Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 13 cze 2011, 10:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1360
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Poczekamy,zobaczymy... :> Pośpiech nie zawsze jest wskazany,niech to bedzie dobrze dopracowana ciężarówka bo zapewne wkraczac będzie w nowy etap w historii Volvo Trucks... :)

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Post Wysłano: 13 cze 2011, 10:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Cytuj:
Poczekamy,zobaczymy... :> Pośpiech nie zawsze jest wskazany,niech to bedzie dobrze dopracowana ciężarówka bo zapewne wkraczac będzie w nowy etap w historii Volvo Trucks... :)
Dokładnie :):) to będzie nowy rozdział w ciężkich kronikach Volvo. Tak więc niech te autko dopracują i nie śpieszą się z premierą w tym roku.

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Post Wysłano: 15 cze 2011, 16:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 cze 2010, 13:45
Posty: 57
Lokalizacja: Wielkopolska :D

Chciałbym jakieś info o nim jeszcze. Bo tam w tym wykazie co Kolega podesłał nie było napisane ile ma Nm . Ciekawi mnie on bardzo . Czekam na nowe informacje,na jego temat.


Post Wysłano: 15 cze 2011, 18:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Tego nikt poza konstruktorami nie wie :D stąd na dokładne dane dotyczące silnika musimy jeszcze poczekać :)

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Post Wysłano: 16 cze 2011, 20:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 cze 2010, 13:45
Posty: 57
Lokalizacja: Wielkopolska :D

Cytuj:
Tego nikt poza konstruktorami nie wie :D stąd na dokładne dane dotyczące silnika musimy jeszcze poczekać :)
Ciekawe ile jeszcze.:P
Może teraz Actros wygra TOTY 2012 . a FH TOTY 2013?
Albo odwrotnie.
Tylko Actros miał ostatnio w 2009 chyba jak dobrze pamiętam.
A Volvo , to ostatnio chyba było 2007 . a to było FL. A no tak to było w 2010 FH16 a 2011 FMX . Ale to było 2 i 3 miejsce jak dobrze pamiętam. Wybierasz się może , na Master Truck?


Post Wysłano: 16 cze 2011, 20:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Cytuj:
Cytuj:
Tego nikt poza konstruktorami nie wie :D stąd na dokładne dane dotyczące silnika musimy jeszcze poczekać :)
Ciekawe ile jeszcze.:P
Może teraz Actros wygra TOTY 2012 . a FH TOTY 2013?
Albo odwrotnie.
Tylko Actros miał ostatnio w 2009 chyba jak dobrze pamiętam.
A Volvo , to ostatnio chyba było 2007 . a to było FL. A no tak to było w 2010 FH16 a 2011 FMX . Ale to było 2 i 3 miejsce jak dobrze pamiętam. Wybierasz się może , na Master Truck?
TOTY bezapelacyjnie wygra Actros bo Volvo wyjdzie znacznie później :). Actros będzie pierwszym typoszeregiem, który zdobył 3 razy ten tytuł :). Niestety nie będę :(

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Post Wysłano: 16 cze 2011, 21:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 cze 2007, 14:11
Posty: 639
GG: 2158946
Samochód: Fiat CC 700 31PS
Lokalizacja: DK1 SPS

Jeśli zdobędzie ten tytuł to będzie 4 raz miał ten tytuł bo wychodzi nazwijmy to MPIV :D

_________________
B-8.12.2010
C-6.02.2013
C+E-23.07.2013
KW-11.03.2013


Post Wysłano: 16 cze 2011, 23:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Cytuj:
Jeśli zdobędzie ten tytuł to będzie 4 raz miał ten tytuł bo wychodzi nazwijmy to MPIV :D
Dokładnie, nie policzyłem tytułu z 2004 roku MPII-jki.

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Post Wysłano: 17 cze 2011, 21:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 cze 2010, 13:45
Posty: 57
Lokalizacja: Wielkopolska :D

Cytuj:
TOTY bezapelacyjnie wygra Actros bo Volvo wyjdzie znacznie później :). Actros będzie pierwszym typoszeregiem, który zdobył 3 razy ten tytuł :). Niestety nie będę :(
E tam ile razy on ma wygrywać?-,-.


Post Wysłano: 17 cze 2011, 23:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Cytuj:
Cytuj:
TOTY bezapelacyjnie wygra Actros bo Volvo wyjdzie znacznie później :). Actros będzie pierwszym typoszeregiem, który zdobył 3 razy ten tytuł :). Niestety nie będę :(
E tam ile razy on ma wygrywać?-,-.
Tyle ile razy będzie lepszy od konkurencji.

edit nowe info z zagranicy :) premiera nowego FH w 2012 czyli tak jak myślałem. Ponoć ma to być bardzo innowacyjny pojazd :D . Plotki głoszą, że poza płaską podłogą ma pojawić się również niezależne przednie zawieszenie (podobnie ma być w nowym Actrosie). To są spekulacje wyczytane na norweskich forach.

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Post Wysłano: 18 cze 2011, 1:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 paź 2010, 9:27
Posty: 135
Samochód: VOLVO

jak napisal powyzej Jester...bedzie to nowe FH, z reszta w firmie volvo( w innych zapewne tez) zanim wyjdzie jakikolwiek nowy model na rynek to juz na 2 kolejnych frontach prowadzone sa badania nad kolejnymi koncepcyjnymi przyszlymi modelami...Jak chyba kazdy czekam na kolejne szpiegowskie zdjecia... :D

_________________
"Nigdy nie stawaj się aż takim ekspertem, by przestać się dalej uczyć. Postrzegaj życie jako ciągłą naukę...


Post Wysłano: 21 cze 2011, 22:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Posiada ktoś jakieś nowe fotki lub kolejne info o nowym produkcie?.

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Post Wysłano: 22 cze 2011, 19:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

TOTY 2012 bankowo przypada Actrosowi a TOTY 2013 nowemu FH bo póki co nic innego na horyzoncie nie widać. Sam tytuł to ozdoba liczą się prawdziwe realia.

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Ostatnio zmieniony 23 cze 2011, 17:29 przez Levuss, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 23 cze 2011, 17:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 paź 2010, 9:27
Posty: 135
Samochód: VOLVO

Levuss? PUKI CZY PÓKI?mistrzu troszke ortografii...
tak czy siak jest jeden dowcip ukazujacy sprawnosc Mercedesa...
wiecie czemu kierowcy Mercedesow nie pokazuja sobie czesc na drodze...?
bo co tydzien widuja sie w serwisie... :lol:
ciezarowki sa tylko 2...Volvo i za nim gdzies daleko MAN...

_________________
"Nigdy nie stawaj się aż takim ekspertem, by przestać się dalej uczyć. Postrzegaj życie jako ciągłą naukę...


Post Wysłano: 23 cze 2011, 17:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
Levuss? PUKI CZY PÓKI?mistrzu troszke ortografii...
tak czy siak jest jeden dowcip ukazujacy sprawnosc Mercedesa...
wiecie czemu kierowcy Mercedesow nie pokazuja sobie czesc na drodze...?
bo co tydzien widuja sie w serwisie... :lol:
ciezarowki sa tylko 2...Volvo i za nim gdzies daleko MAN...
Rzuć okiem na swój podpis i spróbuj przyjąć do wiadomości, że era awaryjnego pierwszego wcielenia Actrosa już dawno za nami, a Volvo niestety coraz częściej pokazuje się z gorszej strony niż nawet Mercedes. Jeśli tendencje zostaną takie jak są, już niedługo najbardziej niezawodną ciężarówką nazwiemy Iveco, a najbardziej awaryjną Scanię czy Volvo.

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 23 cze 2011, 17:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 paź 2010, 9:27
Posty: 135
Samochód: VOLVO

Bajzel?jesli uzywasz slowo ERA tzn ze jest to dlugi czas...VOLVO pracuje dlugo na swoja marke i nawet pojedyncze wpadki(tez jestem zdania ze nowe FH to jakas tania chinszczyzna)ale na litosc nie popadaj w euforie nad Mercedesem! bo ta marka musi dlugo pracowac na szacunek nadszarpniety pierwszymi modelami...Tu VOLVO ma przewage znaczaca...
jesli chodzi o IVECO, to faktycznie chlodna kalkulacja typu -koszt zakupu-koszty amortyzacji-koszt jednostkowy/km wypadaja niezle ale liczy sie cos takiego w transporcie jak niezawodnosc...i tu caly misz masz bo VOLVO przy -35 zapali i pojedzie, MAN bedzie dlugo krecil, kaszlal i moze sie uda lub nie, Renia musi dostac porzadnej dawki pradu+PLAKA+ch...nie wie co i godzin udreki, z IVECO tu i uwdzie sa problemy a wiem o nich od Niemcow...
tak czy siak nie jestem maniakiem VOLVO ale mam duzy sentyment, bo sa to samochody niezawodne (odpukac nic mi sie nie zepsulo a takim jezdze codziennie pracujac w Omedze Pilzno, przejchalem juz ponad 400 tys jednym tylko samochodem,bez zadnej awarii, oby tak do konca)pozdrawiam fanow VOLVO

_________________
"Nigdy nie stawaj się aż takim ekspertem, by przestać się dalej uczyć. Postrzegaj życie jako ciągłą naukę...


Post Wysłano: 23 cze 2011, 18:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

grzes_7930 mercedes już przed Actrosem miał bardzo dobre opinie dzięki modelom min. SK. Faktycznie pierwsza generacja Actrosa była....... awaryjna. Kolejne dwie już takie nie były i zdecydowanie odbudowały wizerunek marki. Mercedes strzelił sobie gola, ale już od dobrych kilku lat rozgrywa akcje pod bramkami przeciwnika. To trzeba przyznać i tylko za przeproszeniem głupiec nie zauważy tego faktu.

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Post Wysłano: 23 cze 2011, 18:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 paź 2010, 9:27
Posty: 135
Samochód: VOLVO

napisze tak...porownaj np jelcza do MB lub stara do MB...zeby nie dobijac polskiej marki przeszlosci to napisze ze byla to rozniac typu niebo a ziemia...
ja nie napisalem ze MB to jakis szrot czy cos...tylko w porownaniu do Volvo to jeszcze troszke brakuje...poczytaj porownania z gazet...to nie jest tylko moje subiektywne zdanie a wypowiedzi i fakty specow z tego zakresu...

_________________
"Nigdy nie stawaj się aż takim ekspertem, by przestać się dalej uczyć. Postrzegaj życie jako ciągłą naukę...


Post Wysłano: 23 cze 2011, 18:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lip 2008, 9:52
Posty: 1612
GG: 1
Samochód: osobowy

Cytuj:
napisze tak...porownaj np jelcza do MB lub stara do MB...zeby nie dobijac polskiej marki przeszlosci to napisze ze byla to rozniac typu niebo a ziemia...
ja nie napisalem ze MB to jakis szrot czy cos...tylko w porownaniu do Volvo to jeszcze troszke brakuje...poczytaj porownania z gazet...to nie jest tylko moje subiektywne zdanie a wypowiedzi i fakty specow z tego zakresu...
Poproszę o dokładne przykłady :)

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=hpiIWMWWVco


Post Wysłano: 23 cze 2011, 18:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 paź 2010, 9:27
Posty: 135
Samochód: VOLVO

np niezapomniany star 28...oj pamietam trase kiedy moj wujek jezdzil takim samochodem...
wymieniac inne modele?dla mnie i tak byly , sa i beda to ikony polskiej motoryzacji...lecz w porownaniu z innymi markami byly w tyle...nawet z glupia Liazka...napisalem to z wielkim bolem sercca ale taka jest prawda...

_________________
"Nigdy nie stawaj się aż takim ekspertem, by przestać się dalej uczyć. Postrzegaj życie jako ciągłą naukę...


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: