Strona 8 z 54 [ Posty: 1076 ] Przejdź na stronę Poprzednia 16 7 8 9 1054 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 09 kwie 2011, 22:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lut 2010, 23:09
Posty: 70
GG: 4064033
Samochód: Mercedes
Lokalizacja: Tłuchowo

Post Wysłano: 09 kwie 2011, 22:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

To by się w sumie w jakimś stopniu pokrywało z tymi "szkicami" z postu kamiltirex'a. Póki co też nie pasuje mi ten design, choć znając życie to tylko zasłona dymna przed premierą - może sam Mercedes wypuścił taki fotomontaż by później zaskoczyć wizerunkiem nowej ciężarówki. Bo co jak co, ale gdyby to zdjęcie było autentyczne to na pewno nie byłoby w internecie tylko jednego ujęcia.

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Post Wysłano: 10 kwie 2011, 0:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 maja 2008, 22:32
Posty: 1482
GG: 6330420
Samochód: CLK Black Series
Lokalizacja: Warszawa

Moim zdaniem to nie jest fotomontaż, ponieważ porównując to zdjęcie do wcześniejszych można zauważyć wiele identycznych szczegółów czy też identycznych linii sylwetki, Co do tego czy mi się podoba czy nie. W 2002r wszedł chińczyk i dopóki nie "obił" się o oczy to był paskudny. Ze Stralisem też miałem podobnie. Projekt może wygląda trochę futurystycznie, ale na pewno znajdzie swoich odbiorców wizja samochodu wyprodukowanego przez MB.

_________________
Cichanos und Gibon Internationale Spedition u. Logistik GmbH & Co. KG, Hamburg (D) member.


Post Wysłano: 16 kwie 2011, 8:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 lip 2010, 17:54
Posty: 54
Samochód: X9
Lokalizacja: Sandomierz

Nowy Mercedes-Benz Actros wkracza właśnie w ostateczną fazę testów. Ciężarówka trafi do sprzedaży już w drugiej połowie 2011 roku.

Nowy Actros kontynuuje misję poprzednika, oferując przewoźnikom i kierowcom jeszcze wyższy stopień ekonomii, dynamiki i komfortu. Aby temu sprostać, zaprojektowano zupełnie nową kabinę sypialną, dostępną w sześciu podstawowych wersjach. Już nawet zamaskowany, Actros zdradza typową dla Mercedesa stylistykę, połączoną z udoskonaloną aerodynamiką oraz innowacyjną koncepcją oświetlenia.

Pod kabiną zagoszczą przedstawiciele nowej rodziny silników Mercedes-Benz, produkowanych od niedawna w Mannheim. Początkowo dostępne będą wersje o mocy od 310 do 375 kW, generujące od 2100 do 2500 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Dzięki nowoczesnej technologii - z unikalnym systemem wtrysku X-Pulse, układem oczyszczania spalin BlueTec oraz filtrem cząstek stałych na czele - wszystkie silniki będą spełniać normę emisji spalin Euro 6, która będzie obowiązywać od 2014 roku. W porównaniu do Euro 5, zakłada ona znaczną redukcję emisji tlenków azotu i cząstek stałych (odpowiednio, o 80 i 67 proc.).

W ciągu ostatnich siedmiu lat nowe, dalekobieżne ciężarówki Mercedes-Benz Actros przeszły szereg rygorystycznych testów, w tym próby drogowe na skutym lodem kole podbiegunowym oraz w spalonych słońcem okolicach Sierra Nevada - a to w imię hasła "Trucks you can trust", przyświecającego wszystkim modelom Mercedesa.

Źródło:http://www.4trucks.pl/


Post Wysłano: 16 kwie 2011, 10:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Czyli należy się spodziewać, że niedługo zobaczymy fotki bez makijażu.
http://www.germancarforum.com/attachmen ... 1-copy.jpg

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Post Wysłano: 16 kwie 2011, 11:12

Porównując z tym, co wrzucił Atego to zgadza się, jak go mogli tak oszpecić :( Mp1 i Mp2 były klasyczne w swojej prostocie wyglądu, mają swój ponadczasowy styl. A to wygląda jak :/ Zobaczymy jak w praktyce będzie się prezentować, ale nie za ciekawie jest :?


Post Wysłano: 16 kwie 2011, 13:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 maja 2008, 22:32
Posty: 1482
GG: 6330420
Samochód: CLK Black Series
Lokalizacja: Warszawa

Cytuj:
Porównując z tym, co wrzucił Atego to zgadza się, jak go mogli tak oszpecić :( Mp1 i Mp2 były klasyczne w swojej prostocie wyglądu, mają swój ponadczasowy styl. A to wygląda jak :/ Zobaczymy jak w praktyce będzie się prezentować, ale nie za ciekawie jest :?
A moim zdaniem Actros zrewolucjonizuję stylistykę pojazdów użytkowych. Zapowiada się ciekawie. Ciekawe czy będą jego odkrywać kawałek po kawałku.

_________________
Cichanos und Gibon Internationale Spedition u. Logistik GmbH & Co. KG, Hamburg (D) member.


Post Wysłano: 16 kwie 2011, 14:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lut 2005, 18:59
Posty: 832

To kurde przestaje być śmieszne :mrgreen: Nie wieżę, że Mercedes odstawi takiego Batmobila :roll:


Post Wysłano: 16 kwie 2011, 14:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Po mojemu nowe pojazdy użytkowe Mercedesa będą podobne stylistycznie do topowych modeli E klasy, S klasy, itp. Wg. mnie to dobrze.

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Post Wysłano: 16 kwie 2011, 20:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Gdy wchodził chińczyk było masę narzekań, gdy wchodziła Premiumka było tak samo - nie wspomnę o TGXie. Mam nadzieję że będzie tak samo w tym przypadku - trochę narzekania a jak już zostanie oficjalnie zaprezentowany jego wygląd zdania ulegną zmianie.

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Post Wysłano: 18 kwie 2011, 9:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Nowe foto zamaskowanego Actrosa:
Obrazek
Teraz porównajcie te fotki:
http://www.germancarforum.com/attachmen ... 1-copy.jpg
i
http://www5.picturepush.com/photo/a/541 ... 112449.jpg
Coś mi się wydaje, że to co jest na okładce Truckera przedstawia finalną wersję nowego produktu ze Stuttgartu.

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Post Wysłano: 18 kwie 2011, 16:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 mar 2006, 2:00
Posty: 198
Samochód: szybki ;)
Lokalizacja: STWua

Post Wysłano: 21 kwie 2011, 11:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 sie 2010, 11:43
Posty: 181
GG: 24570715

A mi sie wydaje że to będzie najładniejsze i najnowocześniejsze stylizacyjne i technicznie (euro 6) auto na rynku :)

Już nie mogę się doczekać gdy będzie można go zobaczyć na żywo.
Foty nie ukazują całej prawdy, MP3 nie podobał mi się kompletnie gdy widziałem foty, a teraz gdy obcuje z nim na codzień wydaje mi się że jest najładniejszą ciężarówką na rynku. Wiec nie ma co krytykować tylko trzeba czekać :D


Post Wysłano: 05 maja 2011, 13:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lut 2005, 18:59
Posty: 832

Post Wysłano: 05 maja 2011, 14:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Czyli jednak potwierdzają się moje przypuszczenia. To jest właśnie nowy Actros. Czy mi się wydaje czy kabina jest jakaś taka płaska?, ale to chyba przez skan :D .

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Post Wysłano: 05 maja 2011, 15:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2006, 19:31
Posty: 764
Samochód: Volvo FH 440
Lokalizacja: Meszna

Póki co moim zdaniem nieudana próba upodobnienia go do osobówek Mercedesa. Mam nadzieję, że oficjalne zdjęcia i przede wszystkim widok na żywo zrobią lepsze wrażenie.


Post Wysłano: 05 maja 2011, 21:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 mar 2006, 2:00
Posty: 198
Samochód: szybki ;)
Lokalizacja: STWua

Post Wysłano: 05 maja 2011, 21:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Trzeba się przyzwyczaić do tego wyglądu. O ile z boku wygląda atrakcyjnie o tyle sam kształt świateł z przodu jest trochę nieudany.

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Post Wysłano: 05 maja 2011, 21:46
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lut 2007, 16:06
Posty: 2140
GG: 6845711
Samochód: prawo fotelowiec
Lokalizacja: Gryfino

O TGX'ie też każdy mówił, że jest brzydki trzeba zobaczyć go na realu i dopiero ocenić ;)

_________________
www.flickr.com/marekjastrzebski


Post Wysłano: 06 maja 2011, 13:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 sie 2010, 11:43
Posty: 181
GG: 24570715

Mam świeżutkie info od sprzedawcy. Więc tak, premiera w PL ma być w listopadzie. Koleiną ważną informacją jest to iż nie będzie to ACTROS tylko ma być jakaś zupełnie nowa kabina i nazwa. Ale na stronie MB pisze żę ma być to nowy ACTROS więc nie wiem już jak ma być. Będzie produkowany równo z ACTROSEM MPIII jeszcze co najmniej przez 3 lata bo MPIII sprzedaje się świetnie i Mercedes nie chce go wycofać, bo i po co?
Ten nowy model będzie co prawda około 3000 euro drożyszy w podstawie ale to co będzie zawierało jego wyposażenie ma miażdżyć konkurencje. Chyba największym skokiem w przyszłość ma być niezależne zawieszenie przednie, co według mnie będzie deklasować wszystkich pod względem komfortu. Ma mieć także jakoś super ogarnięte wnętrze. W najwyższej kabinie ma mieć największą przestrzeż życiową dla kierowcy na rynku.

Sprzedawca ma być we wtorek w Niemczech na pokazie dla dealerów i porobić fotki i nam podesłać.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 8 z 54 [ Posty: 1076 ] Przejdź na stronę Poprzednia 16 7 8 9 1054 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: