Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 11 sie 2015, 10:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lis 2010, 18:26
Posty: 1921
Samochód: Żółtek
Lokalizacja: Warszawa/Żychlin

Obrazek Obrazek

Mały aktual, bo się zakurzyło w temacie troszeczkę. W zasadzie nic się nie zmieniło oprócz przebiegu. Póki co nic się nie psuje i lepiej niech tak pozostanie. Naczepa na zdjęciach tylko tymczasowa, mimo że lepiej się komponuje.


Post Wysłano: 11 sie 2015, 11:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2011, 20:10
Posty: 654
Lokalizacja: Poznan

Tak długo w jednej firmie? :mrgreen:

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=7ryGYWs ... r_embedded


Post Wysłano: 11 sie 2015, 11:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lis 2010, 18:26
Posty: 1921
Samochód: Żółtek
Lokalizacja: Warszawa/Żychlin

Cytuj:
Tak długo w jednej firmie? :mrgreen:
:lol: :lol:
Do rekordu jeszcze dużo zostało, ale póki co mi odpowiada. Kasowo w miarę to wychodzi, za podobną kasę na przerzutach siedzieć to dla mnie głupota, praktycznie co weekend w domu to tragedii nie ma. Są za to takie małe drobne, ale bardzo wkurviające minusy, ale trzeba kuć żelazo żeby to zmienić.


Post Wysłano: 12 sie 2015, 21:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 wrz 2009, 10:09
Posty: 1137
GG: 0
Samochód: brak
Lokalizacja: KWI

Nie powiem zestaw zyskał na estetyce z nową naczepą.
Cytuj:
Do rekordu jeszcze dużo zostało, ale póki co mi odpowiada.
Jak to się mówi nie ma co chwalić dnia przed zachodem słońca :wink: . Na poważnie to dobrze że Ci praca pod pasowała. Życzę powodzenia w dalszych działaniach w końcu kropla potrafi rzeźbić skałę 8) .

_________________
Bo życie człowieka to ciągła droga. Wilk 09 8) .


Post Wysłano: 13 sie 2015, 7:33
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3575
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Z tego co widzę to "nowa" doczepa jest z zagłębia, mało używanych i super extra pojazdów, ciekawi mnie sprawa plandeki? jest dobra gruba, czy śmieć cieńki jak olways?

Warta jest coś taka "jak nowa" doczepa ?

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 15 sie 2015, 16:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lis 2010, 18:26
Posty: 1921
Samochód: Żółtek
Lokalizacja: Warszawa/Żychlin

Cytuj:
Z tego co widzę to "nowa" doczepa jest z zagłębia, mało używanych i super extra pojazdów, ciekawi mnie sprawa plandeki? jest dobra gruba, czy śmieć cieńki jak olways?

Warta jest coś taka "jak nowa" doczepa ?
Nie ciągam jej już, generalnie dobrze mi się ją ciągało tylko paleciary strasznie napyerdalają, mimo że wszystkie mocowania i blachy w całości. Plandeka w porównaniu do tej "mojej" niebieskiej to jak kartka papieru taka miękka, jedną ręką można ją zsunąć, bo w niebieskiej manewr ten do łatwych nie należy, trzeba ze 4 razy po kawałeczku zwijać.

Największy minus tej czerwonej to 5 krótkich przęseł, stąd więcej roboty z rozbieraniem, do tego całe mnóstwo desek, które ciężko później pozakładać, bo kłonice się przesuwają, opadają no nic miłego. Dodatkowo ma takie poprzeczni w poprzek dachu. Także reasumując naczepa jak naczepa, jedyny plus to właśnie ta cienka plandeka, która może być i minusem. Podobno czerwona to też XLka, chociaż żadnych naklejek czy certyfikatów o tym świadczących nie ma.


Z aktualności to w tym tygodniu wystrzał na przodzie od strony kierowcy, na szczęście po zatrzymaniu i bez dużych strat. Podmianka koła przez serwis mobilny 380 euro. :roll: Do tego jakiś błąd z ad blue i ograniczyło mi moc w związku z czym mój powrót był katorgą. Dwa tygodnie temu z ładunkiem cięższym o 2 tony na powrocie leciałem gdzie tylko mogłem lewym pasem, a teraz podjazdy przed Hannoverem brałem 30-40 km/h.

Także przechwaliłem w ostatnim poście, że nic się nie dzieje. 8) 8)


Post Wysłano: 26 lut 2016, 19:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 sty 2009, 1:19
Posty: 206
GG: 0

Dobry, w czwartek odbylo sie spotkanie na szczycie, doslownie i w przenosni bo we samej Brukseli. ;) Swiat jest maly i spotkalismy sie w kolejce na zaladunek w tej samej firmie jeden za drugim. Zdjecie kiepskie, ale zeby nie bylo ze cos tu sciemniam. Pozdrawiam i do nastepnego!

Obrazek


Post Wysłano: 28 lut 2016, 22:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lis 2010, 18:26
Posty: 1921
Samochód: Żółtek
Lokalizacja: Warszawa/Żychlin

8) Szkoda tylko, że tak krótko i bez %, ale dobre i to. Do następnego tam majster, a tak w ogóle to jak poszło? Poleciałeś na rozładunek czy na ringu porzuciłeś żelastwo?


Post Wysłano: 29 lut 2016, 14:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 sty 2009, 1:19
Posty: 206
GG: 0

Cytuj:
8) Szkoda tylko, że tak krótko i bez %, ale dobre i to. Do następnego tam majster, a tak w ogóle to jak poszło? Poleciałeś na rozładunek czy na ringu porzuciłeś żelastwo?
Porzucilem na ringu i juz od 14 w piatek lezakowalem w domku. :)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: