Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 6 z 12 [ Posty: 225 ] Przejdź na stronę Poprzednia 14 5 6 7 812 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 21 cze 2011, 22:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Kolorystyka podobna do pierwszego takiego pojazdu w Polsce :) Nowe V8 posiada tablice D8 Mack7
Więcej na:
http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =1&theater

Typuję, że trzeci pojazd kupi MicroTrans lub Panas :)

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Post Wysłano: 22 cze 2011, 18:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 maja 2010, 12:11
Posty: 406
GG: 6451835
Samochód: Crafter
Lokalizacja: Strzegom/Jaroszów [DK5]

Biorę namiot i jadę pod Krzczonów czekać aż eRka przejedzie. :D
Bosko, może ją ujrzę, jak i inne pojazdy PolMacka, w sumie baze mają rzut beretem ode mnie.

_________________
ford transit/volvo fh.


Post Wysłano: 23 cze 2011, 13:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 lut 2008, 20:19
Posty: 822
Samochód: Toyota Corolla
Lokalizacja: Balbriggan, IRL

Scania ładna, gratuluję zakupu, ostatnio doszły mnie wieści że część załogi w firmie to koledzy zza wschodniej granicy, dokładniej z Ukrainy.

_________________
VOLVO FAN!!!


Post Wysłano: 23 cze 2011, 16:45
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lut 2009, 18:30
Posty: 1728
GG: 1
Lokalizacja: Częstochowa SC

Jak ktoś ją upoluje to fotkę niech wrzuca,bo ja już z ciekawości umieram :lol:


Post Wysłano: 23 cze 2011, 17:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 mar 2006, 2:00
Posty: 198
Samochód: szybki ;)
Lokalizacja: STWua

Cytuj:
Kolorystyka podobna do pierwszego takiego pojazdu w Polsce :) Nowe V8 posiada tablice D8 Mack7
Więcej na:
http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =1&theater

Typuję, że trzeci pojazd kupi MicroTrans lub Panas :)
Z tego co slyszalem Panas mial troche przejsc ze Scania i chyba skutecznie sie z niej wyleczyl bo od tego czasu kupil juz dwa Volva 8x4.

_________________
MB :)


Post Wysłano: 23 cze 2011, 20:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 kwie 2011, 14:28
Posty: 69
Lokalizacja: Lublin

nie chciałem zabierać głosu na temat Panasa w tym temacie ale dorzucę,że kolega wyżej ma rację Scania go skutecznie wyleczyła a od tamtej pory wziął nie dwa a trzy Volva 1x660KM i 2x700KM


Post Wysłano: 23 cze 2011, 23:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 30 sty 2010, 16:03
Posty: 226
GG: 11516920
Samochód: DAF CF 440 Euro 6 Space Cab
Lokalizacja: Starzyny [SZA]

Cytuj:
Z tego co slyszalem Panas mial troche przejsc ze Scania i chyba skutecznie sie z niej wyleczyl bo od tego czasu kupil juz dwa Volva 8x4.
Za dużo jeździli na magnesie i skrzynia padła :P
Co do Scanii Pol Mack'u, widziałem gdzieś fote na Facebooku, kolor taki sam jak pierwszej w Polsce tylko kilka obrysów w kształcie V na grillu.

_________________
Nie ma lipy, same dęby!
DAF XF 105 Super Space Cab - nie ma większego.
Lubię Actrosy... Wyprzedzać pod górę :mrgreen:


Post Wysłano: 24 cze 2011, 11:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sie 2008, 12:21
Posty: 488
Samochód: DAF XF 106.460
Lokalizacja: Rybnik

Cytuj:
Co do Scanii Pol Mack'u, widziałem gdzieś fote na Facebooku, kolor taki sam jak pierwszej w Polsce tylko kilka obrysów w kształcie V na grillu.
Na samej górze masz link. :wink:


Post Wysłano: 24 cze 2011, 23:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 30 sty 2010, 16:03
Posty: 226
GG: 11516920
Samochód: DAF CF 440 Euro 6 Space Cab
Lokalizacja: Starzyny [SZA]

Cytuj:
Cytuj:
Co do Scanii Pol Mack'u, widziałem gdzieś fote na Facebooku, kolor taki sam jak pierwszej w Polsce tylko kilka obrysów w kształcie V na grillu.
Na samej górze masz link. :wink:
Fakt :oops:

_________________
Nie ma lipy, same dęby!
DAF XF 105 Super Space Cab - nie ma większego.
Lubię Actrosy... Wyprzedzać pod górę :mrgreen:


Post Wysłano: 25 cze 2011, 9:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 mar 2011, 9:25
Posty: 3
GG: 0
Samochód: volvo

siemasz Andy the driver zaczynasz kolego mi działać na nerwy coś sie czepił tego Kamila żal ci dupe ściska że w firmie Pol- Mack są takie auta czemu nie jeździsz u swojego ojca skoro jesteś fanem volvo tylko pojechałeś do IRL. Bo driver z ciebie jak z koziej dupy trąba napisz kolegom o sobie ile aut rozbiłeś w Limerick .Popatrz na siebie a potem oceniaj ludzi. pozdrawiam Marcus .


Post Wysłano: 25 cze 2011, 10:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 cze 2011, 10:16
Posty: 1
GG: 0
Samochód: alhambra

o co śie żrecie najlepiej jak śie każdy swoją dupą zajmie z tych mądrych zauważam również nieudaczników którzy u siebie nie dają rady pozdrawiam


Ostatnio zmieniony 25 cze 2011, 10:27 przez Szaki, łącznie zmieniany 1 raz.
Naucz się pisać poprwnie po polsku!


Post Wysłano: 25 cze 2011, 14:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 lut 2008, 20:19
Posty: 822
Samochód: Toyota Corolla
Lokalizacja: Balbriggan, IRL

Cytuj:
siemasz Andy the driver zaczynasz kolego mi działać na nerwy coś sie czepił tego Kamila żal ci dupe ściska że w firmie Pol- Mack są takie auta czemu nie jeździsz u swojego ojca skoro jesteś fanem volvo tylko pojechałeś do IRL. Bo driver z ciebie jak z koziej dupy trąba napisz kolegom o sobie ile aut rozbiłeś w Limerick .Popatrz na siebie a potem oceniaj ludzi. pozdrawiam Marcus .
A co ja kur.a napisałem że koledzy ze wschodu robią w Pol- Macku to już źle?jak ktoś się pyta to wcale nie ukrywam że miałem stłuczki, tylko że nie z mojej winy, jak masz coś jeszcze do powiedzenia ciekawego to zapraszam na PW.
P.S. Panowie w tym temacie można TYLKO wypowiadać się na temat ładnych ciężarówek w firmie :!:

_________________
VOLVO FAN!!!


Post Wysłano: 25 cze 2011, 15:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 mar 2011, 9:25
Posty: 3
GG: 0
Samochód: volvo

Moim zdaniem gówno cię obchodzi kto tu pracuje i kto jezdzi nie bąć taki wylewny jak wiesz od Marcina. M lub od Irka. L to zachowaj te bzdury dla siebie. na PW nie będe pisał bo niemam nic do ukrycia.


Post Wysłano: 25 cze 2011, 15:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2008, 19:03
Posty: 1314
Samochód: TGL / A4
Lokalizacja: SKL

Ode mnie za brak zachowania kultury i błedy w pisowni, dostajesz ostrzeżenie.

Jeszcze jedno poleci jak nie wyjaśni się sprawa, z którą zgłosiłem się do Ciebie na PW.


Post Wysłano: 26 cze 2011, 16:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 mar 2011, 9:25
Posty: 3
GG: 0
Samochód: volvo

piszemy z tego samego Ip ponieważ używamy tego samego komputera... po drugie niewiem w jakiej kwestii uważasz ze moja wypowiedź jest nie kulturalna gdyż ani nie używalem wulgarnych ani moja wypowiedź nie była ofensywna tylko podkreślała prawde a to niestety w oczy kole....pozdrawiam

Ps do moderatora nie wykazuj uczestnikom forum błędów gramatycznych gdyż nie jest to lekcja języka polskiego a jedynie internetowe forum... które rządzi się własnymi zasadami gramatycznymi...Prefesor Miodek z ciebie tez nie będzie.... i na bank można do twojej grammatyki na jakims poziomie sie dowalić....


Post Wysłano: 26 cze 2011, 17:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 maja 2010, 12:11
Posty: 406
GG: 6451835
Samochód: Crafter
Lokalizacja: Strzegom/Jaroszów [DK5]

Cytuj:
Ps do moderatora nie wykazuj uczestnikom forum błędów gramatycznych gdyż nie jest to lekcja języka polskiego a jedynie internetowe forum... które rządzi się własnymi zasadami gramatycznymi...
No bez przesady, prosze Cię.. :roll: to jest POLSKIE forum więc obowiązują tu zasady JĘZYKA POLSKIEGO.
Nie no, przepraszam za OT, ale nie mogłem.

_________________
ford transit/volvo fh.


Post Wysłano: 26 cze 2011, 17:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 paź 2009, 17:34
Posty: 60
GG: 0
Lokalizacja: LB

Cytuj:
piszemy z tego samego Ip ponieważ używamy tego samego komputera... po drugie niewiem w jakiej kwestii uważasz ze moja wypowiedź jest nie kulturalna gdyż ani nie używalem wulgarnych ani moja wypowiedź nie była ofensywna tylko podkreślała prawde a to niestety w oczy kole....pozdrawiam

Ps do moderatora nie wykazuj uczestnikom forum błędów gramatycznych gdyż nie jest to lekcja języka polskiego a jedynie internetowe forum... które rządzi się własnymi zasadami gramatycznymi...Prefesor Miodek z ciebie tez nie będzie.... i na bank można do twojej grammatyki na jakims poziomie sie dowalić....
Forum nie rządzi się własnymi zasadami, tylko regulaminem. A regulamin mówi:
Cytuj:
1.Posty:
1.• Posty muszą być pisane poprawnym językiem; powinny być poprawne zarówno merytorycznie, stylistycznie jak i ortograficznie.
Pisząc posta, każdy błąd jest podkreślony. Nie trzeba profesora Miodka, słownika, dyplomu polonistyki. Wystarczy chcieć. No może kilka klas podstawówki byłoby wskazane...


Post Wysłano: 27 cze 2011, 11:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3145
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Z etransoportem mu się pomyliło...

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 27 cze 2011, 13:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lis 2006, 12:30
Posty: 323
GG: 8924601
Lokalizacja: Ryki

Cytuj:
napisz kolegom o sobie ile aut rozbiłeś w Limerick
Nikt nie jest idealny, każdemu może się zdarzyć. Nie pisz takich słów, bo sam nie wiesz co Cię dzisiaj spotka na drodze. Następnym razem przemyśl takie słowa, zanim je napiszesz ;)

_________________
- MAN F2000 Evo 410
- MAN TGA 430
- DAF XF95 430


Post Wysłano: 29 cze 2011, 15:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 maja 2010, 12:11
Posty: 406
GG: 6451835
Samochód: Crafter
Lokalizacja: Strzegom/Jaroszów [DK5]

Właśnie przejechała mi przez wiochę Scania R730 i od razu lecę to napisać - prezentuje się zajebiście! I do tego biała naczepa z logo RONALA.. no cud! Że też nie miałem aparatu. :D

_________________
ford transit/volvo fh.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 6 z 12 [ Posty: 225 ] Przejdź na stronę Poprzednia 14 5 6 7 812 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: