Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 9 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 17 wrz 2011, 12:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 mar 2011, 16:54
Posty: 12
GG: 0
Samochód: w planach
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Firma znajduje się w okolicach Grabowa n/Prosną, ale także w Ostrowie Wielkopolskim. Wie ktoś coś na temat tej firmy? Na pewnym innym forum twierdzą, że jest lipa. Pracuje w niej mój sąsiad i bardzo sobie ją chwali tzn. jest zadowolony z pracy w tej firmie a jeździ Man-em TGX. Jest w domu co półtorej tygodnia i czas pracy kierowcy jest przestrzegany.
Może ktoś się wypowie w temacie!!! :)


Post Wysłano: 28 paź 2011, 21:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 paź 2011, 14:00
Posty: 17
GG: 0

Mój sąsiad tam pracuje i nie narzeka :) ale może ktoś wie więcej o tej firmie. I może jakieś fotki zestawów???

_________________
TIR - Turystyka i Rekreacja


Post Wysłano: 28 paź 2011, 23:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 mar 2007, 18:13
Posty: 554
GG: 1960440
Samochód: Citroen C5 tourer
Lokalizacja: Krotoszyn

Mirka - właściciela firmy znam osobiście bardzo dobrze, w porządku facet i w porządku traktuje ludzi, bardzo miło mi się z nim współpracuje.
Kierowcy również nie narzekają na prace u niego

_________________
Heavy metal and heavy transport


Post Wysłano: 15 cze 2017, 21:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 cze 2014, 16:50
Posty: 5
Samochód: Laguna 1.9 dTi

Witajcie. Ma ktoś może informacje jak obecnie wygląda praca w firmie NED ?? Warto tam iść ??

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Post Wysłano: 16 cze 2017, 14:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 lut 2006, 12:29
Posty: 1365
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

nie wiem czego oczekujesz, zadzwoń lub jedź i zapytaj.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 cze 2014, 16:50
Posty: 5
Samochód: Laguna 1.9 dTi

Cytuj:
nie wiem czego oczekujesz, zadzwoń lub jedź i zapytaj.
Dziękuję, twoja wypowiedź okazała się wielce pomocna...

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Post Wysłano: 20 cze 2017, 18:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 lut 2006, 12:29
Posty: 1365
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

spoko, jakie pytanie taka odpowiedz


Post Wysłano: 21 cze 2017, 9:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 mar 2017, 22:10
Posty: 18
Samochód: z 4 kołami :)
Lokalizacja: Śląsk

Troszkę rozmyję temat za co z góry przepraszam, ale kolego IgoR84, po co jest forum? Zdaje się, że od pytania, poruszania różnych wątków itp. Ja rozumiem, że można się wkurzać, że w każdym temacie o każdej firmie znajdzie się jeden z drugim, który wstawia pytania typu "Co tam w firmie słychać, jak zarobki..." i 80% odpowiedzi, to jest "zadzwoń, zapytaj", ale pewnie sam dobrze wiesz, że to co usłyszysz od prezesa, kierownika, przedstawiciela, działu kadr z firmy nie zawsze musi się pokrywać z tym, co możesz usłyszeć i dowiedzieć się od pracownika, czyli najlepszego źródła - choć nie zawsze są to informacje prawdziwe.

Jasne, zadzwonić, popytać bezpośrednio w firmie nie szkodzi, wręcz jest to mocno zalecane, ale czy to ma być jedyne źródło informacji o danej firmie? To pytanie podstawowe, po co na forum wątki z działu "Firmy transportowe" skoro wg. Ciebie nie ładnie o te kwestie dopytywać? W wątku firmy Delta Trans opisałem co i jak mówią na rozmowach ws. pracy, a poczytasz sam temat o firmie i pojawiają się tam mocno odmienne zdania, oceny i doświadczenia, więc w mojej opinii forum jest znakomitym miejscem, aby takie dyskusje, pytania się pojawiały, bo przecież ono po to jest, a nie tylko po to, aby dzielić się opiniami o samochodach, nawigacjach etc!


Post Wysłano: 11 sie 2017, 14:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 sie 2014, 7:19
Posty: 27
Samochód: Citroen C3 Picasso
Lokalizacja: WLKP POS

Dokładnie, ale kolega wyraził swoje zdanie i musimy uszanować. Gdyby ktoś był ciekawy to http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,534562


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 9 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: