Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 8 z 35 [ Posty: 682 ] Przejdź na stronę Poprzednia 16 7 8 9 1035 Następna
Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 05 lut 2007, 19:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 wrz 2006, 20:52
Posty: 7
Lokalizacja: Świętochłowice

Kolego Prince, sam jestem kierowcą w Delcie i ja i wielu moich znajomych nic nie wie o likwidowaniu weksli a jak by coś takiego było to by dyspozytoży zaraz każdego informowali ( a nie dyrekcja jak piszesz ) może są do tego jakieś przymiarki i ktoś sie trochę pospieszył i zrobił z igły widły. Tak naprawdę to te weksle nikomu nie przeszkadzają bo jak się jest normalnym kierowcą to finansowo nic nikomu nie grozi.


Tytuł:
Post Wysłano: 05 lut 2007, 22:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lut 2005, 15:10
Posty: 157
GG: 0

delta...


Ostatnio zmieniony 16 cze 2010, 23:01 przez chudy, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 05 lut 2007, 22:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 wrz 2006, 3:24
Posty: 109
GG: 6579088
Samochód: Mercedes W124 200D
Lokalizacja: Wałbrzych

tomsky09 a ile pracujesz już w Delcie ??

A co do weksli to wiem co widziałem, co słyszałem i czytać też umiem...

Właśnie pisałem z synem jednego z kierowców i również potwierdził to co ja i weksle maja dodawać "do najbliższego paska zarobków"


Tytuł:
Post Wysłano: 10 lut 2007, 11:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 wrz 2006, 20:52
Posty: 7
Lokalizacja: Świętochłowice

Cytuj:
skoro jesteś kierowcą to jeśli mógłbyś coś więcej skrobnąć na temat tej firmy? jak już może zauważyłeś jestem ze świon i być może to tak kiedys skieruje mnie los... najpierw szkoła
jak jest ze zjazdami do domu(jak często?) , jak z awariami, przepałami no i zarobki? nie chodzi mi tutaj o konkretną wartyośc tylko raczej stwierdzenie czy jest dobrze czy źle. z góry dzięki:)
Na temat zarobków nie ma co pisac bo zależą one od tego gdzie się jezdzi tzn. kraj, zagranica lub na innenleaderach tj. szkło wielkogabarytowe bo tam płacą prawdopodobnie od kilometra i jeżdżą w podwójnej obsadzie. Kasa nie jest kosmiczna ale zawsze jest.
Tak samo zjazdy do bazy, możesz być co tydzień a możesz przez 5 tygodni jezdzić np. po Unii.
PALIWO- jest norma 27,5 l. pusty i od tony 0,36 lato oraz 0,5 zima.
Jak samochód przepala to musisz to zgłosić na warsztacie i wtedy mechanicy to robią. Jak masz udokumentowaną awarię to spoko a jak stwierdzą że to z twojej winy to Cię obciążą .


Tytuł:
Post Wysłano: 10 lut 2007, 19:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 gru 2005, 23:43
Posty: 445
Lokalizacja: Sosnowiec

tomsky09 a czym Ty jezdzisz w Delcie (tandem, naczepa firanka, czy inloaderem)? Czy jest dalej tak, ze nowy kierowca, ktory jest na przyuczeniu jezdzi przez miesiąc za darmo?

_________________
Może się matka na jakiegoś kierowcę zapatrzyła, bo mnie do samochodów ciągnie...


Tytuł:
Post Wysłano: 11 lut 2007, 0:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 wrz 2006, 3:24
Posty: 109
GG: 6579088
Samochód: Mercedes W124 200D
Lokalizacja: Wałbrzych

Skoro pisze że norma 27,5 to pewnie lata ciągnikiem, bo jak już wcześniej pisałem norma jest różna dla tandema, ciągnika, jak i inloadera.

tomsky09 a możesz mi powiedzieć czy nie dostałeś przypadkiem swojego weksla?? Bo ja wczoraj rozmawiałem z swoim tatą i on dostał...


Tytuł:
Post Wysłano: 18 lut 2007, 10:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 wrz 2006, 20:52
Posty: 7
Lokalizacja: Świętochłowice

Sorry, na temat weksla,właśnie też dostałem go już z powrotem. Jeżdże koniem z naczepą ale wydaje mi się że trumny mają też normę 27,5. A co do nowych kierowców to nie jeżdżą już za darmo, chyba od początku tego roku . najpierw są zatrudnieni a potem w podwójnej obsadzie się uczą.


Tytuł:
Post Wysłano: 18 lut 2007, 19:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2006, 13:56
Posty: 1311
GG: 1
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: TSK

Rany ale sie czasy zmieniają. Mój kumpel w 2004 roku przyjął się do Delty i oczywiście jeździł za darmo na przyuczeniu , choć go nie wymagał. Był szczęśliwy, że dostanie prawie nowy skład i nie przejmował sie, że będzie na poiczątku przez miesiać tyrał za fri. Teraz już staje się to powoli nie do pomyślenia. I bardzo dobrze, zaczynają ludzi szanować

_________________
Jak trza, to cofnę do przodu.
22.08.2016r. [*] Tomcio - przyjacielu, pamiętam.


Tytuł:
Post Wysłano: 18 paź 2007, 14:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 wrz 2006, 3:24
Posty: 109
GG: 6579088
Samochód: Mercedes W124 200D
Lokalizacja: Wałbrzych

Coś dla odświeżenia tematu:

Nowe Centrum Logistyczne Delty Trans

Grupa Delta Trans konsekwentnie dąży do umocnienia i rozwoju swojej pozycji jako operator logistyczny, który integruje wszystkie składowe łańcucha dostaw, będąc w stanie efektywnie nim zarządzać i obsługiwać poszczególne jego etapy.

Przejawem tej strategii jest oddanie do użytku we wrześniu br. nowego obiektu magazynowego o powierzchni 9 tys mkw klasy A na terenie nowoczesnego centrum logistycznego, zlokalizowanego w Świętochłowicach (w samym sercu aglomeracji górnośląskiej). Dzięki temu posiadana powierzchnia magazynowa powiększyła się do blisko 40 tys. mkw. Centrum logistyczne stanowią obiekty spełniające najwyższe standardy, wyposażone w wysokiej klasy sprzęt oraz zaawansowany system WMS. Operator zapewnia możliwość zintegrowania systemu zarządzania magazynem z systemem Klienta, umożliwiając szybszą i dokładną wymianę danych oraz stały dostęp do stanów magazynowych.

Inwestycja ta jest odpowiedzią na postępującą specjalizację firmy w zakresie rozwoju outsourcingu logistycznego. Delta Trans oferuje kompleksową obsługę logistyczną obejmującą wynajem i obsługę magazynu, co-packing, usługi lekkiej produkcji, zarządzanie łańcuchem dostaw oraz dystrybucję. Każdy obiekt oferowany przez Delta Trans może być dostosowany ściśle do wymagań klienta.

(etransport.pl)


Tytuł:
Post Wysłano: 18 paź 2007, 14:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

Mi Delta zawsze się podobała jako firma.Jak będę mógł jeździć będę rozważał pójście do nich.


Tytuł: Re: DELTA TRANS
Post Wysłano: 11 sty 2008, 11:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2006, 16:11
Posty: 713
GG: 41206084
Samochód: SCANIA R420
Lokalizacja: Augustów

DELTA TRANS jak widać wysprzedaje starszy tabor i to nawet w całej okazałości.

http://moto.allegro.pl/item291579615_vo ... jumbo.html

_________________
scania R-serie "Stronger than ever"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
International Transport

Augustów najpiękniejsze miasto Polski


Tytuł: Re: DELTA TRANS
Post Wysłano: 11 sty 2008, 14:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lut 2007, 13:41
Posty: 215
GG: 0

Cytuj:
DELTA TRANS jak widać wysprzedaje starszy tabor i to nawet w całej okazałości.

http://moto.allegro.pl/item291579615_vo ... jumbo.html
Ciekaw jestem czy te auto miało już remont silnika, bo 910tys. km to już naprawdę spory przebieg nawet jak na Volvo


Tytuł: Re: DELTA TRANS
Post Wysłano: 17 sty 2008, 11:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 sty 2008, 10:00
Posty: 6
GG: 8667316

Ok. 900tys to nic dla volvo, scania 113m z 94r miała 1,5 mln km i dopiero szła na remont a licznik był wcześniej kręcony, jedno volvo z 99r na firmie ma już lekko ponad 1mln i nie potrzebuje remontu, a fh12 z 2003/2004r z przebiegiem 550tys idzie jak nowe.

A co do delty to różne opinie krążą na ich temat, podobno wykorzystują kierowców jak niewolników, o wypłatę trzeba się prosić, a jak przyjdzie co do czego to potrącą ci z pensji i wyjdzie że tyrasz za darmo... tak jak we wszystkich dużych firmach, pracodawcy troszczą się o swoje maszynki a o kierowcach wspominają tylko wtedy gdy ten rozładował lub uszkodził ładunek, wszystkim kręci kasa i zapomina sie o człowieku.

fakt nowe sprzęta kuszą :/

_________________
====================FH 12 FOREVER========
VOLVO number 1


Tytuł: Re: DELTA TRANS
Post Wysłano: 17 sty 2008, 16:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 cze 2007, 14:23
Posty: 82
GG: 525619
Samochód: Żukardini Malardo
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna[WPI]

jak kto chce to mam piosenkę firmową dla DELTY
http://www.dttransporte.com/images/upom ... _river.mp3

_________________
Or trucking, or die...
Like a drifter I was born to walk alone...
B - 4.11.2010r
C - 24.02.2012r


Tytuł: Re: DELTA TRANS
Post Wysłano: 23 sty 2008, 1:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 30 kwie 2006, 14:23
Posty: 48
Lokalizacja: PL

Delta w Dover, fotki pochodzą z końca lat 90-tych :)

Obrazek Obrazek

(C) radine-trucking.de

_________________
Zapraszam na ===> http://www.fan4truck.yoyo.pl/forum


Post Wysłano: 21 kwie 2008, 14:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 wrz 2007, 13:00
Posty: 154
Lokalizacja: wisła

odkopię trochę tą firmę
macie jakieś nowe informacje-jak tam wygląda na dzień dzisiejszy??

_________________
gdzieś w unii


Post Wysłano: 01 maja 2008, 17:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 maja 2008, 15:59
Posty: 27
Lokalizacja: Valhalla

Witam. Co do Delta Trans nie moge i nie chce sie wypowiadac bo nigdy tam nie pracowalem ale chce napisac na inny temat jtory powiem szczerze troszke mnie irytuje: duzo mlodych ludzi (jeszcze w trakcie edukacji) pisze "jak skoncze szkole to chcialbym tam pracowac bo tam maja fjane nowe auta" troche to dla mnie delikatnie mowiac nie mądre. z tego rodza sie wlasnie bezmyslne pomysly typu "jak mi pan da te nowe volvo to pojeżdżę miesiąc za darmo..." znam taki przykład z bardzo bliska. Ludzie!! przeciez teraz prawie wszedzie jest nowy tabor a jesli takie praktyki będą stosowane to nigdy nie dościgniemy francuzów czy anglików w zarobkach. pozdrawiam


Post Wysłano: 04 maja 2008, 12:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lis 2006, 16:05
Posty: 212
Lokalizacja: Łódzkie

Brawo!!! To fakt wiele się widzi takich postów. Ludzie szanujmy się. (Będzie jeździć nowym FH a cofnąć nie będzie umial) :lol:

_________________
nie pyskuj bo ściana
najlepsza przyjaciółka-fajerka


Tytuł:
Post Wysłano: 13 maja 2008, 23:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 maja 2008, 22:59
Posty: 1
GG: 8449770

Pozdrawiam Delte Trans , bo sam w niej pracuje :):) szerokosci i przyczepnsci mobilki i do uslyszenia na 19 :):):)


Post Wysłano: 14 maja 2008, 9:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 wrz 2007, 13:00
Posty: 154
Lokalizacja: wisła

plama a gdzie jeździsz-kraj czy zagranica??
długo tam pracujesz??
ja tam byłem na rozmowie w sprawie pracy na międzynarodówce
jako że nie mam doświadczenia zaproponowano mi jazdę w podwójnej za 2,5-3tys na przyuczeniu przez 1-1,5 miesiąca a po tym czasie ok 4 tys. na rękę(ale i tak dalej w podwójnej)
podstawa minimalna+diety+jakieś tam premie
trzeba mieć kartę do tacho lub złożony wniosek,zaświadczenie o niekaralności,atutem są ADRy

_________________
gdzieś w unii


Ostatnio zmieniony 15 maja 2008, 22:16 przez krissek, łącznie zmieniany 1 raz.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 8 z 35 [ Posty: 682 ] Przejdź na stronę Poprzednia 16 7 8 9 1035 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: