Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 7 z 14 [ Posty: 263 ] Przejdź na stronę Poprzednia 15 6 7 8 914 Następna
Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 17 kwie 2007, 9:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 lut 2007, 23:41
Posty: 75
Lokalizacja: Zielona Góra

no wlasnei, ostatnio wszedlem na jakas stronke i bylo pelno ogloszen od ND a'propos zatrudnienia ludzi z wlasnymi ciagnikami... widze, ze temat ucichl, a moze ktos ma jakies biezace informacje na ten temat?

pozdrawiam


Tytuł:
Post Wysłano: 17 kwie 2007, 14:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 kwie 2006, 13:24
Posty: 76
Lokalizacja: Wrocław

alban to bardzo możliwe bo co chwila przychodzą nowe zestawy. Tylko wymagają teraz ADR-ów :) .. Alli sie dowie jak to jest a ja zapytam taty jak wróci :). PZdr


Tytuł:
Post Wysłano: 17 kwie 2007, 17:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 lut 2007, 23:41
Posty: 75
Lokalizacja: Zielona Góra

to w takim razie czekamy na Alli'ego albo na Twojego tate ;) hehe ... ta oferta wydaje mi sie bardzo interesująca, bo ND jest pewną firmą..

P.S.zelu a Twoj tata jezdzi na takiej wlasnie zasadzie, czy normalnie u Norberta?

pozdrawiam


Tytuł:
Post Wysłano: 17 kwie 2007, 21:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 mar 2007, 23:45
Posty: 70
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski-okolice

ND ma oddział w Gorzowie,dokładniej w Różankach koło szklarni.Po tym samym adresem co ND baze ma Kozaryn.Jestem ciekawy czy te dwie firmy mają ze sobą coś wspólnego,oprócz adresu.


Tytuł:
Post Wysłano: 17 kwie 2007, 21:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 kwie 2006, 13:24
Posty: 76
Lokalizacja: Wrocław

Cytuj:
P.S.zelu a Twoj tata jezdzi na takiej wlasnie zasadzie, czy normalnie u Norberta?

Mój tato jeździ normalnie u Norberta :).Mial to szczęscie ze jak sie przjmował przyszły nowe zestawy i dostał Premiumke Tandema :D .Zdjęcie jego autka masz chyba strone wczesniej :). Pzdr


Tytuł:
Post Wysłano: 17 kwie 2007, 22:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 lut 2007, 23:41
Posty: 75
Lokalizacja: Zielona Góra

aha faktycznie nie zauwazylem :) kurde bardzo zaciekawila mnie taka robota zeby swoj ciagnik podpinac pod innymi wiekszymi firmami/spedycjami ... ciekawe jak bardzo to moze sie oplacac ;>


Tytuł:
Post Wysłano: 07 maja 2007, 18:35

nie widziałem jeszcze preniuma na tandemie jak widze to najcześciej actrosa na tandemie od NORBERTA


Tytuł:
Post Wysłano: 07 maja 2007, 18:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2006, 16:11
Posty: 713
GG: 41206084
Samochód: SCANIA R420
Lokalizacja: Augustów

Cytuj:
nie widziałem jeszcze preniuma na tandemie jak widze to najcześciej actrosa na tandemie od NORBERTA
Zajedz na Francje , a tam to większość chodzi na tandemie po uśmiechem.

_________________
scania R-serie "Stronger than ever"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
International Transport

Augustów najpiękniejsze miasto Polski


Tytuł:
Post Wysłano: 07 maja 2007, 21:19

jak bende miał okazje to sie wybiore


Tytuł:
Post Wysłano: 08 maja 2007, 13:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 kwie 2006, 13:24
Posty: 76
Lokalizacja: Wrocław

No to masz szczęście :) bo ja właśnie żadko widuje Actrosy z ND.Premimek jest znacznie wiecej niż Actrosów :)


Tytuł:
Post Wysłano: 08 maja 2007, 18:05

no to żelu wrzuć coś na formum jakieś foty


Tytuł:
Post Wysłano: 09 maja 2007, 11:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 kwie 2006, 13:24
Posty: 76
Lokalizacja: Wrocław

Foty Kamiona mojego taty są strone wczesniej :). A jak bede miał chwilke to wrzuce pare fotek a troche ich posiadam.Pzdr


Tytuł:
Post Wysłano: 09 maja 2007, 21:57

no to oki żelu

[ Dodano: Sob, 19.05.2007, 13:29 ]
ostatnio rozmawaiłem z kierowca z ND z okolic zgorzelca mowił że sie zwalinia i idzie na swoje bo ma dosyc dyspozytorów i stwierdził ze kupuje wywrotke i bendzie jezdził na budowie autostrady do krzywej i powiedział ze podobna kase jak u ND ale co dziene na chacie


Tytuł:
Post Wysłano: 23 maja 2007, 23:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2007, 18:22
Posty: 46
Lokalizacja: Gorzow Wlkp

Maja swoja placowke/siedzibe takze w okolicach Gorzowa Wlkp (Rozanki). W zasadzie wynajmuja czesc placu innej firmy transportowej - Kozaryn. Stoi tam okolo 15 Mercow i Renault i znajduje sie tam male biuro :)


Tytuł:
Post Wysłano: 05 cze 2007, 17:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 maja 2006, 1:15
Posty: 140

Cytuj:
klarowe magnum ale nowy jest łądniejszczy podobny moj znajomy darek.m z stwc chułaj u norberta a potem latal preniume i actrosem
Mógłbyś przetłumaczyć co tutaj napisałeś.

Jakiś czas temu znajomy był na przeszkoleniu u Norberta i padło pytanie z jakiego biegu należy rozpocząć jazdę?

Prawidłowa odpowiedź brzmiała... z wstecznego! (też mnie to zdziwiło), ale zaraz zostało to wyjaśnione. Otóż powiedziano że kierowcy potrafią robić sobie żarty na bazach i rozpinać siodła.
I tu pytanie do kolegi zelu bądź alli'ego czy kierowcy faktycznie potrafią robić takie żarty.


Ostatnio zmieniony 05 cze 2007, 22:31 przez vito37, łącznie zmieniany 2 razy.

Tytuł:
Post Wysłano: 05 cze 2007, 21:31

postaram sie pisać poprawnie ale jak sie spiesze to taak wychodzie ale dzienki vito37 ze zwróciłes uwage


Tytuł:
Post Wysłano: 05 cze 2007, 22:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 kwie 2006, 13:24
Posty: 76
Lokalizacja: Wrocław

Vito37 .. Nie do końca rozumiem o co chodzi z tym rozpinaniem siodła :) :roll:


Tytuł:
Post Wysłano: 05 cze 2007, 23:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 maja 2006, 1:15
Posty: 140

Cytuj:
Vito37 .. Nie do końca rozumiem o co chodzi z tym rozpinaniem siodła Smile Rolling Eyes
Sorry źle to sformułowałem. Chodzi mi o wypinanie naczep (wyciąganiem zaczepu z siodła), efektem czego przy ruszeniu do przodu naczepa spada z konia (pół biedy gdy na pace niema towaru), i dlatego na przeszkoleniu mowili o ruszaniu z wstecznego biegu żeby zaczep "zaskoczył" na miejsce.


Tytuł:
Post Wysłano: 06 cze 2007, 11:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 kwie 2006, 13:24
Posty: 76
Lokalizacja: Wrocław

Cytuj:

Sorry źle to sformułowałem. Chodzi mi o wypinanie naczep (wyciąganiem zaczepu z siodła), efektem czego przy ruszeniu do przodu naczepa spada z konia (pół biedy gdy na pace niema towaru), i dlatego na przeszkoleniu mowili o ruszaniu z wstecznego biegu żeby zaczep "zaskoczył" na miejsce.

Pierwsze słysze o takim czymś :). Bywając na bazie w Nowogrodzie widziałem jak przyjeżdzali odpinali naczepy i śmigali sobie koniami po Bazie :D. Może Alli bedzie coś wiecej wiedzial na ten temat bo do mnie takie słuchy nie doszły :D. Pzdr


Tytuł:
Post Wysłano: 18 cze 2007, 12:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 wrz 2006, 15:04
Posty: 15
Lokalizacja: FALUBAZ

Powitać, od kiedy pracuje w tej firmie nie zdarzyło mi się słyszeć o takich przypadkach, moim zdaniem jest to niedopuszczalne.
Przegięcie to by było, a ten co by się odważył tak zrobić, poniusłby napewno surową kare, w najlepszym przypadku wyleciałby z firmy w ten sam dzień...

Taki przypadek, a raczej przestroge widzałem tylko na wykładzie, przestrzegali żeby przed ruszeniem zestawem cofnąć najpierw do tyłu, a następnie podczas ruszania do przodu patrzeć czy naczepa idzie odpowiednio za koniem.

Moim zdanie taka sytuacja może sie zdarzyć gdzieś na parkingu, ja tam zawsze po długiej pauzie sprawdzam przewody i podpięcie....

Pozdrawiam....


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 7 z 14 [ Posty: 263 ] Przejdź na stronę Poprzednia 15 6 7 8 914 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: