Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 19 paź 2016, 6:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 paź 2016, 6:37
Posty: 1
Samochód: MAN

Witam jestem nowym użytkownikiem forum. Skorzystalem z opcji szukaj ale nie znalazlem podobnego problemu. W MAN 2001r typ jak wyżej (wywrotka)
Smigam na pusto i hamowanie jest git musne pedal hamulca i jest efekt dobry jak wcisne mocniej to niemal przez przednia szybe nie wypadne. Ale jak wrzuci sie na niego chociazby 8t to niestety hamulce masakra cisne pedal do podlogi a czuje jak ladunek go pcha i im mocniej naciskam to niema roznicy, auto zwalnia ale to wg mnie niejest to co powinno. Nie jedna wywrota jezdzilem ale mniejszymi tam hamowanie czy pusty czy pelny bylo niemalze jednakowe. A tu porażka. Tydzien temu byly robione badania techniczne. Rolki przedzadl na ocene bdb.
Czy mam sie uczepic korektora hamowania ?? Gdzie szukac usterki
Pozdrawiam Grzegorz


Post Wysłano: 19 paź 2016, 11:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 lip 2015, 11:05
Posty: 12
Lokalizacja: Niepołomice / Suchoraba

Witam wydaje mi się że można poszukać usterki przy kolektorze siły hamowania lub też przy zaworze pod pedałem, ale wydaje mi się że to pierwsze. Ten zawór ma taką śrubę do regulacji tylko trzeba uważać żeby się nie przekręciła albo nie ułamała.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: