Strona 75 z 77 [ Posty: 1522 ] Przejdź na stronę Poprzednia 173 74 75 76 77 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 17 maja 2016, 18:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 lip 2009, 23:25
Posty: 14
GG: 0
Samochód: MAN
Lokalizacja: Pomorskie

Cześć,
czy któryś z kolegów byłby zainteresowany fabrycznymi naklejkami na zabudowę marki Glogger?

Obrazek

Posiadam również robione na własną rękę naklejki na bok (duże) i tył (małe) ramy naczep i przyczep marki DOLL.

Obrazek


Post Wysłano: 21 maja 2016, 17:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 sty 2010, 15:15
Posty: 199
GG: 4446783
Lokalizacja: KTA

też mam DOLLów chyba jeszcze z 25szt. :lol:

nie wiem czy go tu pokazywałem
Obrazek
:mrgreen:


Post Wysłano: 05 wrz 2016, 22:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 wrz 2013, 15:58
Posty: 449
Lokalizacja: OB

Niebieska Scania R-ka dłużyca na KSU tablicach, ktoś kojarzy? Dzisiaj w rowie ok 13tej na 39ce przed Lubszą, przód rozbity jak od słupa, auto i drewno osobno, wózek osobno.


Post Wysłano: 05 wrz 2016, 22:41
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1893
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

pytasz jak o sochaczewski kontener albo LLUkowski tandem :P takich fur to jest tam kilkadziesiąt :wink:

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Post Wysłano: 05 wrz 2016, 23:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2008, 22:56
Posty: 861
GG: 35025070
Samochód: S-U-P-E-R

Cytuj:
Niebieska Scania R-ka dłużyca na KSU tablicach, ktoś kojarzy? Dzisiaj w rowie ok 13tej na 39ce przed Lubszą, przód rozbity jak od słupa, auto i drewno osobno, wózek osobno.
Są gdzieś jakieś zdjęcia?
To mój kolega miał ten wypadek. Nic się nikomu nie stało.


Post Wysłano: 06 wrz 2016, 17:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 wrz 2013, 15:58
Posty: 449
Lokalizacja: OB

Cytuj:
Cytuj:
Niebieska Scania R-ka dłużyca na KSU tablicach, ktoś kojarzy? Dzisiaj w rowie ok 13tej na 39ce przed Lubszą, przód rozbity jak od słupa, auto i drewno osobno, wózek osobno.
Są gdzieś jakieś zdjęcia?
To mój kolega miał ten wypadek. Nic się nikomu nie stało.

http://brzeg24.pl/kronika-112/69267-lub ... a-z-drogi/

to było ok 12, ja po 21 wracałem to jeszcze stali..


Post Wysłano: 07 wrz 2016, 1:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2008, 22:56
Posty: 861
GG: 35025070
Samochód: S-U-P-E-R

Cytuj:
http://brzeg24.pl/kronika-112/69267-lub ... a-z-drogi/

to było ok 12, ja po 21 wracałem to jeszcze stali..
Byłem dzisiaj u znajomego na firmie. Do końca tygodnia Scania znów będzie smigać :) .


Post Wysłano: 28 wrz 2016, 21:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2016, 21:01
Posty: 1
Samochód: man

Masz jeszcze te naklejki ?


Post Wysłano: 20 paź 2016, 20:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 lut 2012, 10:19
Posty: 17

Hej!
Panowie od wożenia drewna z innej beki pytanie.
Jak nadzorujecie zużycie paliwa w waszych autach (sondy,gps itp) w autach tego typu, tej charakterystyki pracy?
Jakie stosujecie rozwiązania które polecacie których nie.
Niesiemy się z zamiarem zamontowania w autach przepływowego pomiaru zużycia dlatego poruszam tą kwestie.
Jakieś za/przeciw mile widziane oraz sprawdzone inne rozwiązania.
Za posty "moja średnia to/powinien palić/po co i tak nie udowodnisz/zależy od .../" Dzięki szkoda Waszego czasu.
Admin jeśli nie tu przenieś gdzie trzeba, ale spalanie aut do drewna to specyficzna kwestia.
Pozdrawiam T


Post Wysłano: 20 paź 2016, 21:28

Dlaczego specyficzna? Jaka to różnica czy wiozę drewno czy piasek?


Post Wysłano: 20 paź 2016, 21:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 lut 2012, 10:19
Posty: 17

Już Ci odpowiadam.
Załadunek HDS`em w lesie, kluczenie leśnymi drogami bez organizacji "bo leśniczy mnie tak prowadził", wszelkiego rodzaju zdarzenia losowe; auto się zakopało, załadunek HDS`em z kilku miejsc albo leśnictw oddalonych od siebie itp itd historii mnóstwo książkę by napisał na pewno
Paliwo leci tylko pytanie gdzie?


Post Wysłano: 21 paź 2016, 6:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 gru 2014, 21:48
Posty: 531
Samochód: Man tgs6x6 Daf xf 95
Lokalizacja: Olsztyn

Cytuj:
Już Ci odpowiadam.
Załadunek HDS`em w lesie, kluczenie leśnymi drogami bez organizacji "bo leśniczy mnie tak prowadził", wszelkiego rodzaju zdarzenia losowe; auto się zakopało, załadunek HDS`em z kilku miejsc albo leśnictw oddalonych od siebie itp itd historii mnóstwo książkę by napisał na pewno
Paliwo leci tylko pytanie gdzie?

wYWROTKA teren -łąka 7:00-17:00 zużycie 100ltr. :/ I co? nie tylko w lesie jest cięzko.Ja jako kierowca mam w aucie złożoną sąde i gps-a.nie zaglądam do kotła więc w ogóle to mi nie przeszkadza.Ale kiedyś jak mnie szef podkur-ił to przy nim na placu pokazałem jak to można zrobić. 8) może część chłopaków się oburzy za to co piszę.Najlepiej jak pan szef pojedzie czasem do tego lasu i sam zobaczy jak jest. No ale mógłby być pewnie kłopot bo by lakierki pobrudził.Jest to dramat kiedy chlebodawca zakłada że kierowca to pijak,brudas,smoczek.


Post Wysłano: 21 paź 2016, 20:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lis 2011, 11:28
Posty: 155
Samochód: VOLVO

https://youtu.be/m-q8m2MtJk0
Nawet jak pojedziesz w lakierkach to i tak nie obliczysz ile spali. Przy takiej pogodzie jak jest teraz to codziennie tak się jeździ.


Post Wysłano: 22 paź 2016, 8:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Tak z ciekawości zapytam - ktoś w lesie ktoś wozi piach ze sobą i sypie pod koła? Z doświadczenia wiem, że jak jest ślisko bo błoto, a nie miękko, to ma piachu idzie jak na suchym.


Post Wysłano: 22 paź 2016, 12:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Cytuj:
Cytuj:
Już Ci odpowiadam.
Załadunek HDS`em w lesie, kluczenie leśnymi drogami bez organizacji "bo leśniczy mnie tak prowadził", wszelkiego rodzaju zdarzenia losowe; auto się zakopało, załadunek HDS`em z kilku miejsc albo leśnictw oddalonych od siebie itp itd historii mnóstwo książkę by napisał na pewno
Paliwo leci tylko pytanie gdzie?

wYWROTKA teren -łąka 7:00-17:00 zużycie 100ltr. :/ I co? nie tylko w lesie jest cięzko.Ja jako kierowca mam w aucie złożoną sąde i gps-a.nie zaglądam do kotła więc w ogóle to mi nie przeszkadza.Ale kiedyś jak mnie szef podkur-ił to przy nim na placu pokazałem jak to można zrobić. 8) może część chłopaków się oburzy za to co piszę.Najlepiej jak pan szef pojedzie czasem do tego lasu i sam zobaczy jak jest. No ale mógłby być pewnie kłopot bo by lakierki pobrudził.Jest to dramat kiedy chlebodawca zakłada że kierowca to pijak,brudas,smoczek.
i tu Wam przerwę i tu Wam przyznam rację! Obydwóm!

Jedynie dodam, ze czasem stary zaklada ze kiero to brudas złodziej i niściorz, bo czasem tak jest, ale czasem się myli.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 22 paź 2016, 16:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lis 2011, 11:28
Posty: 155
Samochód: VOLVO

Cytuj:
Tak z ciekawości zapytam - ktoś w lesie ktoś wozi piach ze sobą i sypie pod koła? Z doświadczenia wiem, że jak jest ślisko bo błoto, a nie miękko, to ma piachu idzie jak na suchym.
Piachu nikt ze sobą nie wozi bo w lesie gdzie byś łopaty nie wbił to będzie piach. Zresztą sypać pod koła jak jedziesz taką drogą 2-3 km po kilka razy dziennie to bez sensu. Ja jak jest błoto a pod spodem twardo to łańcuchy zakładam.


Post Wysłano: 24 paź 2016, 19:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lip 2007, 10:45
Posty: 478
GG: 5718619
Samochód: Scania R560 6x4
Lokalizacja: KaRsIn

Cytuj:
Cytuj:
Tak z ciekawości zapytam - ktoś w lesie ktoś wozi piach ze sobą i sypie pod koła? Z doświadczenia wiem, że jak jest ślisko bo błoto, a nie miękko, to ma piachu idzie jak na suchym.
Piachu nikt ze sobą nie wozi bo w lesie gdzie byś łopaty nie wbił to będzie piach. Zresztą sypać pod koła jak jedziesz taką drogą 2-3 km po kilka razy dziennie to bez sensu. Ja jak jest błoto a pod spodem twardo to łańcuchy zakładam.

Nie w każdym lesie masz wszędzie piasek, w liściastych przeważnie masz glinę i torf, a tam najbardziej go potrzeba, auta ze Skandynawii maja piaskarki, fajna sprawa, ale w moich przypadkach czesto sypię piasek, czasami jeszcze położę gałęzie i wtedy dopiero przysypię i jakoś idzie, i jeśli nie pada to posypiesz i cały dzień jeździsz :wink: ale mówię tutaj o krótszych odcinkach.


Post Wysłano: 24 paź 2016, 19:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lip 2008, 9:52
Posty: 1612
GG: 1
Samochód: osobowy

Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:
Tak z ciekawości zapytam - ktoś w lesie ktoś wozi piach ze sobą i sypie pod koła? Z doświadczenia wiem, że jak jest ślisko bo błoto, a nie miękko, to ma piachu idzie jak na suchym.
Piachu nikt ze sobą nie wozi bo w lesie gdzie byś łopaty nie wbił to będzie piach. Zresztą sypać pod koła jak jedziesz taką drogą 2-3 km po kilka razy dziennie to bez sensu. Ja jak jest błoto a pod spodem twardo to łańcuchy zakładam.

Nie w każdym lesie masz wszędzie piasek, w liściastych przeważnie masz glinę i torf, a tam najbardziej go potrzeba, auta ze Skandynawii maja piaskarki, fajna sprawa, ale w moich przypadkach czesto sypię piasek, czasami jeszcze położę gałęzie i wtedy dopiero przysypię i jakoś idzie, i jeśli nie pada to posypiesz i cały dzień jeździsz :wink: ale mówię tutaj o krótszych odcinkach.
Jakby ktoś był ciekawy kto robi te piaskarki i jak to działa to proszę uprzejmie http://www.autoline.no/

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=hpiIWMWWVco


Post Wysłano: 26 paź 2016, 18:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 paź 2016, 18:38
Posty: 1

ile bedzie kosztowac trabnsport drewan 15m na odleglosc 200 Km ? :)


Post Wysłano: 26 paź 2016, 20:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

A drewany wozi sie za tysiąc pincet!

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 75 z 77 [ Posty: 1522 ] Przejdź na stronę Poprzednia 173 74 75 76 77 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: