Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]
Autor
Wiadomość
Tytuł: Daf XF 105 410
Post Wysłano: 28 lut 2016, 19:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 mar 2011, 19:49
Posty: 327
Lokalizacja: Warszawa

Marka: - DAF XF 105 410
Rok produkcji: - 2007
Przebieg: - 970 000
Wyposażenie: - amelinowe felgi,
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: - Schmitz Varios mulda, 09.2015
Obsługiwane kierunki: - Głównie Polska-Finlandia, ale też Szwecja, Czechy, Słowacja, Węgry, (podobno też od czasu do czasu Rumunia, mnie tam jeszcze nie było, ale mam nadzieje, że w najbliższym czasie pojade :) )

Nie ma za bardzo co pisać, zwykły biały Daf. Silnik olejak po remoncie, dopiero będzie niedługo druga zmiana oleju. Trasy głównie do Finlandii, często Czechy lub Węgry. Ostatnio mi się nieźle układa i cały czas na powrocie ciągam blachę w rolkach. Lepiej go zaprezentuje jak go umyję. Póki co pogoda nie sprzyja i auto wraca po jednej trasie jak na pierwszym zdjęciu :wink:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Post Wysłano: 28 lut 2016, 22:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lis 2010, 18:26
Posty: 1921
Samochód: Żółtek
Lokalizacja: Warszawa/Żychlin

Chvj, że olejak i cała reszta. Ważne, że magnes się klei. :lol: 8)


Post Wysłano: 29 lut 2016, 1:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2008, 19:03
Posty: 1314
Samochód: TGL / A4
Lokalizacja: SKL

Te czterysta dziesięć to chyba Ci nie starcza na tą Skandynawie, coo? :P

Tak serio, to powiedz jak Ci się jeździ po Finlandii? Nigdy tam nie byłem, a ciekawi mnie jak tam jest. To taka druga Szwecja/Norwegia czy coś innego? Opowiedz coś o tym kraju z punktu widzenia kierowcy. :)

Powodzenia.


Post Wysłano: 29 lut 2016, 11:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 mar 2011, 19:49
Posty: 327
Lokalizacja: Warszawa

Na Finlandię starcza, troche ciężej sie jedzie na południe, ale ogólnie daje rade :) super sie jeździ, jest cisza i spokoj, załadunki i rozładunki moment. Krótko mówiąc jest tak jak powinno być w cywilizowanym kraju. Finlandia taka jak Szwecja bo w miarę płaska, do Norwegii nie ma co porównywać :P teraz zrobi sie fajnie, bo bedzie długo widno i bedzie kiedy rybki polowic ;)


Post Wysłano: 29 lut 2016, 20:47
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Ja swoim 410 konnym Jeleniem wdrapałem się na 2100 m.n.p.m koło Bludenz w Austrii i wjechałem na przełęcz San Bernardino w Szwajcarii i żyje :D to i Twój da radę. Jak tam tachograf linka i impulsator miałeś wymieniane czy od nowości jest? Bo jak zaczną ci się na tacho błędy wewnętrzne sypać to znak, że tacho już siada. ;)

Po za tym poczciwa dobra maszyna :) Ja na swojego złego słowa powiedzieć nie mogę, staram się dbać i sprawdzać jak najlepiej i chyba nie jest źle bo odwdzięcza się przyjemną jazdą :)

Powodzenia z nowym sprzęcie! :)

Ciężkiej roboty chyba nie miał bo mój też z 2007 roku a mam o 100k więcej przelatane. :)

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 02 mar 2016, 18:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 mar 2011, 19:49
Posty: 327
Lokalizacja: Warszawa

Wymieniane nie było, ale ostatnio było kilka problemów z tacho i spec ma przyjechać i zerknąć, więc być może, że niedługo też będę miał ceramike :P
Co do przebiegu, to pewności w 100% nie mam, ale może być prawdziwy.
Tak to sympatyczne autko, chociaż dziś wróciłem z Estonii z dyskoteką na desce rozdzielczej, świecącym się wstecznym i jeszcze z grzejącymi się przednimi hamulcami :P
Do rana ma być ogarnięte podobno.
Cytuj:

Powodzenia z nowym sprzęcie! :)
Dzięki! Na pewno się przyda :wink:


Post Wysłano: 25 maja 2016, 8:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 mar 2011, 19:49
Posty: 327
Lokalizacja: Warszawa

Skromny ostatni aktual tematu.
Wczoraj Dafowi wybiła bańka na liczniku. Po za problemami zimą z elektryką nic się nie dzieje.
Obrazek
Obrazek
A tu razem z ojczulkowym autem :wink:
Obrazek

Aktual ostatni bo niebawem kończę moją krótką międzynarodową karierę. Wracam na stare śmieci i krajową patologistyke. Powód: Nie odpowiada mi do końca ten tryb pracy, wyjazdy w soboty czy niedziele, wolę być częściej w domu i mieć cały weekend wolny. Więc jakby ktoś z mazowieckiego szukał roboty w tych kierunkach i nie przeszkadzają mu takie weekendowe wyjazdy to niech pisze do mnie, powiem coś więcej :]


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: