Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 14 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 02 sty 2007, 20:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2006, 13:56
Posty: 1308
GG: 1
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: TSK

Przed świętami miałem problem z samochodem i na prakingu przy DK1 koło Skoczowa stał zestaw z Maktronika draiwer pomógł mi bardzo. Pomyślałem, że może coś się o nich dowiem tutaj, bo z tego wszystkiego nie było za bardzo czasu pogadać z kierowcą. Śmigają chyba samymi Ivecami.
Podaje stronkę jak by kogoś coś wiecej interesowało :
http://www.maktronik.com.pl/firma.html
Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe MAKTRONIK S.A. zostało utworzone w grudniu 1989r. Na siedzibę firmy akcjonariusze wybrali miasto Bydgoszcz. Od 1990r. do września 2004r. siedziba firmy znajdowała się w Toruniu, ale główna działalność była prowadzona w filii w Bydgoszczy. Od września 2004r. cała działalność jest prowadzona na powrót w siedzibie firmy w Bydgoszczy przy ul. Deszczowej 61.

Od samego początku 1990r. firma zajmowała się handlem oraz usługami transportowymi i motoryzacyjnymi. Od maja 1992r. kiedy to Prezesem Zarządu został mgr. Tadeusz Grzelak, główną działalnością naszej firmy było świadczenie usług transportowych, usług motoryzacyjnych oraz sprzedaż paliw. W 2003r. uzyskaliśmy certyfikat ISO 9001:2000.

Obecnie użytkujemy 60 nowoczesnych zestawów samochodowych składających się z ciągników siodłowych marki IVECO wraz z naczepami uniwersalnymi marki KÖGEL, wykorzystywanymi w transporcie międzynarodowym. Ponadto jesteśmy autoryzowanym dealerem IVECO - sprzedajemy pojazdy nowe jak i używane.

_________________
Jak trza, to cofnę do przodu.
22.08.2016r. [*] Tomcio - przyjacielu, pamiętam.


Tytuł:
Post Wysłano: 02 sty 2007, 20:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 sie 2005, 21:26
Posty: 227
Samochód: DAF
Lokalizacja: Bolesławiec

A znam tą firme ładne Iveczka mają to Iveco przyciągneli na cholu na serwis do Wrocławia jak odbierałem do firmy nowego stralisika
Obrazek

_________________
Rogo Logistic


Tytuł:
Post Wysłano: 02 sty 2007, 20:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1359
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Firma posiada w swojej flocie z tego co widziałem głownie Iveco Euro Star i Euro Tech oraz nowsze STRALIS-y ale z kabinami Active Day.Bardzo dużo z nich zawsze się ładowało w zakładach w Olsztynie(Michelin),ale teraz jakoś ich już tak nie widuję... :D

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Tytuł:
Post Wysłano: 02 sty 2007, 21:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sie 2006, 17:09
Posty: 159
Lokalizacja: RYPIN

Cytuj:
Firma posiada w swojej flocie z tego co widziałem głownie Iveco Euro Star i Euro Tech oraz nowsze STRALIS-y ale z kabinami Active Day.Bardzo dużo z nich zawsze się ładowało w zakładach w Olsztynie(Michelin),ale teraz jakoś ich już tak nie widuję...
Mają tez Stralisy Active Time. Firma ma napewno baze w Bydgoszczy . Dużo jeżdżą dla Stomilu w Olsztynie ,ale chyba teraz wyparł ich troche DARTOM.Oprócz tego obsugują TELEFONIKE w Bydgoszczy .

_________________
BEZ GWIAZDY NIE MA JAZDY...


Tytuł:
Post Wysłano: 01 lis 2007, 19:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lut 2007, 22:55
Posty: 527

Kiedyś Mariusz Pudzianowski miał fotkę z zestawem tej firmy. Można było ją zobaczyć jakieś 2-3 lata temu podajże w "Ciężarówkach".


Post Wysłano: 03 kwie 2008, 21:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lis 2006, 18:57
Posty: 1697
Samochód: Opel Insignia ST
Lokalizacja: Spręcowo, ok. Olsztyna

Obrazek

(C) Fotogaleria eRKaZet

_________________
Solaris Urbino 18 '17


Post Wysłano: 25 sie 2009, 12:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 mar 2009, 16:54
Posty: 98
GG: 4041866
Lokalizacja: Siedlce[WS], mazowieckie.

Iveco Stralis 500, Euro 5, MAKTRONIK: (Pozdrawiam Pana)
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek

Fotogaleria Skalpela -> Klik.


Post Wysłano: 15 sie 2011, 1:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 sie 2011, 1:20
Posty: 7
GG: 0
Samochód: BMW E36

soorka że tak odgrzebuje tematy ale pracowałem w maktroniku... Za moich czasów było z 5 Euro Techów z 20 Euro Starów i Z 30 Stralisów... Potem jak ja się zwalniałem to firma miała taką akcję że wyprzedała E-Techy, E-Stary i kilka Stralisów i zastąpiła je nówkami z Euro 5 na ad blue.. teraz mają już cały nowy tabor który nie jest starszy niż 6lat. Dawniej jeździli dla LALEMANT TRUCKING...


Post Wysłano: 16 wrz 2011, 12:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 wrz 2007, 10:01
Posty: 1208
Lokalizacja: Janów k.Częstochowy

Wczoraj w Częstochowie stało zaparkowane Iveco z Maktroniku spięte z naczepą na której była reklama Arka Medical Spa w Kołobrzegu. Czy te firmy są ze sobą powiązane?

_________________
Pozdrawiam
Leszek


Straż pożarna Częstochowa


Post Wysłano: 11 paź 2011, 7:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lis 2009, 19:07
Posty: 177
GG: 7502228
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post Wysłano: 14 lip 2012, 14:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 lip 2012, 11:46
Posty: 27
GG: 34446478
Lokalizacja: Bydgoszcz [CB]

MAKTRONIK, mmmm, miałem tam praktyki. Kolejny odkop ale cóż, wypowiedzieć się można.

MAKTRONIK ma bazę w Bydgoszczy przy Deszczowej 61 bodajże, obok Metalkasu. ;) Z ostatnich informacji wiem, że posiada ok 60-65 aut z czego tylko ok 5 są to Stralisy ASI w Euro 3 lub 4 albo 5. Reszta to ASII w wysokich kabinach o mocy 450 oraz 500KM. Wszystkie E5. Kierowcy? Jeżdżą, albo na umowe o pracę albo na własnej działalności. Na umowę o pracę mówili, że jak wyciągnie się 3,5-4 tyś to jest dobrze. Na własnej działalności po odliczeniu kosztów wszystkich wychodzi podobno ok. 5 tyś. Każdy kierowca ma służbowy telefon i na terenie kraju bezpłatnie mogą kontaktować się z innymi kierowcami. ;) Serwis? Samochody MAKTRONIKa mają pierwszeństwo na serwisie. Zjeżdża z trasy a ma nawet drobną usterkę to wypchną z kanału klienta z zewnątrz a wprowadzą swój samochód. ;) Oczywiście przy naprawach jest kombinowania bo żeby nie tracić kasy na części a stoi jakiś samochód na placu albo po prostu nie ma części w magazynie to się wykręca z tamtego a montuje do tego co ma jechać albo wymontowuje coś zużytego z pojazdu do sprzedania (pojazd, który jeździł w MAKTRONIKU) wmontowuje się do jeżdżącego jeszcze. ;) Ale to chyba wszędzie tak jest. :) Zjazdy do domu? Nikt nie wie kiedy zjedzie, nieraz są co tydzień, nieraz co kilka dni, nieraz co dwa- trzy tygodnie, nieraz miesiąc w trasie. Różnie. Wyjazdy głównie z bazy na Olsztyn po opony do Turynu do IVECO, a powroty co się znajdzie to przewiozą. Głownie mają stałe kierunki właśnie na Włochy, Szwajcarię i Hiszpanię ;)

No to w sumie tyle ;) Jakby ktoś miał jakieś pytania to śmiało, postaram się odpowiedzieć ;)

_________________
Mało piszę, dużo czytam. :)

Kat. A- brak|Kat. B- 12.10.2011|Kat. C- 10.05.2012|Kat. C+E- 02.10.2012|KW- W trakcie


Post Wysłano: 17 maja 2013, 14:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lut 2011, 15:45
Posty: 171
GG: 112
Samochód: Duzy?
Lokalizacja: Olsztyn czy jakoś tak

Cytrusek czyli kierowca z Olsztyna jak najbardziej powinien im odpowiadać?
Powiedz jaki system tam panuje co ile jest się w domu?
Z góry dzięki
Pozdrawiam


Post Wysłano: 20 sie 2013, 21:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 lip 2012, 11:46
Posty: 27
GG: 34446478
Lokalizacja: Bydgoszcz [CB]

Sorry za odkop ale było pytanie to odpowiem. Dopiero teraz dojrzałem, że ktoś napisał cokolwiek.

Zjazdy z tego co wiem to są nieregularne. Bywa różnie, czasem zjedziesz na kilka dni a i tak wyrwą Cię, żebyś załadował zestaw kolegi w Olsztynie i wrócił do Bydgoszczy. Czasem wracasz w tygodniu na dzień dwa a czasem możesz po trzy tygodnie siedzieć w kabinie.

Czy z Olsztyna by im odpowiadał? Oni tam jeżdżą na załadunki tylko a serwis jest w Bydgoszczy na bazie i parkują też na bazie, chyba, że się nie mieszczą już na święta to może ktoś dostaje auto pod dom ale wątpię. W przeciągu miesiąca powinienem zacząć pracę u nich więc powiem jak to wygląda z własnego doświadczenia, bo na razie to obserwacje i rozmowa z kierowcami oraz kumplem, który jeździł u nich.

_________________
Mało piszę, dużo czytam. :)

Kat. A- brak|Kat. B- 12.10.2011|Kat. C- 10.05.2012|Kat. C+E- 02.10.2012|KW- W trakcie


Post Wysłano: 09 sty 2017, 23:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 sty 2017, 23:32
Posty: 1

Jak wygląda praca w Maktroniku? Trochę się dowiadywałem i słyszałem różne opinie. Czy to prawda, że za spalanie obciążają?


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 14 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: