Strona 8 z 22 [ Posty: 440 ] Przejdź na stronę Poprzednia 16 7 8 9 1022 Następna
Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 10 mar 2007, 0:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lut 2007, 22:59
Posty: 59
Lokalizacja: Kępno

Troszke tez przesadzaja z tymi wjazdami. Moim zdaniem powinno byc tak ze pokazujesz dowod, wjezdzasz.

_________________
Jak kochac to ksiezniczke jak krasc to miliony

460xxl + Przyczepa tandem KIERUNEK EUROPA ZACHODNIA/SKANDYNAWIA


Tytuł:
Post Wysłano: 11 mar 2007, 2:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sty 2007, 16:34
Posty: 125
GG: 0
Lokalizacja: Częstochowa

no to gdzie mnie nie chcieli wpuścić:
-Sistema Poland(Bielsko Biała,Tychy)
-Magneti Marelli w Sosnowcu
Ogólnie na Fiata nie wpuszczaja :(

Ja jak prawie wszyscy na wtro uciekam i tyle.Ostatnio jak byłem na fiacie w BB to ładowali nas 7h to co ja bym robił na cieciowni :wink: Ja nie chciałem wychodzić z kabiny to tata kazał mi wyjśc zebym cały czas nie siedział w kabinie.Przyszła jakaś kierowniczka i nic nie gadała :lol: Ja moge siedzieć w kabinie,ale jak jest luzny portier.Kiedys nie wpuścili mnie w Sosnowcu to był taki fajny gość.Pokazwał mi tate na monitoringu,pobawiłem sie kamerkami :D


Tytuł:
Post Wysłano: 11 mar 2007, 16:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lut 2007, 22:59
Posty: 59
Lokalizacja: Kępno

Trafisze na dobrego portiera i jest ok. A trafisz na hu.. to nic takiemu nie zrobisz. :?

_________________
Jak kochac to ksiezniczke jak krasc to miliony

460xxl + Przyczepa tandem KIERUNEK EUROPA ZACHODNIA/SKANDYNAWIA


Tytuł:
Post Wysłano: 27 mar 2007, 19:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 wrz 2006, 16:50
Posty: 1136

Mnie nie chcieli wpuścić do tych zakładów:
Rockwool Małkinia Górna
Bayer Bayer D (nie pamiętam dokładniej gdzie to było)
Huta Katowice-wpuścili ale jak się schowałem na wyro


Tytuł:
Post Wysłano: 27 mar 2007, 19:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2431
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Cytuj:
Bayer Bayer D (nie pamiętam dokładniej gdzie to było)
Leverkussen zapewne :wink: Ja z wjazdem tam nie miałem problemu :U


Tytuł:
Post Wysłano: 27 mar 2007, 19:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 lis 2006, 12:57
Posty: 32
Lokalizacja: Oświęcim

Ja mialem problemy w oddzialach lajkonika w Skawinie i kolo Oławy. Wpuscili tylko z auta wychodzic nie mozna. Bayer Bayer tez mnie nie chcieli wpuscic ale na szczescie tata juz tam nie jezdzi


Tytuł:
Post Wysłano: 27 mar 2007, 19:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Zapewne juz tutaj bylo, ale nie wpuszczaja na Cocacole w Radzyminie. Tata poszedl zapytac sie ciecia czy podwojne obsady moga wjechac, a ciec powiedzial ze nie. Tak wiec szybko wpakowalem sie na wyro (w Scanii 4 Topline) i wjechalem. Stalismy dosyc dlugo w kolejce (juz na zakladzie) wiec jak przyszedl rozladunek to normalnie wyszedlem z auta i pomagałem tacie. Przy wyjezdzie sie juz nie chowałem, nic sie juz nie czepiali

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Tytuł:
Post Wysłano: 27 mar 2007, 20:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 sie 2006, 1:28
Posty: 54
GG: 0
Samochód: MAN TGL
Lokalizacja: Warszawa

..mnie jakieś 5-6 lat temu kiedy jeszcze jeździliśmy ze szmatą nie chcieli wpuścić do PETROCHEMII w Płocku oraz niepamietam co to bylo ale chyba Real albo inne Tesco w STRYKOWIE, też sobie troche poczekałem. Teraz na szczęście juz nie mam takich problemów bo do fabryk i salonów Volva i Scanii wpuszczają bez problemu. Jedyne trzeba się chować na granicy ze Szwabami bo u nich nie mogą 3 os jechać w kabinie...

_________________
LKW KoRnik


Tytuł:
Post Wysłano: 28 mar 2007, 16:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 gru 2006, 15:23
Posty: 20
Lokalizacja: Płońsk

raz mnie nie wpuscili na cukrownie w Glinojecku...czekalem chyba z 4 h od tamtej pory nie ryzykuje i sie chowam na wyro :P

_________________
LIPINSKI TRANSPORT SPEDYCJA


Tytuł:
Post Wysłano: 28 mar 2007, 16:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 sie 2006, 1:28
Posty: 54
GG: 0
Samochód: MAN TGL
Lokalizacja: Warszawa

..no proste nieraz sie tak robiło ale czasami sie nikomu nie chce wysiadać więc sie trzeba za firanką schować :) pozdro..

_________________
LKW KoRnik


Tytuł:
Post Wysłano: 07 kwie 2007, 19:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 mar 2007, 13:03
Posty: 18
Lokalizacja: dolnyslask

Rokita brzeg Dolny wjazd na teren zakladu z osoba towarzyszaca jest niemozliwy wyjatek jesli jest to kierowca zmiennik.ale musi on wyjsc z auta i przejsc przez bramki dla pieszych z przepustka ktora dostaje po okazaniu dowodu osobistego i wypelnieniu deklaracji

_________________
MY TRUCK IS MY HOME


Tytuł:
Post Wysłano: 07 kwie 2007, 20:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 kwie 2007, 0:16
Posty: 9
GG: 0
Lokalizacja: Śr.Śl

mnie nie chcieli wpuścić w zawierciu<bodajże jakas huta czy cos w tym rodzaju>
2.huta w brandenburgu raz mnie nie wpuścili za drugim razem wbiłem się na wyro i przejechałem


Tytuł:
Post Wysłano: 07 kwie 2007, 22:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 lip 2006, 21:25
Posty: 71
Lokalizacja: Śląsk (Tarnowskie Góry)

Elektrowania ŁAgisza w Będzinie-nie ma takiej opcji zeby wpuscici osobe towarzyszącą niewiem jak jest jak podwójna obsada przyjezdza,Koksowania w Zdzieszowicach też nie chcą wpuszczac ale ze wieczór juz był to sie na łóżeczko wbiłem i gra,koksownia Przyjażń w Dąbrowie Górniczej-bardzo pilnują jak tam jest rozładunek to nawet nie jeżdze bo tereny do okoła mało ciekawe są a siedziec dlugo na bramie jakos mi sie nie uśmiecha.Jest tez taki zakład w Sosnowcu, ale za cholere nie umię sobie przypomnieć jak sie nazywa ładuje sie tam odpad po kwasie byliśmy tam z ojcem z piatku na sobote ok 1 w nocy (trudno zeby na bramie siedziec w srodku nocy) wiec numer z wyrem byl nieoceniony:)

_________________
http://www.weglostal.com.pl
http://www.kemipol.com.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 09 kwie 2007, 19:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 mar 2007, 18:37
Posty: 139
GG: 1
Samochód: Daf Euro 6 SSC
Lokalizacja: Oława/okolice

W Kwidzynie to nawet gazety spisują ile się ma na wjeżdzie :lol: i czy alkohol się ma :/ patrzą portierzy bo mają płacone jak złapią pijanego na zakładzie :evil: i kiedyś kierowcy do pustych butelek po wodzie ognistej nalali mineralnej :> i niby impreze robią :lol: zataczali się i śpiewali więc cieć podszedł i pyta kto do rozładunku i wszyscy się zgłosili(4 chyba było kierowców) a za bramą drogówka czekała. Po rozładunku podjechali na bramę i drogówka podeszła z alkomatem i wszystkim wyszło 0,0 więc gliniarz zje... portierów i się im głupio zrobiło :mrgreen: :mrgreen: a jakiś czas wcześniej kierowca po 1 piwie był i mu wykazało coś więc miał kłopoty bo na zakładzie można mieć 0,0 a on miał 0,1 i gliniarz mówił że na drodze nic by mu nie zrobił a tu na zakładzie są więc nieprzyjemności były :/


Tytuł:
Post Wysłano: 09 kwie 2007, 20:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Ostry była o tym mowa na 2. stronie tego tematu.


Tytuł:
Post Wysłano: 09 kwie 2007, 23:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 wrz 2006, 16:50
Posty: 1136

Cytuj:
mnie nie chcieli wpuścić w zawierciu<bodajże jakas huta czy cos w tym rodzaju>
2.huta w brandenburgu raz mnie nie wpuścili za drugim razem wbiłem się na wyro i przejechałem
To zapewne HUTA ZAWIERCIE, mój ojciec wiedział, że nie wpuszczają od razu na łóżko i wpuścili bezproblemowo


Tytuł:
Post Wysłano: 10 kwie 2007, 13:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 mar 2007, 18:37
Posty: 139
GG: 1
Samochód: Daf Euro 6 SSC
Lokalizacja: Oława/okolice

Cytuj:
Ostry była o tym mowa na 2. stronie tego tematu.

O sorki wielkie niedoczytałem :oops: :oops: ale wstyd :/


Tytuł:
Post Wysłano: 10 kwie 2007, 14:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 mar 2007, 17:39
Posty: 13
Lokalizacja: Bełchatów

Kiedys mnie nie wpuscili na zaklad Pepsi w Michrowie ! Czekalem chyba z 3 godzini ;/ a zajechalismy tam o 2 w nocy !. Jak tam czekalem to przyjechal kierowca tez z dzieckiem ale ono mialo moze z 7 latek to sie zdenerwowal i nie i nie wjechal sie ladowac i gadal z ochrona ze jedzie z Hiszpani dziecko spi ale nie wpuscili !
Nie wpuszczaja tez na zaklady Coca Coli w Niepolomicach kiedys czekalem 6h


Tytuł:
Post Wysłano: 10 kwie 2007, 14:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 sty 2006, 21:21
Posty: 111

Mnie nie wpuścili do Unilever'a w Poznaniu, a kumpla w Bydgoszczy... Nie chcieli mnie też wpuścić w Kimbery Clark, bo w instrukcji pisało od 16 lat, więc babka na portierni kazała mi się ciulnąć na górne łóżko i zasłonić zasłonką byliśmy tam 8 godzin i taki gorąc :D Ale wytrzymałem :P A tak więcej to zawsze idzie się dogadać, przeważnie wpisują mnie jako drugiego kierowce i wjeżdżam ;)


Tytuł:
Post Wysłano: 10 kwie 2007, 14:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 mar 2005, 18:36
Posty: 181
Lokalizacja: SLU- Lubliniec

Więc tak. Osobiście mnie nie wpuścili do Huty w Zawierciu oraz do ZAK-u (Zakłady Azotowe Kędzieżyn Koźle). Tak jak przedmówca TAJNY napisał, że często można się dogadać i wjechać na zakład jako drugi kierowca :wink: . Zawsze ze sobą biore legitymacje dlatego na wiele zakładów wpuszcają za okazaniem jakiegoś dokumencika. W niektórych zakładach (Huta Zawadzkie, Pktt Bolesławiec, Scrapena w Herbach itd) wpuszcają właśnie przy pokazaniu legitki. Wiadomo niektórych tematów nie można "przeskoczyć" i kiedy portier uważa się za Bóg wie co wtedy musimy poczekać przed zakładami :wink: .

_________________
Don't underestimate the power of ours Scania \8/
JANIK POMOC DROGOWA & TRANSPORT PONADNORMATYWNY
http://www.janik-pomoc-drogowa.go.pl
http://www.janik-gabaryt.go.pl

http://aleks.picturepush.com


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 8 z 22 [ Posty: 440 ] Przejdź na stronę Poprzednia 16 7 8 9 1022 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: