Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 09 paź 2017, 9:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 lut 2016, 11:22
Posty: 2

Antyrefleks sie przydaje jeśli głównie pracujesz przy komputerze. W takim przypadku warto jest zainwestować. Jeśli potrzebujesz jedynie do samochodu to sugeruję patrzeć się na dobre filtry. Tak wiec nie kupuj sobie tanich okularów z bazarku czy z sieciowych sklepów, bo nie ma co oczekiwaćze okulary za 20 czy za 30 zł będą miały dobre filtry. Lepiej jest zainwestować w porzadne okulary dobrej firmy. Zadbasz tym samym o oczy.


Post Wysłano: 12 paź 2017, 11:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 sie 2017, 12:33
Posty: 7

Warto, żeby okulary miały soczewkę polaryzacyjny, która redukuje odblaski.


Post Wysłano: 23 paź 2017, 13:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 paź 2017, 12:51
Posty: 1
Lokalizacja: Gdynia

Najlepiej kupić specjalne u okulisty. Koszt to około 200-300 zł, które warto wydać


Post Wysłano: 01 gru 2017, 13:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 sty 2007, 0:22
Posty: 398
Samochód: VO FH 440
Lokalizacja: NS

Nie trzeba kupować u okulisty, wystarczy po prostu kupić markowe i nie musi to być wcale "dolceGabana :)"
pisząc markowe mam na myśli Uwex, Arctica itp. oczywiście z szkłami polaryzacyjnymi i filterm UV

oczywiście okulary to bardzo indywidualna kwestia jeden woli okulary typu "chuckNoris" drugi bardziej
sportowe przyległe , jeden szkła lustro drugi czarne jak asfalt itp. ja powiem z własnego doświadczenia :
zakupiłem okulary Marki Arctica - przyległe ramka cała plastik że tak powiem "dopasowane" z tego
względu iż nie lubie jak mam założone okulary i gdzieś bokiem wpada mi światło wieć "czakiNorisy"
dla mnie odpadają , jednak po kilku godzinach na głowie czuje ucisk po bokach głowy,teraz wiem że
wybrał bym wersje z gumowaniem na nóżkach i nosku oraz nie tak "ściskające", wiec jak będziesz kupował
okular i przy mierzeniu od razu czujesz że cię lekko cisną to paru godzinach bedą cię bardzo cisnać.

I sprawa na koniec jak już inwestujesz w dobre okulary zainwestuj w futerał , wystarczy chwila nie uwagi
odłożenie na bok ... nawet nie zauważysz kiedy przewrócą się na szkła porysują i po okularach...

_________________
Rozliczenie i ewidencja czasu pracy kierowców - delegacje, noclegi, wynagrodzenie.
Odczyt kart kierowcy i tachografów cyfrowych

Nowy Sącz i okolice - Zapraszam :)
DPTacho.pl


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: