Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 6 z 27 [ Posty: 537 ] Przejdź na stronę Poprzednia 14 5 6 7 827 Następna
Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 19 wrz 2007, 19:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 sie 2007, 17:56
Posty: 118
GG: 112549
Lokalizacja: Szczecin

Co do intry to ostatnio byl kolega u nich na rozmowie i powiedzieli mu na poczatek robisz 3 kółka za darmo i jak sie spodobasz to masz prace, stary kierowca powie spier***aj a mlody szczyl zrobi 3 kółka (nikt nie powiedzial czy nie bedzie jedno trwalo 2 tygodnie) i powiedza mu sory nie nadajesz sie

_________________
Pozdrawiam

PrusaX


Tytuł:
Post Wysłano: 28 wrz 2007, 18:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2007, 18:21
Posty: 8

Intra truck's in Hungary. :)

Obrazek

Obrazek

_________________
http://www.tir.extra.hu


Tytuł:
Post Wysłano: 01 paź 2007, 3:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2006, 18:48
Posty: 95
GG: 0
Lokalizacja: Suwałki

Daf CF85 410 Space Cab z Litewskiego odzialu Intry.

Obrazek

_________________
Fujifilm S5800


Tytuł:
Post Wysłano: 26 paź 2007, 18:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 lip 2007, 11:53
Posty: 7
Lokalizacja: POZNAN

PANOWIE TO NAJGORSZY SYF POD SŁOŃCEM
NAJPERW LATASZ JAK GŁUPI PRZEZ CAŁY MIESIĄC A POTEM MUSISZ SIE PROSIĆ ŻEBY CIĘ ŚCIĄGNELI I WYPŁACILI CI TWOJE PIENIĘDZE A JAK BENDĄ CI JE WYPŁACAĆ TO TAK OD NIECHCENIA JAK BY TO BYŁA ICH KASA

A CO NAJGORSZE W TYM SYFIE TO TO ŻE JEDZIE NA PUSTO Z LITWY DO NIEMIEC A W NIEMCZECH ŁADUJESZ SIE I LECISZ DO AUSTRII I W ŚRODE A ROZŁADUNEK MASZ DOPIERO W PONIEDZIAŁEK NA WIECZÓR I CO TO NIE JEST DURNE

INTERESUJE MNIE KTO TYCH LUDZI Z SPEDYCJI W INTRZE KTO ICH UCZŁ LOGISTYKI BO WEDŁUG MNIE SĄ TO OSOBY KTÓRE NIE ZNAJA SIE NA MAPIE I WIEDZA GDZIE JEST IŁOWA I NIC WIENCEJ PO ZA NIA NIE WIDZĄ


Tytuł:
Post Wysłano: 26 paź 2007, 19:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 cze 2007, 15:53
Posty: 24
GG: 0
Lokalizacja: Stary Węgliniec

Cytuj:
PANOWIE TO NAJGORSZY SYF POD SŁOŃCEM
NAJPERW LATASZ JAK GŁUPI PRZEZ CAŁY MIESIĄC A POTEM MUSISZ SIE PROSIĆ ŻEBY CIĘ ŚCIĄGNELI I WYPŁACILI CI TWOJE PIENIĘDZE A JAK BENDĄ CI JE WYPŁACAĆ TO TAK OD NIECHCENIA JAK BY TO BYŁA ICH KASA

A CO NAJGORSZE W TYM SYFIE TO TO ŻE JEDZIE NA PUSTO Z LITWY DO NIEMIEC A W NIEMCZECH ŁADUJESZ SIE I LECISZ DO AUSTRII I W ŚRODE A ROZŁADUNEK MASZ DOPIERO W PONIEDZIAŁEK NA WIECZÓR I CO TO NIE JEST DURNE

INTERESUJE MNIE KTO TYCH LUDZI Z SPEDYCJI W INTRZE KTO ICH UCZŁ LOGISTYKI BO WEDŁUG MNIE SĄ TO OSOBY KTÓRE NIE ZNAJA SIE NA MAPIE I WIEDZA GDZIE JEST IŁOWA I NIC WIENCEJ PO ZA NIA NIE WIDZĄ
Zgadzam się z tymonem, w kwestii ludzi ze spedycji. Ci ludzie to mają tak popie... w głowach, że szok. Walić kawał drogi na pusto, a jak już jesteś załadowany to musisz czekać niekiedy 3-4 dni na rozładunek. A geografii to oni na pewno nie znają (może jest jakiś wyjątek).


Tytuł:
Post Wysłano: 26 paź 2007, 22:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2813
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

ostatnio w niemczech kolo hiltu stalismy z hoyera na weekedzie i podjechal jeden mobil z intry manem z silosem tip mowi ze syf w firmie cala kase wala w auta a kierowcy dostaja grosze pojechalismy w poniedzialek za tydzien wrocilismy a on stoj dalej bo spedytor mu myjki nie potrafil zalatwic

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Tytuł:
Post Wysłano: 27 paź 2007, 9:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 cze 2007, 9:06
Posty: 14
Lokalizacja: STWC

ostatnio sie spotkałem z widokiem scani topline z silosemcementowym z INTRY i słyszałem że oni w tych silosach cementowych wożu granulat

a co do aut z INTRY to w oławie w manie czekaja już dla nich kolejna partia manów ale sa to manuale a nie automaty jak obecnie używane w INTRZE many

MAM TAKIE SAME ZDANIE O TEJ FIRMIE CO WY PANOWIE MÓJ FATCHERS TERAZ MIAŁ JUŻ PODOBNE DWIE SYTUACJE I SIEDZIAŁ DO PIĄTKU RANO DO PONIEDZIAŁKU W PŁOCKU I JAK ZAWSZE GO PYTAM O FIRME TO NIECHCE GADAĆ NA JEJ TEMAT KIEDYŚ MIAŁEM INNE ALE ZA TO SAMOCHODY MAJĄ ŁADNE ALE TO SZCZEGÓŁ

Nie używaj Caps Locka/ DENIS

_________________
BAR TARTACZNY STARY WĘGLINIEC ZAPRASZAMY
REMONTY REMONTY REMONTY http://www.golden.lhl.pl REMONTY REMONTY REMONTY


Tytuł:
Post Wysłano: 01 lis 2007, 18:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 sie 2007, 10:08
Posty: 5
Lokalizacja: DZG

z zjazda jest jaki piszecie z tego co się orientuje to dobrze jest jak co drugi weekend jesteś na jamie a w intrze standard
to co raz w miesiącu cały weekend a jako ktoś ma układy to może być nawet co weekend ale tak dobrze nie maja nawet pierwsi kierowcy w firme a co do tego biegania po europie to u nich normalne że leci sie na pusto z 500 km a potem sie czekam dwa dni na rozładunek taka specyfikacja wożonego ładunku

ps:
mógłby ktoś wrzucić fotke scanii r620 z intry bo jeszcze jej nie widziałem na oczy tylko słychać oniej nic wiencej z gory dzięki

_________________
Zawsze i wszędzei SCANIA R najlepsza będzie
Jak kraśc to miliony, jak kochać to księżniczke jak jeździć to SCANIĄ


Tytuł:
Post Wysłano: 03 lis 2007, 8:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 lip 2007, 11:53
Posty: 7
Lokalizacja: POZNAN

panowie moja sytuacja sie lekko poprawiła po ostatatnim poście jestem drugi weekend z rzędu w domu prawie jak za ucznia ale nie którzy tak dobrze nie mają mój nauczyciel wczoraj z nim nawijałem w szkopał(jak sie mówi niemcy pod lipskiem ) to już 3 weekend na unii bo dostał na rozładunek w poniedziałek w szwajcarii a ja mam rozładunek w wronkach też na poniedziałek ale weekend drugi z rzędu w domu


Tytuł:
Post Wysłano: 04 lis 2007, 21:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 sie 2007, 10:08
Posty: 5
Lokalizacja: DZG

w firmie jest żle i to widać starzy kierowcy uciekaja bo nie podoba im się polityka firmy a co najgorsze doszły nowe kraje portugalia jeszcze ujdze ale ta rumunia to już przegienicie na maxa

_________________
Zawsze i wszędzei SCANIA R najlepsza będzie
Jak kraśc to miliony, jak kochać to księżniczke jak jeździć to SCANIĄ


Tytuł:
Post Wysłano: 05 lis 2007, 10:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 lis 2007, 9:46
Posty: 10
Lokalizacja: żarska wieś

z tego co tak tu piszecie jest cześć prawdy i to prawda że w firmie sie pogorszyło ale zawsze był tutaj syf ale nie taki jak jest teraz a jak sie jezdzi z silosem to normalka że sie czekam nawet dwa dni na znalezienie ładunku bo to akurat norma w tej specyfikacji silos to nie szmata pod którą prawie wszystko załadujesze ale intra jest firma jadną z nielicznych która zawsze płaci na czas

_________________
JAZDA JAZDA JAZDA i EURO LECI


Tytuł:
Post Wysłano: 05 lis 2007, 15:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 lis 2007, 15:05
Posty: 12

Ja wam powiem chciałem iść do INTRY ale co to tutaj przeczytałem to już nie chcę tam pracować to co napisał kolega zlopek i tymon i wiele innych użytkowników tego forum z nimi się zgadzam na 100% bo rozmawiałem z pracownikami i tak samo jak z kolegami moi dwaj koledzy tam pracują i tez słyszałem złe opinie o tej firmie zestawy to mają ładne nie powiem ze brzydkie.


Pozdrawiam Murat


Tytuł:
Post Wysłano: 05 lis 2007, 15:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 lis 2007, 18:40
Posty: 40
GG: 0
Lokalizacja: wrocław

Bęndąc dzisiaj pod biurem intry w iłowej udało mi sie uchwycić dafa cf85 w kolorze biały a jeszcze pod drzwiami do firmy pieknie prezentowało sie maserati quattaporte w kolorze czarna perła

A gdy wracałem do domu przejerzdzałem koło bazy intry w borowym stało tam kilka silosów cementowych
w kolorze białym podpięte pod białe dafy cf85

Co to intra zmienia barwy z pięknego majorkowego kolory na najmodniejszczy w tym sezonie "white dubaj"


Tytuł:
Post Wysłano: 05 lis 2007, 18:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 mar 2007, 14:31
Posty: 39
GG: 3074179
Lokalizacja: ŻaGaŃ

dokladnie jak piszesz...rozmawialem z kierowca z bialego dafa ki mowil ze firma oszczedz na malowaniu i teraz beda biale..


Tytuł:
Post Wysłano: 05 lis 2007, 18:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 cze 2007, 12:28
Posty: 261
Lokalizacja: Głogów

Cytuj:
rozmawialem z kierowca z bialego dafa ki mowil ze firma oszczedz na malowaniu i teraz beda biale..
O jej to co oni kupili za dużo samochodów i już pieniędzy nie mają i wolą malować je na biało dziwne to moim zdaniem.A jak to wygląda zamiast niebieskiego jest tylko biały a napisy są w tym samym miejscu??


Tytuł:
Post Wysłano: 05 lis 2007, 20:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 lis 2007, 9:46
Posty: 10
Lokalizacja: żarska wieś

dzisiaj nawijałem z moim byłem uczniem i mówił że obecnie siedzi w domu około 15 skoczków i czeka na samochody żeby zarabiać diety . Bo w firmie brakuje aut i cześć musi siedzieć na chacie i czekać na telefon z biura a co do tego malowania to słyszałem że są ciencia po kasie już leci szefunio jak sie da jak tam latałem czyli do czerwca to zawsze mieliśmi co roku impreze na rocznice istnienia firemki a w tym roku cienko to imprezy nie było

_________________
JAZDA JAZDA JAZDA i EURO LECI


Tytuł:
Post Wysłano: 05 lis 2007, 21:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2813
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

niewiem czemu mowicie ze na silosy nie ma roboty ja mieszkam w miejscowosci gdzie 6 osob jezdzi na silosach moj tata u hoyera a reszta u schmida i non stop kursy zero przerwy nawet w vosie ostatnio nie ma przestojow

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Tytuł:
Post Wysłano: 05 lis 2007, 21:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 mar 2007, 14:31
Posty: 39
GG: 3074179
Lokalizacja: ŻaGaŃ

okleiny zostaja te same i w wtym samym miejscu. kiszkowato wygladaja biale zestawy. ja akurat widzialem bialego dafa + bialy silos i juz byly oklejone wiec watpie zeby zdzichu malowal


Tytuł:
Post Wysłano: 06 lis 2007, 10:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 lis 2007, 9:46
Posty: 10
Lokalizacja: żarska wieś

Cytuj:
okleiny zostaja te same i w wtym samym miejscu. kiszkowato wygladaja biale zestawy. ja akurat widzialem bialego dafa + bialy silos i juz byly oklejone wiec watpie zeby zdzichu malowal

kolego zgadzam sie z twoją opinią jak latałem jeszcze do połowy roku niektórzy z nas latali z silosami białymi z tipa a albo pomalowali na biało z naszymi paskami i zdzichu leci po kosztach jak się da a w firmie jak gadam z starymi driverami tymi co znimi latałem na początku i moim nauczycielem do mówią że jest h..... na maxa

_________________
JAZDA JAZDA JAZDA i EURO LECI


Tytuł:
Post Wysłano: 07 lis 2007, 11:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lis 2007, 11:39
Posty: 11
Lokalizacja: Łagów&Jerzmanki

bardzo podobaja mi sie ich zestawy i postanowiłem zrobić strone o ich scaniach tylko potrzebuje fotek każde przyjeme


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 6 z 27 [ Posty: 537 ] Przejdź na stronę Poprzednia 14 5 6 7 827 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: