Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 19 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 21 kwie 2017, 12:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 mar 2017, 16:07
Posty: 23

Witam.
Czy ktoś kojarzy tą firmę i słyszał co nieco o warunkach pracy na stanowisku kierowca C+E?


Ostatnio zmieniony 09 maja 2017, 16:15 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Zmiana nazwy tematu - do obowiązującego szablonu


Post Wysłano: 21 kwie 2017, 13:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 maja 2013, 19:31
Posty: 9
Samochód: Atego Tamtego

Prężnie rozwijająca się firma, tabor to Dafy i Scanie w tandemach e5 i e6. Jeżdżą po całej Europie z oknami, powroty powyżej iluś tam kilometrów są ładowne, jak blisko to zjazd na pusto. Swego czasu szukali kierowców tylko z uprawnieniami na wózek widłowy (mają podczepiony do przyczepy) ale teraz z racji braku kierowców chyba już nie jest to wymóg konieczny. No i często wracają z gotówką za dostarczone okna (niemałą). Kierowcy sobie chwalą robotę.


Post Wysłano: 22 kwie 2017, 10:36
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lut 2009, 18:30
Posty: 1724
GG: 1
Lokalizacja: Częstochowa SC

Na fb Scania Gliwice są fotki z odbioru przez nich pierwszych podwozi z zabudowami na nowych Scaniach.


Post Wysłano: 22 kwie 2017, 14:56
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4159
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Nie wiem czy na chwilę obecną ale mają w Belgii swój oddział. Magazyn oraz kierowców. Z Polski im zawożą towar a potem rozwożą po okolicznych klientach. Z tą gotówką to kaszana. We Włoszech się bardzo pilnują bo rabusie o tym wiedzą i kolege skroili z kapusty ale z jego winy bo auto zostawił otwarte a poszedł przyczepę rozpinać. Na kasę i warunki nie narzeka.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 22 kwie 2017, 16:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3267
Lokalizacja: eu

Cytuj:
Nie wiem czy na chwilę obecną ale mają w Belgii swój oddział. Magazyn oraz kierowców. Z Polski im zawożą towar a potem rozwożą po okolicznych klientach. Z tą gotówką to kaszana. We Włoszech się bardzo pilnują bo rabusie o tym wiedzą i kolege skroili z kapusty ale z jego winy bo auto zostawił otwarte a poszedł przyczepę rozpinać. Na kasę i warunki nie narzeka.
Nie wiem, nie znam się, nie słyszałem opinii

Kiedyś, na samym ich początku woziliśmy im towar do magazynu w BE.
pod Charleroi. Ale nie dogadały się nasze firmy do kasy i zaniechaliśmy..
A było super. Autem pod firmę, kierownik kazał wózkowemu jechać po piwo dla kierowcy i zdejmowali.

Wtedy zaczynali, a już mieli coś koło 100 zestawów. Jak jeździliśmy dla nich to dopiero budowali potężny parking przy tej formie (jakieś byłe pgry na wygwizdowu koło Raciborza).
Wiem że latają z oknami, ale mają albo magazyny albo docelowych klientów, więc rozładunki często w gównianych lokalizacjach...
Czasem wracają na pusto, czasem z materiałem do produkcji, a czasem jednak mają obce ładunki...

Na chwilę obecną oferują podobno kurs na wózki (bo targają na zadach w tandemach). Do tego pełen socjał, bluzy, koszulki, etc... Pełna kultura...
Przyznam, że złego słowa nie słyszałem o tej firmie...

Słyszałem też, że niedługo (jakiś Czerwiec/Lipiec) maja otwierać oddział (fabrykę?) w Żorach...


Post Wysłano: 22 kwie 2017, 22:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2638
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Ja słyszalem na radiu anegdote, podobno firma na tym zadupiu osiaga takie rozmiary ze w momencie pracy zakladu w ciągu dnia w calej okolicy spada drastycznie jakość prądu :lol: ale ze w co drugiej chałpie mieszka pracownik to nikt sie nie skarży ale podobno ciagly rozrost firmy nie idzie w parze z infrastruktura

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 22 kwie 2017, 23:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3267
Lokalizacja: eu

Cytuj:
ale podobno ciagly rozrost firmy nie idzie w parze z infrastruktura
Tu się zgodzę. Byłem tam jak zaczynali, ale mieli rozmach... PGR zamienić w dużą fabrykę...
Parking na klamoty też akurat wtedy brukowali, a mimo że spory to i tak już na starcie był za mały...
dojazd do nich to mordęga. Non stop wichura...
Ale jak otworzą się w tych Żorach to może się polepszy dojazd czy coś :)


Post Wysłano: 23 kwie 2017, 8:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 maja 2013, 19:31
Posty: 9
Samochód: Atego Tamtego

Racibórz zakorkowany jak pracownicy kończą pracę. Ich początki to malutka hala na ul. Łąkowej w Raciborzu i kilka tandemów MB Atego a teraz? Dzięki dotacjom z Unii mega rozrost. Będą teraz kolejną halę otwierać, w PUPie ogłoszenie na kilkadziesiąt osób na produkcję i nie mniej na kierowców, nawet w radiu Vanessa się ogłaszają.


Post Wysłano: 23 kwie 2017, 9:38
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4159
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Karol zgadza się. Kolega zaczął karierę właśnie u nich i od razu na głęboką wodę. Kilkanaście miejsc po Włoszech. Kamienice, ciasne ulice. W Belgii siedzieli po parę mięcy i możliwa była wykiana po kilku miesiącach. Bardzo tam pasowało ze względu na warunki socjalne ale i na lepszą kasę jaką przytulił.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 23 kwie 2017, 13:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sie 2005, 22:54
Posty: 706
Samochód: Stralis II 6x2
Lokalizacja: PSE

Cytuj:
dojazd do nich to mordęga. Non stop wichura...
Nie jest tak źle. :P
W poprzedniej firmie często tam profile przywoziłem. Codziennie biorą po kilka zestawów dostaw samego plastiku. Rozładunki to pełna kultura. Nawet z inspektorem który przy boisku na wadze stoi jadąc z Opola na Racibórz można się dogadać. Lubiłem tam jeździć.

_________________
:twisted: Latam Iveco - i to całkiem daleko...


Post Wysłano: 23 kwie 2017, 14:02

Znakiem tego co piszecie - są jeszcze normalne, przyjazne kierowcom firmy :)


Post Wysłano: 23 kwie 2017, 16:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Cytuj:
Znakiem tego co piszecie - są jeszcze normalne, przyjazne kierowcom firmy :)
Przecież tak jest w większości firm w których jeżdzi się w zasadzie na potrzeby własne firmy.

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Post Wysłano: 24 kwie 2017, 3:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 19:44
Posty: 1275
GG: 0
Lokalizacja: BL DK61

Patologie są w firmach, w których zazwyczaj przewoźnik bądź spedycja robią "loda". Tam gdzie można dogadać się jak ludzie zazwyczaj jest tak jak należy.


Post Wysłano: 25 kwie 2017, 21:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 mar 2017, 22:10
Posty: 18
Samochód: z 4 kołami :)
Lokalizacja: Śląsk

Orientuje się ktoś odnośnie systemu pracy - czy owy w ogóle posiadają? Czy jak to tam u nich wygląda?

Aplikowałem do nich, czekam na kontakt, ale może już coś się dowiem tutaj ;)


Post Wysłano: 07 maja 2017, 13:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2008, 13:01
Posty: 462
Samochód: Mercedes Actros 4141 8x6
Lokalizacja: Lublin

Poszli na bogato ;)

http://40ton.net/nowe-scanie-r410-oraz- ... -eko-okna/

_________________
:]


Post Wysłano: 07 maja 2017, 19:01
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1893
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

A skad ta różnica w mocy scania 410HP mimo ze 3 osiowa (czyli ze zestaw 40t dmc?) a volva 500HP?


Wysłane z Nokii 3310 za pomocą Tapatalk

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Post Wysłano: 07 maja 2017, 19:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

Myśle ze ta roznica w mocy przekłada sie w cenie ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Post Wysłano: 07 maja 2017, 23:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3267
Lokalizacja: eu

Cytuj:
A skad ta różnica w mocy scania 410HP mimo ze 3 osiowa (czyli ze zestaw 40t dmc?) a volva 500HP?
Tak dużym graczem na lokalnym rynku interesuje się wielu dilerów i każdy chce coś swojego sprzedać...
Dotychczas udawało się to handlowcom DAF i Scania..
Teraz Ktoś łebski z volvo przekonał firmę aby wzięła (pewnie na dobrych warunkach) volva...
Inna opcja jest taka, że firma potrzebowała auta, ale dotychczasowi dostawcy nie dali rady na czas się wywiązać - więc musieli sięgnąć po inną markę ("Hej mamy gotowe Volva pińcety - bierzecie?")...


Post Wysłano: 09 maja 2017, 20:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 19:44
Posty: 1275
GG: 0
Lokalizacja: BL DK61

Cena w stosunku do spalania. Każdy producent ma na stocku ileś tam pojazdów, które maja popularna konfiguracje i tutaj to tylko i wyłącznie biznes firmy decyduje.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 19 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: