swego czasu miałem stałą robotę z Whirpoola, woziłem lodówki do Janek pod Warszawą. Czasami to 7 razy w miesiącu zdarzało m się tam być.

_________________
szerokiej i suchej a w domu wąskiej i wilgotnej.


Post Wysłano: 24 sty 2013, 20:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2434
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Cytuj:
Do Whirpoola Do Wrocławia na ul Bora Komorowskiego jeździłeś? Często tam się ładujesz? Gdzie latasz? Ja swego czasu miałem stałą robotę z Whirpoola, woziłem lodówki do Janek pod Warszawą. Czasami to 7 razy w miesiącu zdarzało m się tam być.
Nie miałem okazji tam jeszcze ładować, czasami mam rozładunki, a generalnie to auto często tam tylko parkuje :wink:

Małe foto poglądowe, z ostatniego rozładunku w Zabrzu:

Obrazek Obrazek

Znowu Whirpool, i ostatnie, z serii "Volvo duże i małe";)

Obrazek Obrazek

Z nowości to zaczęło gdzieś z okolic zbiorników pneumatycznych w naczepie dość mocno uciekać powietrze... Nie wiem jeszcze czy to któryś zawór, czy przewód, czy może przegnity "baniak" - jutro będę diagnozował ;)


Post Wysłano: 24 sty 2013, 20:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4069
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Nowa osobówka? Koncern VW popadł w niełaskę?

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 24 sty 2013, 21:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2434
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Oj tam zaraz w niełaskę, przyszedł moment i po prostu trzeba było potwierdzić swój "motoryzacyjny fanatyzm" :lol:

PS. Swoją drogą to mógłbyś w końcu zacząć studiować - trochę tematów do "omówienia" nam się już zebrało :mrgreen:


Post Wysłano: 24 sty 2013, 22:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lis 2012, 23:56
Posty: 214
Samochód: Osobowy
Lokalizacja: Śląsk

Jakiś wypad do Zabrza jeszcze w planach masz czy to tylko jednorazowy strzał był ?

_________________
Moja flota


Post Wysłano: 24 sty 2013, 22:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2434
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Panie Michale, generalnie to na śląsku jestem bardzo często :) w sezonie, to nawet 20-22 razy w miesiącu (zależy ile jest dni roboczych :D), i często przejeżdżam przez Zabrze zjeżdżając z DTŚ i kierując się w stronę DK88 ;)
A co do tej konkretnej budowy, to zapowiada się tam więcej kursów. Inwestycja jest rozwojowa, a producent towaru jest jednym z moich klientów, więc pewnie będę bywał częściej ;)


Post Wysłano: 24 sty 2013, 23:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

Widzę do FH dołączył mały szwed V50. Zamieniony z VW? Planuje rodzicom zgotować identyczną podmianę :D Z FH prezentuję sie doskonale i mam nadzieję że kiedyś i ja się dorobię podobnego zestawu :D Chociaż wolałbym S60.


Post Wysłano: 25 sty 2013, 12:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2434
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

V50 zastąpiło A4 Avant 1,8T. Ale to też "zostało w rodzinie", dostała je moja dziewczyna, która niedawno zdała prawko i ma swoje pierwsze auto :)
Edler, mnie też po głowie chodziło S60 lub V70, ale stwierdziłem, że jako iż najczęściej jeżdżę sam lub z jednym pasażerem, to V50 spokojnie mi wystarczy, dodatkowo jest sporo tańszy w eksploatacji niż "rdzenne" Volva (do V50 pasuje mnóstwo części z Focusa, z którym dzieli płytę podłogową oraz niektóre silniki).
Edler, jeżeli chcesz kupić rodzicom V50 to, po przejechaniu 1000km tym autem, mogę polecić, o ile nie potrzebują wielkiej przestrzeni w drugim rzędzie siedzeń (szczegółowo możemy pogaać o tym na pw) ;) Radzę też szukać auta po 2007 roku, czyli poliftowego. Generalnie to na północy Polski jest bardzo dobry dealer używanych Volvo, firma Auto-scan z Goleniowa: http://www.auto-scan.pl/index.php
Warto ich odwiedzić w poszukiwaniu używanej osobówki Volvo ;)


Post Wysłano: 29 sty 2013, 16:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lis 2012, 23:56
Posty: 214
Samochód: Osobowy
Lokalizacja: Śląsk

Cytuj:
Panie Michale, generalnie to na śląsku jestem bardzo często :) w sezonie, to nawet 20-22 razy w miesiącu (zależy ile jest dni roboczych :D), i często przejeżdżam przez Zabrze zjeżdżając z DTŚ i kierując się w stronę DK88 ;)
A co do tej konkretnej budowy, to zapowiada się tam więcej kursów. Inwestycja jest rozwojowa, a producent towaru jest jednym z moich klientów, więc pewnie będę bywał częściej ;)
No to teraz będę Cię wypatrywał ;) z DTŚ do 88 jeździsz przez centrum czy koło stadionu ?

_________________
Moja flota


Post Wysłano: 29 sty 2013, 21:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2434
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Cytuj:
Cytuj:
Panie Michale, generalnie to na śląsku jestem bardzo często :) w sezonie, to nawet 20-22 razy w miesiącu (zależy ile jest dni roboczych :D), i często przejeżdżam przez Zabrze zjeżdżając z DTŚ i kierując się w stronę DK88 ;)
A co do tej konkretnej budowy, to zapowiada się tam więcej kursów. Inwestycja jest rozwojowa, a producent towaru jest jednym z moich klientów, więc pewnie będę bywał częściej ;)
No to teraz będę Cię wypatrywał ;) z DTŚ do 88 jeździsz przez centrum czy koło stadionu ?
Przez centrum, wydaje mi się, że są tam mniejsze dziury niż przez koło stadionu, choć to wybieranie między złym a gorszym, tak naprawdę :wink: Jestem tam częstym gościem, więc na pewno prędzej czy później się spotkamy :)

A teraz coś na rozluźnienie atmosfery, zdjęcie z ostatniej przymiarki (w tle mój spawacz, żeby nie było :D):

Obrazek

Myślę, że po ocynkowaniu stelaża i zamontowaniu będzie wyglądało całkiem dobrze :)


Post Wysłano: 31 sty 2013, 18:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 lut 2010, 20:41
Posty: 94
GG: 9460747
Samochód: SCANIA R620

Kolego nie jestem pewien ale ty chyba masz częste rozładunki w CASTORAMIE w Jeleniej Górze . Często Cię tam widuje.


Post Wysłano: 31 sty 2013, 23:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2434
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Cytuj:
Kolego nie jestem pewien ale ty chyba masz częste rozładunki w CASTORAMIE w Jeleniej Górze . Często Cię tam widuje.
Faktycznie, często tam bywałem jakoś do czerwca - później już praktycznie tylko kursy na śląsk robiłem - kasa ta sama, powrotów więcej i w dodatku po płaskim ;)
Ale cieszę się, że auto jest rozpoznawalne, wbrew opiniom niektórych Forowiczów :mrgreen:
Też tam zrzucałeś? Czym jeździsz? Może i ja kojarzę :)

Dobra... Trzeba się zbierać, komu w drogę temu aviomarin... Michał, szykuj się, jutro znowu będę przejeżdżał przez Zabrze :mrgreen:


Post Wysłano: 01 lut 2013, 14:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 lut 2010, 20:41
Posty: 94
GG: 9460747
Samochód: SCANIA R620

Cytuj:
Cytuj:
Kolego nie jestem pewien ale ty chyba masz częste rozładunki w CASTORAMIE w Jeleniej Górze . Często Cię tam widuje.
Faktycznie, często tam bywałem jakoś do czerwca - później już praktycznie tylko kursy na śląsk robiłem - kasa ta sama, powrotów więcej i w dodatku po płaskim ;)
Ale cieszę się, że auto jest rozpoznawalne, wbrew opiniom niektórych Forowiczów :mrgreen:
Też tam zrzucałeś? Czym jeździsz? Może i ja kojarzę :)

Dobra... Trzeba się zbierać, komu w drogę temu aviomarin... Michał, szykuj się, jutro znowu będę przejeżdżał przez Zabrze :mrgreen:
A wiesz co kolego ja tam jeździłem busami w Castoramie , oni tam transport mieli , taki niski chłopak w okularach ,ciągle łaził w koszulkach na ramiączkach. :D Większości to ty chyba im tam cement przywoziłeś ... Pozdrawiam.


Post Wysłano: 19 lut 2013, 22:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2434
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Aaa no pewnie, że Cię kojarzę :mrgreen: Kiedyś chyba nawet tłumaczyłeś mi drogę do WEPY :wink:

Z aktualności to rama na skrzynkę gotowa i w ocynku - czeka na odpowiednie warunki do montażu, póki co z robotą ciągle "tak sobie" więc może w tym tygodniu uda się poskładać wszystko do kupy :wink:

No i chyba największa nowość - naczepa na sprzedaż:

http://otomoto.pl/trailor-trouillet-s38 ... 48782.html

Jeśli są chętni to zapraszam :wink:


Post Wysłano: 19 lut 2013, 22:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 sty 2011, 23:01
Posty: 296
Samochód: Scania 94 260
Lokalizacja: Ostrów Wlkp

Czyżby dwa zdjęcia były robione przez poprzedniego właściciela ? :D Wydaje mi się że jest to baza PKS-u,która jest niedaleko mnie :wink: Jeśli chodzi o temat "nowej" naczepy,to już masz coś ogarniętego konkretnego czy jeszcze trwają poszukiwania ? :wink: Pozdrawiam ! :wink:

_________________
"And nothing else matters..."


Post Wysłano: 20 lut 2013, 0:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2434
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Cytuj:
Czyżby dwa zdjęcia były robione przez poprzedniego właściciela ?
Tak jest :) Ale wizualnie naczepa niewiele zmieniła się przez ten rok kiedy ją ciągam, do tego tutaj jest czysta, więc dałem te zdjęcia :wink:
Cytuj:
Jeśli chodzi o temat "nowej" naczepy,to już masz coś ogarniętego konkretnego czy jeszcze trwają poszukiwania ?
Obecnie na rynku naczep nie ma opcji ogarniania - co ciekawsze egzemplarze w dobrych cenach znikają w mgnieniu oka. Po prostu jak pojawi się coś ciekawego to trzeba się szybko decydować :wink: Jadę jutro oglądać Krone z 2001 roku na osiach BPW Eco Plus z hamulcami tarczowymi- zobaczymy :wink:


Post Wysłano: 20 lut 2013, 21:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2434
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Sorry za jeden pod drugim, ale wydarzenie jest istotnie i trzeba je odnotować :mrgreen: Otóż naczepa dziś znalazła nowego właściciela, jeszcze jutro i pojutrze jeździ u mnie, a od przyszłego tygodnia będzie służyła w Zielonej Górze :wink:


Post Wysłano: 20 lut 2013, 22:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Czyli poszukiwania nowej naczepy przybierają na sile :D.

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 8 z 84 [ Posty: 1665 ] Przejdź na stronę Poprzednia 16 7 8 9 1084 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: