Strona 6 z 49 [ Posty: 963 ] Przejdź na stronę Poprzednia 14 5 6 7 849 Następna
Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 31 gru 2006, 1:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 lis 2006, 12:41
Posty: 38
Lokalizacja: ja mam to wiedzieć?

E tam wygląd się i tak nie liczy prawie... ale przedzmy do Twojej trasy bardzo ładna i zazdroszczę Ci takich tras... może Ty napiszesz w Moim temacie cos??:D Pozdrawiam Cię Kolego:).

_________________
Kamil-Gda Pozdrawia was:)


Tytuł:
Post Wysłano: 31 gru 2006, 1:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 sie 2006, 13:10
Posty: 14

Cytuj:
łojdana łojdana napisał:

a zajebiscie by było


Zaje...co
wymskło mi się pod wpływem "podniecenia" pod wpływem pomysłu który napisałem po tym niezrozuamiałym dla ciebuie słowem (dzieli nas pare dekad:D)

Cytuj:
Pewnie i taki filmik powstanie
ojj to czekam z utęsknieniem na taki filmik...chciałbym się chociaż "wizualnie" poczuć jak trucker :mrgreen: do tego amerykański trucker 8)


Tytuł:
Post Wysłano: 31 gru 2006, 2:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 paź 2005, 14:07
Posty: 45
GG: 0
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Koledze łojdana łojdana zapewne chodzi o filmik krecony z mniej-wiecej takiej perspektywy:

http://www.youtube.com/watch?v=eyPNgyg13KI

Problem by byl z umiejscowieniem kamery.

:wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 31 gru 2006, 3:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 lis 2006, 2:28
Posty: 449
GG: 1019688
Samochód: BMW M3 E90; Volvo VN780
Lokalizacja: Charlotte, NC, USA

Cytuj:
wymskło mi się pod wpływem "podniecenia" pod wpływem pomysłu który napisałem po tym niezrozuamiałym dla ciebuie słowem (dzieli nas pare dekad:D)
Please... nie rób ze mnie jakiegoś półglówka, który na dodatek jest starcem stojącym nad grobem. Słowo o ktorym mowa jest starsze od nas obu i znane mi od wielu lat. Mój problem polega na tym, że jest to słowo wulgarne i nie bardzo wiem, po co je tu używać. Nawet "MS Word" poprawiając pisownię, zaznacza, cytuję: "Wskazany wyraz jest uznawany za wulgarny".

Bardzo sympatycznym i rzeczywiście nowym słowem jest"zajefajnie" i śmiało możesz tamto zastąpić tym.
Cytuj:
może Ty napiszesz w Moim temacie cos??:D Pozdrawiam Cię Kolego:).
Kolego, i tak już mam za dużo tych tematów. Nie licz więc za bardzo na to :D
Cytuj:
Koledze łojdana łojdana zapewne chodzi o filmik krecony z mniej-wiecej takiej perspektywy [...]
Problem by byl z umiejscowieniem kamery.

To akurat najmniejszy problem. Kamerka jest mała, lekka, można ją przykleić nawet taśmą izolacyjną w dowolnym miejscu. Ale z taką perspektywą jest inny problem... moja kierownica jest po lewej stronie
;) :twisted: :D

[ Dodano: Nie, 31.12.2006, 6:22 ]
W takim razie czas na opis ostatniej tegorocznej trasy. Charlotte-Boston-Newark-Charlotte. 2600 km w dwa dni.

Wyruszyłem w środę po południu. Ładunek był już załadowany przez innego kierowcę i naczepa czekała na naszej bazie w Lexington, w Północnej Karolinie, godzinkę jazdy od mojego domu. Ładunek do rozlewni Coca-Coli. Nie wiedziałem, czy to szklane butelki, czy koncentrat, ale okazało się, że to puste aluminiowe puszki, więc pełny ładunek ważył niewiele ponad trzy tony.

Po drodze spotkałem Defendera, którego ciągnął na przyczepce Disco. Potem, jak już wyjechałem z ładunkiem z bazy, spotkałem niecodziennego Peterbilta cabovera. Na następnym zdjęciu Hummer, ale nie widać wiele, bo miałem przestawionego zooma w aparacie i mam zbyt wielkie zbliżenie. W każdym razie jest to Hummer H2, ale nie „SUV”, ale „SUT”, „Sport Utility Truck”, czyli pick-up. Potem skrzyżowanie koło Richmond, w Wirginii, które jest tak wysokie, że ja z moim łękiem przestrzeni chyba bym tam nie wjechał. Na szczęście autostrada I-95 idzie tam na poziomie ziemi. Mówiąc o Richmond… jest pewien powód, dla którego na każdej paczce papierosów Marlboro był napis „Richmond, Virginia”. Na zdjęciach Głowna siedziba koncernu Phillip Morris, produkującego te papierosy. Dalej parę zdjęć z przejazdu przez miasto.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

We Flying J spotkanie z Rumunem. On też Volvem, ale starszym modelem, VN 770. Dalsza trasa była w nocy, a więc ze zdjęć nici. Następne są już z powrotnej drogi, z czwartku. Jak się nie ma zabytkowych zamków, to zawsze można je sobie wybudować… Hotel Sheraton, gdzieś na przedmieściach Bostonu. To BMW to jeden z moich ulubionych rodzinnych aut. Coś jest w dwunastocylindrowych silnikach, co mnie pociąga. ;) Nieoznakowany, policyjny Chevy Camaro, schowany za wiaduktem, czeka na swoją ofiarę. Następne miasto to Hartford, stolica Connecticut. Mini kabriolet. Więcej zdjęć Hartford. Betoniarka OshKosh, z silnikiem z tyłu, za to z otworem beczki z przodu. Na autostradzie I-95 w Connecticut, na wschód od Nowego Jorku, zawsze tłok. Po lewej widać już Atlantyk, za horyzontem leży Long Island. Takie domki to typowa zabudowa na północnym wschodzie USA.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Teraz Nowy Jork. Przejazd przez Cross Bronx Expressway to zawsze stres i korki. Na szczęście było sporo rodaków, więc umilaliśmy sobie czas rozmową przez CB. Dziś przyczyną korków był truck z naczepą, która dosłownie się przełamała na pół. Prawdopodobnie był przeładowany, a droga u wylotu z mostu George Washington Bridge jest niesamowicie dziurawa, i to wystarczyło, by stosunkowo delikatna amerykańska naczepa nie wytrzymała obciążeń. Dalszy przejazd przez most, do New Jersey.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Zawsze człowiek się lepiej czuje, jak to ci z przeciwka mają teraz korek. :D. Widok Na Manhattan. I już widok Manhattanu od strony New Jersey. Policja stanowa w NEW Jersey. Mają mundury jak odźwierny w operetce. Nawet lampasy na spodniach. Nawet żółte lampasy na spodniach. Tam się chyba paliły te trawy, ale już wszystko ugaszone.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Nawiasem mówiąc, z Bostonu do Newarku posłali mnie na pusto, a w Newarku na parkingu czekała na mnie naczepa z papierowymi ręcznikami i chusteczkami do magazynu sklepu Harris Teeter w Indian Trail, miasteczku sąsiadującym z Matthews, gdzie mieszkam. Znowy fajny ładunek, tylko 5 ton. Niektóre drogi, a zwłaszcza mosty w okolicy Nowego Jorku są tak wąskie, że naprawdę zostaje tylko parę centymetrów luzu. Trzeba uważać, zwłaszcza, jak się jedzie, robi zdjęcia i jeszcze odpowiada komuś na gadu-gadu ;) Jakość zdjęć nie najlepsza, ale widać w lusterku wstecznym, że od boku naczepy do mostu jest nie więcej, niż z 10, czy 20 centymetrów. Spotkanie z kolegą, a raczej koleżanką, bo to kobieta prowadziła tego Fredka. Sprzedawca używanych ciężarówek, choć to miejsce raczej przypomina składnicę złomu. Parę zdjęć mostów i kanałów i zdjęcie truck stopu. Nie całkiem przypomina on Flying J, ale za to wypatrzyłem Volvo z polskim orzełkiem na sleeperze. Znowu korek. To już blisko lotniska w Newarku. I już wyjazd na zachód, autostradą I-78. Będę wracał inną drogą, przez Appalachy, omijając zatłoczoną autostradę I-95, idącą przez Waszyngton i inne wielkie miasta na wschodzie. Ale i tu ruch spory. Cóż, okres Świąt, wszyscy podróżują.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

O świcie nawet dym z fabrycznego komina wygląda malowniczo. Zaczyna się piątek, ostatni dzień podróży. Do domu tylko 7 godzin jazdy, ale rozładunek dopiero wieczorem. Tankowanie, jak zwykle, we Flying J. W środku wszystko, co potrzebne i co niepotrzebne kierowcy w drodze. A w międzyczasie do tankowania zajechał KW W 900 z olbrzymiastym sleeperem. Ten sam Kenworth z fabrycznym, 72-calowym sleeperem wygląda przy nim wręcz ubogo. Szkoda, że oba takie brudne. I już w drodze…
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Chłopisko wpadło. Zdarza się każdemu. Zjazd na autostradę I-77. Stąd już niedaleko dod domu. Trochę ponad 200 km. Góry zawsze są piękne, nawet w bezśnieżną i bezlistną zimę. 12-kilimetrowy zjazd, z rampami do ratowania się, gdy zawiodą hamulce. Co własna drogówka, to własna. Wyglądają dużo lepiej, niż ci odźwierni z New Jersey. Ale wolałbym nie oglądać tego pana z bliska. Już się zbliżamy do domu, jezioro Lake Norman i korek, bo po przeciwnej stronie stłuczka i każdy chce popatrzeć. Jeszcze jeden USX truck i jeszcze raz ten domek nad jeziorem. Chevrolet Trailblazer SS. Silnik 6 litrów, niemal 400 KM i setka w sześć sekund. Jak Ferrari 348 sprzed 25 lat. Tyle, że ferrari miało połowę mniejszy silnik i 100 koni słabszy. Ale za to Chevy jest wygodniejszy i nie potrzebuje równej drogi. W ogóle nie potrzebuje drogi. :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Już Charlotte, przejazd koło downtown. Najwyższy budynek w Charlotte, główna siedziba Bank of America. W lusterku Kenworth K 100. Taka była moja pierwsza własna ciężarówka. Teraz to już rzadki widok na drogach. Corvette poprzedniej generacji, tzw. C5. Independence Bulvard to siedziba wielu salonów sprzedaży aut. Teraz Dodge. Chevrolet. Mercedes. Hummer. Następna ofiara policji i swojej niefrasobliwości. Salon Mini i BMW. M3 Cabrio w leasingu za $700 miesięcznie? Hmmm. Trzeba by pomyśleć…

Ładnie utrzymany Trans Am i główne skrzyżowanie mojej mieścinki. Po lewej pod knajpą widać najnowszą, bordową Corvette, C6. Jeszcze jeden Trans Am. Na przełomie grudnia i stycznia na motorze? A dlaczego nie, jak jest 20 stopni? I to plus 20? Znowu betoniarka z dodatkową osią. Taki Ford był kiedyś symbolem luksusu. Miał kabinę zawiedzoną na czterech poduszkach powietrznych i się łagodnie bujał na dziurawych drogach wtedy, gdy większość trucków nie miała nawet dwu. Magazyn sklepu, gdzie przywiozłem towar. Za rozładunek płaci moja firma, kosztowało to $ 150.-, mimo, że większość ładunku była na paletach. Ale i tak zajęło im 5 godzin. I wreszcie do domku, oczekiwać na Nowy Rok. Na filmie kawałek trasy do domu z miejsca, gdzie parkuję ciężarówkę. Sfilmowane aparatem fotograficznym. Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim! I zapraszam na następną trasę.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

A na koniec link do filmu z drogi z parkingu do domku:

http://video.google.com/videoplay?docid ... 4877&hl=en

_________________

Moje filmy na youtube.

POZWIEDZAJ ZE MNĄ USA.

KAMERA NA MOIM TRUCKU i INTERAKTYWNA MAPA z GPS-em: truck27.com


Tytuł:
Post Wysłano: 31 gru 2006, 11:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 sie 2006, 13:10
Posty: 14

bardzo fajny filmik...gdyby był jeszce nakręcony z trucka... :mrgreen:

hiob tak se myśle...żyjesz w USA dobrze Ci sie wiedzie i dlatego mozę tak kochasz Polskę...czy gdybyś żył w Polsce, w biedzie itp też by tak było...?
ja żyjąć w Polscę moge powiedzieć: Kohcam USA :U

nie wiem któa godzina tan u was w każdym bądź razię Szczęsliwego Nowego Roku ;]


Tytuł:
Post Wysłano: 31 gru 2006, 13:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2006, 19:31
Posty: 764
Samochód: Volvo FH 440
Lokalizacja: Meszna

Filmiki bardzo ładnie oddają piękno amerykańskich krajobrazów. Na pierwszym, czarna dobrze odśniezona droga a dookoła śnieżna biel, nie to co w polsce po takim "pierwszym ataku zimy" kiedy drogi przeważnie również są białe :twisted: :? Na drugim autostrada wijąca się pośród tych skał też ładnie wygląda :U Pozdrawiam i również "Happy New Year" :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 31 gru 2006, 14:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 lis 2006, 2:28
Posty: 449
GG: 1019688
Samochód: BMW M3 E90; Volvo VN780
Lokalizacja: Charlotte, NC, USA

Cytuj:
bardzo fajny filmik...gdyby był jeszce nakręcony z trucka... :mrgreen:

hiob tak se myśle...żyjesz w USA dobrze Ci sie wiedzie i dlatego mozę tak kochasz Polskę...czy gdybyś żył w Polsce, w biedzie itp też by tak było...?
ja żyjąć w Polscę moge powiedzieć: Kocham USA :U

nie wiem któa godzina tan u was w każdym bądź razię Szczęsliwego Nowego Roku ;]
Nie rozumiem Twojej logiki. Co ma bieda do miłości Ojczyzny? Czy swoich rodziców kochasz, bo mają kasę? Wyjechałem, bo było biednie, ale nie przestałem być Polakiem i kochać Polski. Od mamy i taty także się wyprowadziłem i nie przestałem ich przecież przez to kochać.

Dzięki za życzenia. U nas Nowy Rok sześć godzin później, ale w końcu też nadejdzie. :D

_________________

Moje filmy na youtube.

POZWIEDZAJ ZE MNĄ USA.

KAMERA NA MOIM TRUCKU i INTERAKTYWNA MAPA z GPS-em: truck27.com


Tytuł:
Post Wysłano: 31 gru 2006, 15:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 sie 2006, 13:10
Posty: 14

sądze że wiesz o co mi chodzi tylko tak sie "droczysz"
toteż nie bede nabijał postów i rozwijał ten wątek
w każdym bądź razie mi sie w Polsce nie podoba, bieda, bezrobocie, politycy którzy prowadzą ten kraj do zguby i tyle;]
ale co tu o tym gadać:D dziś Sylwester i trzeba miec dobry humor:D:D


Tytuł:
Post Wysłano: 31 gru 2006, 15:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 wrz 2005, 20:59
Posty: 344
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Hiobie jak zwykle trzymasz poziom opisów i jakości zdjęc. Galeria niesamowicie ciekawa bo egzotyczna i dobrze zrobiona:) Ciekawa sprawa z tym jak mówisz o tym że BMW 750i to idelanie auto rodzinne :) Mnie osobiście w tym aucie przytłacza ta ilość elektoniki pamiętam jak siedziałem w takim pełno przełączników guzików i oczywiście firmowe pokrętło do obsługi komputera pokładowego.
Twoje filmiki również mi się podobały bardzo ciekawe krajobrazy.
Mam nadzieje że w przyszłym roku dalej będziesz rozwijał swoją galerie i udzielał się na naszym forum :)

_________________
http://www.GLOBETRUCKER.org
Is it better to loose 5 minutes or 50 years ?
preferite perdere 5 minuti oppure 50 anni ?
Preferez-vous predre 5 minutes ou 50 ans ?
verlieren Sie lieber 5 Minuten oder 50 jahre ?
Wolisz stracić 5 minut czy 50 lat ?


Tytuł:
Post Wysłano: 31 gru 2006, 16:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 lis 2006, 2:28
Posty: 449
GG: 1019688
Samochód: BMW M3 E90; Volvo VN780
Lokalizacja: Charlotte, NC, USA

Cytuj:
Ciekawa sprawa z tym jak mówisz o tym że BMW 750i to idelanie auto rodzinne :) Mnie osobiście w tym aucie przytłacza ta ilość elektoniki...

Tu także i-Drive jest mocno krytykowany i gdybym miał wydawać własne pieniądze, raczej zdecydowałby się na coś w rodzaju E-63 AMG, ale w tej klasie samochodów każdy z nich by mnie usatysfakcjonował. Realne marzenia jednak na razie kończą się na Chryslerze 300C z silnikiem Hemi. Może nawet 425-konny SRT8, jak by się trafiło, ale i zwykły, 340-konny móglby być. Może już za rok... :D


Nawiasem mówiąc to BMW 760, nie 750. Pozdrawiam. :D

_________________

Moje filmy na youtube.

POZWIEDZAJ ZE MNĄ USA.

KAMERA NA MOIM TRUCKU i INTERAKTYWNA MAPA z GPS-em: truck27.com


Tytuł:
Post Wysłano: 31 gru 2006, 16:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 wrz 2005, 20:59
Posty: 344
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Cytuj:
Nawiasem mówiąc to BMW 760, nie 750. Pozdrawiam.
Aj tak to jest jak sie przegląda miniaturki :) a myślałem że największy to włąsnie 5 litrowy silnik a tu prosze znowu mnie życie zaskoczyło (chyba że tu chodzi o to że to jest wersja na USA bo te sie trochę różnią od europejskich) A jeśli chodzi o AMG to też ciekawe konstrukcje, ostatnio nawet trafiłem na ciekawy LINK. A o amerykańskim V8 to już nawet nie mówie bo jakoś te silniki zawsze mnie pasjonowały i mam fobie na punkcie tego gardłowego ryku :)

Również pozrawiam i korzystając z okazji Najszczerze życzenia noworoczne Niech Ci sie w nadchodzącym roku wiedzie jeszcze lepiej niż w tym który za pare godzin porzegnamy.
:wink:

_________________
http://www.GLOBETRUCKER.org
Is it better to loose 5 minutes or 50 years ?
preferite perdere 5 minuti oppure 50 anni ?
Preferez-vous predre 5 minutes ou 50 ans ?
verlieren Sie lieber 5 Minuten oder 50 jahre ?
Wolisz stracić 5 minut czy 50 lat ?


Tytuł:
Post Wysłano: 31 gru 2006, 22:07

hiob
Kolejne ładne foty a filmik jak dla mnie bomba :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 07 sty 2007, 1:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 gru 2006, 13:12
Posty: 114
Lokalizacja: Rawicz,Wielkopolska(PL)

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... 65b42.html
ta sytuacja,heheeh nie do pomyślenia>> 8) 8)
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... 15ec8.html
a tego mastodonta to można w Polsce spotkać coraz częściej jak gna po polskich Highway-ach :)
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... 5253d.html
mi sie bardziej podoba nowy Merc S class w tym BMW jest za duzo elektroniki chociaż w S class tez przesadzili,ale s class jest bardziej eleganckie:)
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... a00dc.html
-w mojej mieścinie takie dwa jeżdżą ,bardzo mi sie ta corvette podoba,ale również gdybym miał wybierać to kupiłbym Ford-a mustang-a>!!
no hiob super foty brawo:):)...czekamy na następne>!!>:)...do usłyszenia :!:

_________________
"Dobre uczynki nie czynią człowieka dobrym, lecz dobry człowiek spełnia dobre uczynki.Złe uczynki nie czynią człowieka złym, lecz zły człowiek spełnia złe uczynki.[...]"
.Marcin Luter .
Mamy Euro 2012...teraz let's work people , let's work.!!!


Tytuł:
Post Wysłano: 08 sty 2007, 7:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 lis 2006, 2:28
Posty: 449
GG: 1019688
Samochód: BMW M3 E90; Volvo VN780
Lokalizacja: Charlotte, NC, USA

Dawno nie było nowych fotek, więc choć symbolicznie trochę dodam. Najpierw, po nowym roku krótka trasa do Tennessee, z oponami do fabryki Nissana. Potem z Tennessee niewiele lepsza trasa do Atlanty, a z Atlanty Chicago. Teraz jadę z Chicago przez Indianapolis do Los Angeles.

Najpierw zdjęcie szyldu fabryki opon w Charlotte. Potem mały Mack z kabiną Renówki, ale to teraz rodzina, więc nic dziwnego. Parę fotek z naszej bazy w Tunel Hill w Georgii. Mglista szosa w Indianie i zachód słońca w Teksasie. I jeszcze Peterbilt jako reklamowy billboard sprzedawcy ciężarówek. Kilka podobnych, myślę, że ciekawych zdjęć aut jadących o zmroku w przeciwnym kierunku. Zrobiłem je przez uchylone okno, na terenie robót na drogach, więc dlatego jechali w przeciwną stronę sąsiednim pasem. Na koniec zdjęcia z Williams, Az, gdzie spędziłem na parkingu niedzielę, zaczynając ją, oczywiście, od mszy w pobliskim kościółku. To ta sama miejscowość, gdzie parę tygodni temu spotkałem Volvo VT 880 i o którym pisałem w innym miejscu.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Przypominam, że wszystkie filmy, jakie mam, są tutaj:

http://video.google.com/videosearch?q=t ... ideo&hl=en

Pozdrawiam.

_________________

Moje filmy na youtube.

POZWIEDZAJ ZE MNĄ USA.

KAMERA NA MOIM TRUCKU i INTERAKTYWNA MAPA z GPS-em: truck27.com


Tytuł:
Post Wysłano: 08 sty 2007, 16:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 18:40
Posty: 85
Lokalizacja: Oświęcim

Z tej seri zdjec najbardziej podoba mi sie to jak twoja ciężarówka stoi obok płotu w małym śniegu i 3 zdjęcie od konca podobają mi sie te malowidła za Outarzem... :)


Tytuł:
Post Wysłano: 08 sty 2007, 17:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 lis 2006, 2:28
Posty: 449
GG: 1019688
Samochód: BMW M3 E90; Volvo VN780
Lokalizacja: Charlotte, NC, USA

Kilka godzin temu zima, a teraz środek lata. Jestem w Oceanside, Ca, gdzie zapowiadają na dziś +28C. Na razie jednak jeszcze parę zdjęć z dzisiejszego ranka. Już chyba ostatnie palące się świąteczne lampki na choinkach w Ameryce :D :P

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

A to film, jaki nakręciłem tuż przed zaparkowaniem na noc pod tymi kolorowymi drzewkami. Jest to nocny przejazd główną ulicą Williams :


http://video.google.com/videoplay?docid ... 6291&hl=en

I jeszcze jeden, "time lapse video", przyspieszony zachód słońca:

http://video.google.com/videoplay?docid ... 5548&hl=en

_________________

Moje filmy na youtube.

POZWIEDZAJ ZE MNĄ USA.

KAMERA NA MOIM TRUCKU i INTERAKTYWNA MAPA z GPS-em: truck27.com


Ostatnio zmieniony 09 sty 2007, 6:43 przez hiob, łącznie zmieniany 2 razy.

Tytuł:
Post Wysłano: 08 sty 2007, 19:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 sty 2007, 17:25
Posty: 123
Lokalizacja: Sobótka k/ Wrocławia

No tez tak myślałem jak oglądałem zdjecia juz wczsniej na fotosiku,ze to jest to samo miejsce gdzie spotkałes VT880. :D Ma sie pamiec :!: :twisted:


Tytuł:
Post Wysłano: 08 sty 2007, 22:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 sty 2007, 16:51
Posty: 22
Lokalizacja: Gniewomierz przy A4 (Legnica)

Witam :wink: Zdjęcia bardzo mi się podobają, widze zupełnie inne kolory lampek na choinkach i ta szopka bardzo ładna :) . Wracając do Traków to pięknie wyglądają te fotki Ciężarówek znad przeciwka :D :] ......Czekam na dalsze fotki z twoich tras 8)

_________________
Groblik jestem GG 3118459 poklikam.....


Tytuł:
Post Wysłano: 08 sty 2007, 22:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 sty 2006, 14:15
Posty: 98
Lokalizacja: LUBLIN

Tu nie ma co dużo mówić... Ślicznie tam jest, mając tak proste drogi, świetne maszyny i widoki jak z obrazka, można jeździć i jeździć :) No może delikatnie przesadziłem, ale napewno więcej czasu miałbym ochotę spędzić w szoferce, tam, aniżeli w Polsce...

_________________
....:::::ŚLĄSK WROCŁAW & MOTOR LUBLIN::::...Na zawsze razem....Motor&Chełmianka


Tytuł:
Post Wysłano: 09 sty 2007, 3:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 lis 2006, 2:28
Posty: 449
GG: 1019688
Samochód: BMW M3 E90; Volvo VN780
Lokalizacja: Charlotte, NC, USA

Kolejne zdjęcie jest z z webcam, kamerki do laptopa, dlatego taka marna jakość. Obiekt też niespecjalny.:twisted: Potem parę zdjęć z przydrożnej zatoczki, gdzie zaparkowałem na noc. Slońce własnie zachodzi i zaczyna być chłodniej, ale było dziś 28C. Plus 28. :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

_________________

Moje filmy na youtube.

POZWIEDZAJ ZE MNĄ USA.

KAMERA NA MOIM TRUCKU i INTERAKTYWNA MAPA z GPS-em: truck27.com


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 6 z 49 [ Posty: 963 ] Przejdź na stronę Poprzednia 14 5 6 7 849 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: