Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 8 z 17 [ Posty: 326 ] Przejdź na stronę Poprzednia 16 7 8 9 1017 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 04 maja 2008, 11:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lut 2007, 13:41
Posty: 215
GG: 0

Cytuj:
Koledzy spytam się tak z ciekawości gdzie mieści się baza chartera na Białorusi???
w Witebsku


Ostatnio zmieniony 04 maja 2008, 15:20 przez misiekianiolek, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 04 maja 2008, 12:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 19:44
Posty: 1278
GG: 0
Lokalizacja: BL DK61

Ale tamten oddział rozstał się z p. Czaplickim. Teraz jest tylko oddział w Smoleńsku na Rosji.


Post Wysłano: 04 maja 2008, 12:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 kwie 2007, 21:07
Posty: 64
GG: 0

Aha bo ostatnio widziałem na A2 5 składów Chartera i byłem ciekawy jechało 3 many i 2 dafy


Post Wysłano: 06 maja 2008, 15:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lut 2007, 13:41
Posty: 215
GG: 0

:?:


Ostatnio zmieniony 30 sty 2009, 13:20 przez misiekianiolek, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 06 maja 2008, 22:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 lut 2008, 14:59
Posty: 30
GG: 0

jak sie patrze na te posty to zadna rewelacja co z tego ze auto dostaniesz nowe jak ono sie rozypie i niemasz czym jezdzic a ja jezdzac salowka z jajkami to po 18gr mialem jako mlodziak po szkole majac 19 lat fakt ze krecilem sporo ale i przyzwoicie bylo fakt ze w domu bylem codzinnie i tylko spalem bo co po takiej trasie dla niedswiadczonego ale kazdy weekend w domu i szef dozucil wiec nie bylo zle


Post Wysłano: 07 maja 2008, 23:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 maja 2006, 22:45
Posty: 51
GG: 0
Samochód: VW Passat 1.9 TDI 4motion
Lokalizacja: WKZ

Cytuj:
Chłopaki z Chartera coś ostatnio za dużo sobie pozwalają...
Za pewne już nie długo pojawi się kolejne auto do sprzedania. Tym razem położyli zestaw ( nowego Dafa ) na wjeździe na autostradę w Nowym Tomyślu. A incydent miał miejsce w tamtym tygodniu. :/
Jak tak dalej pójdzie to nie będzie czym jeździć :/
Hehe... nie jest tak źle z tym DAFem... Dużo z nim sie nie stalo bo ma stopień urwany i troche podrapało go a z naczepą to niewiem. A położył go jeden z najstarszych kierowców z CHARTERa z moich stron - powiedzmy że stary znajomy, wtajemniczeni wiedzą kto to... (zaznaczam że jest to ten DAF który był kiedyś tak wymalowany a później wszystkie naklejki pozrywano)


Post Wysłano: 08 maja 2008, 8:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lut 2007, 13:41
Posty: 215
GG: 0

No widzisz Alik co osoba to historia...

Ja wiem to od brata tego kierowcy bo ostatnio ładowaliśmy się razem w Barendrechcie i od słowa do słowa wyszło że mamy wspólnych znajomych... Tylko że on mówił że to był nowy Daf i dlatego tak napisałem...

Czy to chodzi o ten zestaw?

Obrazek

zdjęcie autorstwa - krzycho1980

A to który rocznik jest ten Daf o którym tyle ostatnio zamieszania? Kiedy oni go pomalowali i na jaki kolor skoro piszesz że już nie jest oklejony. :/


Ostatnio zmieniony 20 maja 2008, 7:49 przez misiekianiolek, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 19 maja 2008, 13:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 maja 2006, 22:45
Posty: 51
GG: 0
Samochód: VW Passat 1.9 TDI 4motion
Lokalizacja: WKZ

Cytuj:
No widzisz Alik co osoba to historia...

Ja wiem to od brata tego kierowcy bo ostatnio ładowaliśmy się razem w Barendrechcie i od słowa do słowa wyszło że mamy wspólnych znajomych... Tylko że on mówił że to był nowy Daf i dlatego tak napisałem...

Czy to chodzi o ten zestaw?

Obrazek

A to który rocznik jest ten Daf o którym tyle ostatnio zamieszania? Kiedy oni go pomalowali i na jaki kolor skoro piszesz że już nie jest oklejony. :/
Tak, dokładnie chodzi o niego. Ma on jakieś 2-3lata... jest to samochód z wersji ADVENTAGE (czy cos takiego) był on oklejony (bo nie jest to malowanie) w tym samym czsie co ten słynny DAF z BREVITERa.... Od pół roku no może od roku z samochodu są pozrywane naklejki bo a to odłaziły a to jakieś otarcia były i tak sie to zsumowało że wszystko zostało pozrywane. Od innych DAFów w CHARTERze różni sie tylko tym że ma orurowanie nad przednią szyba z 2 halogenami i 2 trąby HADLEYa no i jest kolory białego, silnik tak samo jak w czerwonych - 430km


Post Wysłano: 19 maja 2008, 19:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 maja 2007, 12:38
Posty: 59
Lokalizacja: Płock

siema chłopaki znowu temat ruszył ten dafik w czerwcu będzie miał 3 lata i faktycznie się położył ostatnimi czasy na A2. Uszkodzeń praktycznie nie za dużo!!! myśle że dobrze że to prowadził Mirek a nie ten młody bo nie wiadomo jak by to dalej wyglądało.Dafik już znowu śmiga cały i zdrów :D w ramach precyzji dodam ALIK__1 że ten dafik miał jeszcze orginalną lodówke : :lol:
co do kierowcy to prawdą jest że jest jednym z najdlużej pracujących tam kierowców.

Pozdrawiam wujka Mirka T. i Wszystkich z forum
Cytuj:
No widzisz Alik co osoba to historia...

Ja wiem to od brata tego kierowcy bo ostatnio ładowaliśmy się razem w Barendrechcie i od słowa do słowa wyszło że mamy wspólnych znajomych... Tylko że on mówił że to był nowy Daf i dlatego tak napisałem...

Czy to chodzi o ten zestaw?

Obrazek

A to który rocznik jest ten Daf o którym tyle ostatnio zamieszania? Kiedy oni go pomalowali i na jaki kolor skoro piszesz że już nie jest oklejony. :/
misiek jak jestes z Płocka to wiesz gdzie te zdjęcia były robione ktore wklejasz :)))) pozdrawiam

_________________
Krzysiek


Ostatnio zmieniony 04 lut 2010, 19:02 przez krzycho1980, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 20 maja 2008, 7:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lut 2007, 13:41
Posty: 215
GG: 0

No pewnie że wiem :mrgreen: Słynna płocka stojanka koło stadionu Wisły Płock. Bardzo dużo zestawów parkuje tutaj na weekend...

Dopiero teraz zaueażyłem że pod tą fotką nie napisałem kto jest autorem, domyślam sie że to Ty Krzychu i czym prędzej naprawiam ten błąd.

Wysłałem ci wiadomość na PW.


Post Wysłano: 20 maja 2008, 22:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 maja 2007, 12:38
Posty: 59
Lokalizacja: Płock

zgadza się to jest naprzeciwko stadionu Wisły Płock kiedyś tam stawiałem tego pomazanego ale tylko czasami tak to bywa na stałej lini w charterze :mrgreen:lol: Pozdrawiam

_________________
Krzysiek


Ostatnio zmieniony 04 lut 2010, 19:03 przez krzycho1980, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 27 maja 2008, 22:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 kwie 2006, 18:13
Posty: 96
Samochód: 106.460
Lokalizacja: Suwałki

Scania ktora byla uszkodzona a jej zdjecie podane zostalo strone wczesniej jest juz na sprzedaz http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=T645331

_________________
geszynta hotel, tajp, gierej, asztoni paletos :shock:


Post Wysłano: 30 maja 2008, 11:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 maja 2007, 22:48
Posty: 42
Lokalizacja: jestem?

A to byłe auto misiekianiołek po odmłodzeniu :)
http://abcentrum.otomoto.pl/scania-r124 ... 78843.html

Jest już uboższa o prawie 300tyś km, :D z wyglądu odmłodzona :D


Post Wysłano: 30 maja 2008, 14:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lut 2007, 13:41
Posty: 215
GG: 0

Zgadza się. To jest nasza Królowa, którą wprawdzie długo nie jeździliśmy ale dała się poznać z jak najlepszej strony. Teraz jest jeszcze odmalowana i faktycznie dużo świeżej wygląda. Cena troche wygórowana jak na 2003 rok z milionowym przebiegiem ale jestem pewien że silnik wytrzyma 2 milion. Ciekawostką jest też to, że na ramie nie ma jeszcze znaków korozji co jest mankamentem scanii.
Ja ze swojej strony mogę tylko polecić te autko, ale nie za taką cene....


Ostatnio zmieniony 30 sty 2009, 13:22 przez misiekianiolek, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 30 maja 2008, 15:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 19:44
Posty: 1278
GG: 0
Lokalizacja: BL DK61

A czym teraz jezdzicie :?:


Post Wysłano: 31 maja 2008, 7:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lut 2007, 13:41
Posty: 215
GG: 0

Teraz mamy na stanie też Scanie tylko taką pomarańczową no i młodsza bo z 2005 roku. Dawałem kilka stron wcześniej jej fotke...


Post Wysłano: 06 cze 2008, 22:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 19:44
Posty: 1278
GG: 0
Lokalizacja: BL DK61

W Ołtarzewie stoją nowe MB Actrosy czarne dla Chartera, których nie zamierzają odebrać. Ma ktoś jakieś namiary na firmę leasingową do tych Actrosów :?: Z jakich leasingów korzysta Charter :?:


Post Wysłano: 07 cze 2008, 6:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lut 2007, 13:41
Posty: 215
GG: 0

Jesteś pewien że to dla Chartera miały być?? Oni zamówili ale czerwone. Pierwsza partia do odbioru była 2 miesiące temu. Wzieli 2 a pozostałe albo sprzedali albo nie odebrali, ale one są czerwone. http://abcentrum.otomoto.pl/index.php?s ... id=T625108

Naprawde dziwna sytuacja z tymi autami, Zamówili MB i Volva, auta są a nie odbierają, a jednocześnie starsze auta też wycofują i szykują do sprzedania. Albo zaczynają sie jakieś problemy, albo DAF przedstawił im jakąś super oferte i czekają na ich maszyny...


Post Wysłano: 07 cze 2008, 9:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lip 2007, 10:06
Posty: 22
Lokalizacja: Kalisz

Moj tata tam jezdzil VOLVO FH12(Nowe) + Schmitz Cargobull.Opowiadal mi jak Kiedys pojechali na Rosje z owocami i musieli zabrac jakies pieniadze i przywiezc je do Polski i mowil mi ze rusek zadzwonil gdzies za chwile przychodzi chlopak ok.15 lat z plecakiem a w Plecaku forsa.Albo jak wracali przez Rosje do Polski to zatrzymali ich bo obrysowka im sie przepalila a obok jechal ruski lada bez swiatel i jemu nic niezrobili.
Pozdrawiam


Post Wysłano: 07 cze 2008, 10:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 19:44
Posty: 1278
GG: 0
Lokalizacja: BL DK61

misiekaniolek

Zauważ, że te samochody z ABCentrum są używane. Nie wiele ale są.
Co do czarnych MB to jest informacja od dealera.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 8 z 17 [ Posty: 326 ] Przejdź na stronę Poprzednia 16 7 8 9 1017 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: