Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 12 gru 2016, 17:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 gru 2016, 17:02
Posty: 1

Witam. Mam 19lat,latam busem PL Eu przezuty. Czas wkońcu cos zainteresowac sie marzeniem tzn C+E.
Powiedzcie mi jak do tego podejsc teraz jakos to atakowac czy dopiero tak jak te przepisy od 21lat?
Jak zacząć teraz co robic ? i ile kasy mniej więcej by mnie wyniosło.
Pozdrawiam .


Post Wysłano: 12 gru 2016, 22:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 sie 2011, 23:17
Posty: 48
GG: 6834701
Samochód: Scanio

Zależy od miejsca zamieszkania,u mnie różnica KW Wstępnej Przyśpieszonej a Kwalifikacji Wstępnej to różnica około 1tyś zł.
Jeśli chcesz robić kwity mając 19 lat.Robisz Kwalifikacje Wstępną (około 3-3,5 tyś zł + prawdopodobnie badania lekarskie i psychotesty koszt około +/- 350 zł) w między czasie możesz zacząć robić C,ale dopiero jak zdasz egzamin na kwalifikacje możesz zdawać w WORDZIE na C.Kategoria C około 1,5-2 tyś zł no i C+E to też koszt około 1,5-2 tyś.Wszystko jak mówiłem zależy gdzie mieszkasz bo słyszałem o cenach KW nawet do 4 tys. zł w innych miastach.Najlepiej pójść/po dzwonić po różnych szkołach jazdy.No i pamiętaj zrób sobie badania na KW,C i C+E żebyś dwa razy nie płacił.Ogólny koszt z kursami i egzaminami licz na +/- 6/7 tyś. zł.Czyli przed 21 rokiem życia KW Pełna (droższa i niby więcej godzin(ale to tylko w teorii :lol: )) później C i C+E,a po 21 roku życia C później C+E i dopiero KW Przyśpieszone (tańsze i niby szybsze ale to jeden czort) no i pare miesięcy ci to wszystko zajmie w obu przypadkach :wink:


Post Wysłano: 03 sty 2017, 8:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 lut 2012, 14:45
Posty: 290
Samochód: FR und NL
Lokalizacja: Silesia

Ja teraz robiłem prawko mając 21 i wyszło mnie to 8400 wszystko, zacząłem w połowie kwietnia a karta przyszła 12grudnia wszystko zdane za pierwszym. :wink:

_________________
__________________________________
Renault Magnum 440 E-TECH


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Semrush [Bot] i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: