Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 6 z 28 [ Posty: 551 ] Przejdź na stronę Poprzednia 14 5 6 7 828 Następna
Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 28 lis 2007, 11:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 wrz 2007, 15:47
Posty: 19
Lokalizacja: Otwock

AKSPED jeżdzi już też Actrosami wziętymi od Linka.Ostatnio jak wracałem z Irlandii miałem okazje widziec nowe Stralisy Linka na szlaku.


Tytuł:
Post Wysłano: 28 lis 2007, 19:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 mar 2005, 20:40
Posty: 358
GG: 0
Lokalizacja: Gliwice

Cytuj:
Ostatnio jak wracałem z Irlandii miałem okazje widziec nowe Stralisy Linka na szlaku.
A więc jednak nie wydawało mi się, że w Gliwicach Stralisa z LINK'a widziałem ;)

_________________
Uważaj na zapałki, którymi w czasie jazdy podtrzymujesz oczy, gdyż mogą się zapalić lub wbić w gałki oczne.


Tytuł:
Post Wysłano: 28 lis 2007, 19:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Cytuj:
A więc jednak nie wydawało mi się, że w Gliwicach Stralisa z LINK'a widziałem ;)
Oczywiście, że nie. Fajnie się prezentują nowe Iveca w barwach Linku, jeszcze z tą klimą na dachu, Pzdr. :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 01 gru 2007, 18:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 wrz 2007, 15:47
Posty: 19
Lokalizacja: Otwock

Tak się składa że mój ojciec pracował w Linku parę ładnych latek,więc znam sporo starych kierowców z tej firmy i jak ostatnio z jednym rozmawiałem to śmiał sie że wszyscy traktuja przesiadke na Stralisa jako kare :)


Tytuł:
Post Wysłano: 09 gru 2007, 15:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

W najnowszej aktualizacji na lkw-infos w temacie o Iveco Stralis II można zobaczyć 3 fotki nowego Stralisa w barwach Linku. :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 09 gru 2007, 15:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 sty 2006, 23:44
Posty: 153
GG: 4622331
Lokalizacja: WPR

Cytuj:
W najnowszej aktualizacji na lkw-infos w temacie o Iveco Stralis II można zobaczyć 3 fotki nowego Stralisa w barwach Linku. :wink:
No ładnie się prezentują... Ktoś tylko je źle po podpisywał... nie 440, a 450 :wink:

_________________
A,B,C - są. E-jeszcze w tym roku.

Marzenie, pasja, to nas w jedność połączyło.
Naturalna segregacja, to nas wyłoniło.!


Tytuł:
Post Wysłano: 13 gru 2007, 23:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 gru 2007, 22:48
Posty: 39
Lokalizacja: rymanow

chce jezdzic w link....
jeszcze chwile i zkompletuje wszystkie papiery i uderzam.sek w tym,ze nie mam doswiadczenia,ale moze mnie wezma na przyuczenie...zobacze.mam straszny sentyment do tej firmy...wydaje mi sie,ze to firma na poziomie...

_________________
do odwaznych swiat nalezy...


Tytuł:
Post Wysłano: 15 gru 2007, 10:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 maja 2006, 18:33
Posty: 443
Lokalizacja: WM

Cytuj:
wydaje mi sie,ze to firma na poziomie...
Oj nie powiedziałbym tego. W firmie od jakiegoś czasu za dobrze się nie dzieje, jakiś czas temu zaczęli sprzedawać ciągniki, nie z tego powodu, że "odświeżali' tabor, ale po prostu nie ma kto u nich jeździć. Kiedyś w Linku jeździł ojciec mojego znajomego, niestety informacji na temat zarobków nie posiadam, ale jedno powiedzieć Ci mogę, jeśli chcesz trochę posiedzieć w domu to daj sobie spokój z tą firmą, u nich gania się po 3-4 tygodnie, bynajmniej tak było kilka miesięcy temu, jak jest aktualnie to nie wiem, ale podejrzewam, że za dużo się nie zmieniło.


Tytuł:
Post Wysłano: 15 gru 2007, 11:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 lis 2005, 12:42
Posty: 471
Lokalizacja: KACZOGRÓD

Krótko mówiąc to kołchoz jakich u nas wiele. :D Ja nawet słyszałem że jak tam się chce mieć czyste auto to trzeba samemu sobie myjnie sponsorować.

_________________
http://kubamich1-kubamich1truckmodelsfa ... gspot.com/


Tytuł:
Post Wysłano: 15 gru 2007, 12:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2006, 12:58
Posty: 550
GG: 8261240
Lokalizacja: Tarnobrzeg

A na stronie wszystko piękne, czyste i cóż, nic tylko pracować. Szkoda, że w opiniach jest inaczej. Nie rozumiem tej 'polityki' transportowej. I tak jak kierowca tam pracuje to wie dokładnie co się dzieje i cała prawda ujrzy światło dziennie, wiec po co udawać SUPER firmę transportową ? :?

_________________
Ból z serca bliskich, a przesłanie dla Was.
Obudźcie się ludzie i przejrzyjcie na oczy jesteśmy tacy jak Wy i może to was zaskoczy ...


Tytuł:
Post Wysłano: 15 gru 2007, 12:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 sie 2005, 18:35
Posty: 453

Tak, tylko który kierowca powie CI cała prawdę?
Moim zdaniem najlepszą krytyką jest jej brak. A to co się dzieje w tej firmie widać po okresie czasu w którym kierowca tam pracuje.
Jak by wszystko było pięknie i ładnie to by nie odchodzili.


Tytuł:
Post Wysłano: 15 gru 2007, 13:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lis 2006, 12:30
Posty: 323
GG: 8924601
Lokalizacja: Ryki

Cytuj:
Krótko mówiąc to kołchoz jakich u nas wiele. :D Ja nawet słyszałem że jak tam się chce mieć czyste auto to trzeba samemu sobie myjnie sponsorować.
Zgadza sie, tez to slyszalem. Kilku taty kolegow odeszlo z Vosa do Linka i wlasnie to od nich wiem, ze auto trzeba myc za wlasne pieniadze. Nie wiem czy to prawda czy nie, ale slyszalem tez, ze jezeli dlugo bedziesz jezdzil nie umytym autem, to mozesz zostac zwolniony z firmy.


Tytuł:
Post Wysłano: 15 gru 2007, 21:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2006, 13:56
Posty: 1311
GG: 1
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: TSK

Kolego z tym zwalnianiem za brudne auto to chyba lekko przesadziłeś. Panuje pernamentny brak kierowców, szczególnie doświadczonych, wątpie żeby z takiego powodu zwalniać kierowcę.

_________________
Jak trza, to cofnę do przodu.
22.08.2016r. [*] Tomcio - przyjacielu, pamiętam.


Tytuł:
Post Wysłano: 16 gru 2007, 14:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 wrz 2007, 15:47
Posty: 19
Lokalizacja: Otwock

Mój ojciec pracowal 4 lata w Linku.Przez długi czas bylo spoko,teraz nikomu nie poleca pracy tam...Pozdrawiam


Tytuł:
Post Wysłano: 03 sty 2008, 21:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 gru 2007, 22:48
Posty: 39
Lokalizacja: rymanow

koledzy podpowiedzcie..isc zapytac o warunki pracy do linku?moze nie bedzie tak zle.lubie pracowac i jak do tej pory to nikt w obecnej pracy nie nazeka,a pracuje w "ciezkiej"firmie.wiec wydaje mi sie,ze link nie oferuje najgorszych warunków pracy.tylko czy uda mi sie byc co dwa tyg w domu?to jest dylemat.i czy jest szansa,ze jade samochodem pod dom czy musze koniecznie na baze zjezdzac?jak cos wiecie w tym temacie to dajcie znac.ja pewnie w sobote wybiore sie do wiazownej.jak sie czegos dowiem to napisze..pozdrawiam.

_________________
do odwaznych swiat nalezy...


Tytuł:
Post Wysłano: 04 sty 2008, 22:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 gru 2007, 0:23
Posty: 109
GG: 10480858
Samochód: 440 dxi
Lokalizacja: Pniewy

Witam! Moj tata ma kolege w linku i mowi ze do bani ta praca bo gdy wyjedziesz w niedziele w nocy w 2 do francji wracasz w piatek i znowu do hiszpani lub gdzies tam! Jednym slowem przerabane i zarobki tez slabe jak na tyle jezdzenia.

_________________
Uczeń Technikum Logistycznego ;)


Tytuł:
Post Wysłano: 05 sty 2008, 21:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 gru 2007, 22:48
Posty: 39
Lokalizacja: rymanow

to powiedzcie mi koledzey dlaczego kierowcy w linku jeszcze tam jezdza skoro jest tak zle?firma nie ma pieciu zestawow tylko...sam nie wiem ile.ktos tymi autami jezdzi..sam rozmawialem z kierowca,ktory jezdzi tam nascie lat i nawet sobie chwali.mowil o wzlotach i upadkach ale tez o tym,ze do domu starej to on mniej jak 4000tys nie przywozi i prawie co tydzien w domu.wiec ja juz nie wiem gdzie isc do pracy.po co ja to prawo jazdy zrobilem?jak wszedzie fima do bani...pozdrawiam

_________________
do odwaznych swiat nalezy...


Tytuł:
Post Wysłano: 05 sty 2008, 21:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Każdy ma inne priorytety (pieniądze, wolne weekendy, auto)i dla jednej osoby firma będzie godna polecenia, a dla drugiej nie. Sam nie spróbujesz, to się nie przekonasz.


Tytuł:
Post Wysłano: 05 sty 2008, 22:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lut 2007, 15:09
Posty: 241
GG: 9740107
Samochód: Volvo V40
Lokalizacja: Glina [WOT]

Kolego a dlaczego np. w Ricoe tyle osób jeździ i w Vossie :?: Przecież tam jest nie najlepiej i kierowcy też jeżdżą. Istnieje coś takiego jeszcze jak duża rotacja ludzi...jedni przychodzą, popracują trochę, stwierdzą, że zła firma i się zwalniają, a na ich miejsce idzie następny.

_________________
Canon PowerShot A530
Skype:eldamiano3


Tytuł:
Post Wysłano: 05 sty 2008, 22:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 gru 2007, 22:48
Posty: 39
Lokalizacja: rymanow

tak ale ja nic zlego na temat rico ani na temat vosa nie pisze.mam chec isc do linka zapytac o prace,a tu slysze tylko,ze nie warto...wiec sie juz zastanawiam GDZIE warto isc dzisiaj do pracy?

_________________
do odwaznych swiat nalezy...


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 6 z 28 [ Posty: 551 ] Przejdź na stronę Poprzednia 14 5 6 7 828 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: