Strona 1 z 1 [ Posty: 9 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 17 sty 2015, 11:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 gru 2014, 17:26
Posty: 13
Samochód: DAF

Cześć. Jaka jest według Was najlepsza nawigacja dla ciężarówek na polskę ? Próbowałem AutoMapy, ale np. jadąc z Warszawy w stronę Gdańska będąc już na 7mce ściągała mnie na boki żebym jechał przez jakiejś wioski. Więc o kant dupy.

Co polecacie ?


Post Wysłano: 17 sty 2015, 16:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lis 2010, 15:12
Posty: 251
GG: 8587289
Samochód: 500dxi
Lokalizacja: trójmiasto/kaszuby

Automapa na Polske bardzo fajna bo prosta dokładna i czytelna, choć prowadzi ciulowo, ale zawsze możesz sobie pomniejszyć, popatrzeć na znaki i jechać. Osobiście używam Igo truck i jestem zadowolony. Dużo lepiej prowadzi niż automapa, choć trochę mniej czytelna mapa.

ps. chyba były ze dwa takie tematy.

_________________
PL - Skandynawia


Post Wysłano: 17 sty 2015, 18:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 sty 2010, 16:55
Posty: 276
GG: 0
Samochód: laguna

popieram kolege wyżej
dużo osób już jezdzi na 2 navi jedna prowadzi a na 2-poglądowo sprawdzamy gdzie jestesmy itd.

Zaraz ktoś napiszę ze kiedyś nie było navi i się jedziło ,że kierowcy z navi 1czy 2 to nie kierowcy ale uważam że jak ktoś ma np 2 i stosuję tak jak wyżej opisałem to o wiele więcej zapamięta gdy na jednej .


Post Wysłano: 17 sty 2015, 18:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 kwie 2014, 20:51
Posty: 1884

Ja mam dwie navi. Czasem prowadzą innymi drogami. Teraz w sumke jeżdżę na igo truck, a w razie czego tom tom jest pod ręką.

Wysłane z mojego GT-I9300


Post Wysłano: 18 sty 2015, 17:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 gru 2014, 17:26
Posty: 13
Samochód: DAF

No właśnie AutoMapa często na siłę zamiast np. drogą nr 7 prowadzi przez jakiejś wiochy bez powodu. Na drugą navi mam odpalonego Yanosika żeby wiedzieć gdzie stoi policja itp.

Teraz się zastanawiam czy jechać na AutoMapie czy na Sygic Truck ( ta chyba jakoś lepiej prowadzi jak tak patrze )


Post Wysłano: 18 sty 2015, 18:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 sie 2008, 23:32
Posty: 366
Samochód: zielony TGA
Lokalizacja: mazowsze

Sygic Truck używam "od święta" i nie zdarzyło mi się żeby poprowadziła przez wioskę, brakuje tylko opcji trasy alternatywnej.


Post Wysłano: 18 sty 2015, 18:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 gru 2014, 17:26
Posty: 13
Samochód: DAF

No ja tak teraz poustawiałem sobie punkty w tym Sygic i lepiej to wygląda jak w AutoMapie, a do dojazdu do końca będę używał po prostu google maps i patrzył na znaki. Dzieki


Post Wysłano: 10 paź 2016, 22:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 paź 2016, 21:56
Posty: 1

jaka nawigacja nalepsza? która nie gubi?


Post Wysłano: 03 maja 2020, 2:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 sty 2018, 16:42
Posty: 1
Samochód: MAN

Jest taka nawigacja na Androida Road Lord . Ciekawostka . Darmowa do pobrania w Sklep Play. Ciulato wyznacza trasy ale...
Pokazuje to co jest na znakach. Czyli ograniczenia tonażowe, wysokości wiaduktów ograniczenia ruchu i korki w czasie rzeczywistym . Działa na niej Trafic. Można korzystać jako nawigacja dodatkowa , jako taki radar ograniczeń przed nami jeśli nie podamy celu. Do tego ma możliwość dodawania wszystkiego co chcecie, parkingów itd. można podać ile na danym parkingu jest w tej chwili wolnych miejsc np.
Dajcie znać co sądzicie


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 9 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: