Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 6 z 15 [ Posty: 294 ] Przejdź na stronę Poprzednia 14 5 6 7 815 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 12 lip 2011, 8:58

Repiński wydaje ponad 100 tyś na jedną ciężarówkę, te pieniądze mu się nigdy nie zwrócą. Osoby, którym się nie podoba proszę o wyłożenie takiej sumy samemu, haha. Chce, ma kasę, to robi, gadałem z nim w Bydgoszczy i sam mi mówił, u nich każdy samochód ma inaczej wyglądać :]


Post Wysłano: 12 lip 2011, 12:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 lut 2009, 13:17
Posty: 215
Samochód: Audi
Lokalizacja: Inowrocław

Cytuj:
Nie chce cie obrazić ale robisz wrażenie pseudo speca z prawego fotela.
Może i robie, ale bardzo dobrze orientuję się w tuningu ciężarówek. Szczególnie Scanii. Wiadomo, każdy ma swój gust. A to nie jest tylko moja opinia, bo tak twierdzi bardzo dużo osób. Skończmy ten temat, nie będziemy się tu sprzeczać o taką głupotę.


Post Wysłano: 12 lip 2011, 13:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 gru 2007, 22:24
Posty: 43
Lokalizacja: KONIN

Cytuj:
Cytuj:
Nie chce cie obrazić ale robisz wrażenie pseudo speca z prawego fotela.
Może i robie, ale bardzo dobrze orientuję się w tuningu ciężarówek. Szczególnie Scanii. Wiadomo, każdy ma swój gust. A to nie jest tylko moja opinia, bo tak twierdzi bardzo dużo osób. Skończmy ten temat, nie będziemy się tu sprzeczać o taką głupotę.
A jakie to masz osiągnięcia, że tak doskonale się orientujesz? Powieszenie proporczyków w samochodzie Taty? Jeszcze w szczególności SCANIA. No, no... rośnie nam polski Svempa... A czy DAF-a lub VOLVO inaczej się tuninguje, jeśli chodzi o tuning optyczny???

Auto jak widać jest w trakcie modyfikacji. Prawdopodobnie jeszcze sporo do końca. Jarek pokazywał mi w Bydgoszczy dwie propozycje projektów. Jeśli któryś z nich posłuży za pierwowzór, to będzie ostro. Żadnego ze swoich gruntownie zmodyfikowanych pojazdów ekipa Jarka nie spieprzyła, więc i o dobry gust w trakcie przebudowy tego auta jestem spokojny.


Post Wysłano: 12 lip 2011, 16:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lut 2006, 12:58
Posty: 149
Lokalizacja: Ujście k. Piły

http://mastertruck.pl/?p=298 To nie będzie lakier przypadkiem :oops: :?:


Post Wysłano: 12 lip 2011, 17:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 maja 2010, 14:31
Posty: 40
GG: 6673959
Samochód: daf xf
Lokalizacja: SIERADZ

Cytuj:
http://mastertruck.pl/?p=298 To nie będzie lakier przypadkiem :oops: :?:
to można powiedzieć że na podobieństwo do Volvo Dragon Age bo volviak robi furore na Litwie to co słyszałem od chłopaków ta krwista czerwień a sama nazwa Scani Hot Red musi coś tłumaczyć "gorąca czerwień" czyli prosto z piekieł jak zdęcia znalezione przez kolegę Aresa.
to czyli będzie ciekawie na zlocie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:mrgreen: pozdrawiam :mrgreen:

_________________
viewtopic.php?f=44&t=31230


Post Wysłano: 12 lip 2011, 17:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sie 2008, 12:21
Posty: 488
Samochód: DAF XF 106.460
Lokalizacja: Rybnik

Cytuj:
Cytuj:
http://mastertruck.pl/?p=298 To nie będzie lakier przypadkiem :oops: :?:
to można powiedzieć że na podobieństwo do Volvo Dragon Age bo volviak robi furore na Litwie to co słyszałem od chłopaków ta krwista czerwień a sama nazwa Scani Hot Red musi coś tłumaczyć "gorąca czerwień" czyli prosto z piekieł jak zdęcia znalezione przez kolegę Aresa.
to czyli będzie ciekawie na zlocie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:mrgreen: pozdrawiam :mrgreen:
Ale skąd wgl pewność że to akurat ich Scania?


Post Wysłano: 12 lip 2011, 17:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lut 2006, 12:58
Posty: 149
Lokalizacja: Ujście k. Piły

Ja nie napisałem ze To ich tylko czy to nie lakier przypadkiem.Nie mówię ze to jest akurat ta scania.Widziałem na stronie MT to sobie skojarzyłem.


Post Wysłano: 12 lip 2011, 17:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 lip 2009, 13:14
Posty: 242
Samochód: Pilot'olot
Lokalizacja: Kartuzy k/Gdańska

Auta z ich floty na pewno się wyróżniają, nie są robione w moim stylu i jak dla mnie są po prostu brzydkie szczególnie "300" i "hellboy" jedyne ładne auto to volvo "dragon age" i "death racer" chociaż to drugie szpecą trochę te aerografy.

_________________
Transport ponadnormatywny "KONKEL"

www.utkonkel.com.pl


Post Wysłano: 12 lip 2011, 18:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2006, 19:31
Posty: 764
Samochód: Volvo FH 440
Lokalizacja: Meszna

Nawet w opisie pod filmem jest wzmianka, że auto będzie gotowe na zimę, więc nie ma co siać jakichś niestworzonych teorii...


Post Wysłano: 12 lip 2011, 19:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2009, 13:17
Posty: 587
Samochód: VW Passat b5
Lokalizacja: KMY

Cytuj:

Totalna wioska ;/ Jak można tak niszczyć takie piękne samochody.. :?: ;/

_________________
Mówią na mnie niepoprawny,za arcyzabawny
Nie mam czasu na bycie sławnym.....


Czemu mamy nierówne szanse, kiedy mamy wspólny cel?

______________


Post Wysłano: 12 lip 2011, 19:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lis 2008, 16:00
Posty: 448

Cytuj:
Cytuj:

Totalna wioska ;/ Jak można tak niszczyć takie piękne samochody.. :?: ;/
Zniszczeniem bym tego nie nazwał, po prostu nie trafia w nasze gusta. :mrgreen:

_________________
MM Models - Modele w skali 1/87


Post Wysłano: 12 lip 2011, 19:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lip 2008, 9:52
Posty: 1612
GG: 1
Samochód: osobowy

Cytuj:
Repiński wydaje ponad 100 tyś na jedną ciężarówkę, te pieniądze mu się nigdy nie zwrócą. Osoby, którym się nie podoba proszę o wyłożenie takiej sumy samemu, haha. Chce, ma kasę, to robi, gadałem z nim w Bydgoszczy i sam mi mówił, u nich każdy samochód ma inaczej wyglądać :]
I co z tego, że wydaje 100 tyś. na jedną ciężarówkę? Sztuką jest zrobić to ze smakiem, a nie nawalić kosmicznych konstrukcji za kabiną i chwalić się 'ile to wydałem na auto'.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=hpiIWMWWVco


Post Wysłano: 12 lip 2011, 20:01

Cytuj:
Cytuj:
Repiński wydaje ponad 100 tyś na jedną ciężarówkę, te pieniądze mu się nigdy nie zwrócą. Osoby, którym się nie podoba proszę o wyłożenie takiej sumy samemu, haha. Chce, ma kasę, to robi, gadałem z nim w Bydgoszczy i sam mi mówił, u nich każdy samochód ma inaczej wyglądać :]
I co z tego, że wydaje 100 tyś. na jedną ciężarówkę? Sztuką jest zrobić to ze smakiem, a nie nawalić kosmicznych konstrukcji za kabiną i chwalić się 'ile to wydałem na auto'.
Jaki znów smak ? Każdemu się podoba co innego, na zdjęciach średnio mi się Repińskie podobały, na żywo zupełnie co innego. Ważne, że coś się robi, a nie narzeka. Jest na forum jeden użytkownik, któego ojciec ma już dwie Fh16 i co się pokaże zdjęcie to komentarzy full jak brzydko zrobione. A jak się zobaczy, czym jeżdżą krytykujący, to pokazują się 10 letnie trupy z proporczykami na szybie.


Podobnie jak Maras widziałem projekt tej Rki i wierzcie mi, skończona będzie zupełnie inaczej wyglądać, przynajmniej o ile zrobią to, co mi pokazywali :]


Post Wysłano: 12 lip 2011, 20:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lip 2008, 9:52
Posty: 1612
GG: 1
Samochód: osobowy

Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:
Repiński wydaje ponad 100 tyś na jedną ciężarówkę, te pieniądze mu się nigdy nie zwrócą. Osoby, którym się nie podoba proszę o wyłożenie takiej sumy samemu, haha. Chce, ma kasę, to robi, gadałem z nim w Bydgoszczy i sam mi mówił, u nich każdy samochód ma inaczej wyglądać :]
I co z tego, że wydaje 100 tyś. na jedną ciężarówkę? Sztuką jest zrobić to ze smakiem, a nie nawalić kosmicznych konstrukcji za kabiną i chwalić się 'ile to wydałem na auto'.
Jest na forum jeden użytkownik, któego ojciec ma już dwie Fh16 i co się pokaże zdjęcie to komentarzy full jak brzydko zrobione. A jak się zobaczy, czym jeżdżą krytykujący, to pokazują się 10 letnie trupy z proporczykami na szybie.
Bo jak sam napisałeś ''Każdemu się podoba co innego'' :)

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=hpiIWMWWVco


Post Wysłano: 12 lip 2011, 23:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 lip 2009, 13:14
Posty: 242
Samochód: Pilot'olot
Lokalizacja: Kartuzy k/Gdańska

Wydaje mi się ,że auta są robione w stylu "założymy wszystko co ładne i drogie" a poskładane do kupy wszystkie bajery tworzą po prostu nie fajny efekt ,dużo nie znaczy wcale lepiej.

_________________
Transport ponadnormatywny "KONKEL"

www.utkonkel.com.pl


Post Wysłano: 14 lip 2011, 14:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 wrz 2009, 10:09
Posty: 1137
GG: 0
Samochód: brak
Lokalizacja: KWI

Nie wiem co ta rozmowa wniosła do tematu to czy się komuś podoba tuning danego auta to rzecz gustu (a jak wszyscy wiemy o gustach się nie rozmawia). Według mnie to czy się wam podoba pojazd czy nie to rzecz względna on ma się podobać właścicielowi który daje na to pieniądze. Spodobała mi się ta wypowiedz:
Cytuj:
Repiński wydaje ponad 100 tyś na jedną ciężarówkę, te pieniądze mu się nigdy nie zwrócą.
Do tego podam wam przykład że tutaj właściciel tuninguje auto za powiedzmy 100tyś to mu służy i daje radość (nie tylko jemu, ale także pracownikom którzy pracują na tym sprzęcie) zaś inny idzie do kasyna i w przeciągu dwóch nocy przepuszcza taką kasę lub kupuje synowi lub córce która zrobiła ledwie P J auto osobowe za tą samą kwotę (owo auto ląduje po kilku dniach na złomie) i kto według was zasługuje na szacunek. Co do samochodów które wyszły z tej stajni to najbardziej mi się podoba Volvo 'Dragon Ace". Pozdrawiam i życzę więcej tak zakręconych ludzi jak pan Repiński Wilk 09 8) .

_________________
Bo życie człowieka to ciągła droga. Wilk 09 8) .


Post Wysłano: 18 lip 2011, 17:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 maja 2008, 18:31
Posty: 6
Lokalizacja: Bochnia

3 zestawy od Repińskiego zawitały dziś w Bochni na betoniarni Dyckerhoff.

Obrazek Obrazek


Post Wysłano: 18 lip 2011, 22:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2008, 19:03
Posty: 1314
Samochód: TGL / A4
Lokalizacja: SKL

Po zdjęciach widzę, że szefostwo siadło na białą eRkę 560 :>


Post Wysłano: 18 lip 2011, 22:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 maja 2010, 12:11
Posty: 406
GG: 6451835
Samochód: Crafter
Lokalizacja: Strzegom/Jaroszów [DK5]

No, Prezes się nią wozi, a na '300' wsiadł jakiś Batman. :mrgreen:
Swoją drogą ten napis na szybie na MT, tj. 'do zobaczenia za ROK :)' niewątpliwie coś sugerował. :>

_________________
ford transit/volvo fh.


Post Wysłano: 19 lip 2011, 14:54
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lut 2009, 18:30
Posty: 1728
GG: 1
Lokalizacja: Częstochowa SC

Oby więcej takich transportowców z powołania jak pan Repiński Pozdrawiam


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 6 z 15 [ Posty: 294 ] Przejdź na stronę Poprzednia 14 5 6 7 815 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: