Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 01 sty 2016, 2:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

A nikt się nie zastanawiał czy to nie jest po prostu reklama firmy skoro i tak zajmuje się pomocą drogową? Wiem, że to żaden argument ale zawsze.
Piszesz, że automat przymula, ale ogólnie 480 daje radę?


Post Wysłano: 01 sty 2016, 12:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 paź 2015, 12:53
Posty: 21
Lokalizacja: Olsztyn

Cytuj:
A nikt się nie zastanawiał czy to nie jest po prostu reklama firmy skoro i tak zajmuje się pomocą drogową? Wiem, że to żaden argument ale zawsze.
Piszesz, że automat przymula, ale ogólnie 480 daje radę?
Powiem tak jeden może powiedzieć że 480 to mało a jak dla mnie to się sprawdza i daje radę gdyby był manual to lepiej ale już trudno.


Post Wysłano: 01 sty 2016, 12:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 sty 2011, 15:10
Posty: 878
GG: 5839699
Samochód: od wroga
Lokalizacja: Polkowice

Na pewno jest mocniejsze od 440 i tą różnice czuć. Ładny zestaw :)

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka

_________________
/IRC
łeb w dół i trzeba zapierd*lać!


Post Wysłano: 01 sty 2016, 12:27

MAN jak MAN. Automat raczej mało subtelny. Tym bardziej jakoś nie widzi mi się pod patelnią w automacie. Poza tym jak zwykłem mawiać na te auta "pralka automatyczna".
Numer z podatkiem? Możemy jeździć po niższych stawkach prowadząc nieuczciwą konkurencję.


Post Wysłano: 01 sty 2016, 13:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 paź 2015, 12:53
Posty: 21
Lokalizacja: Olsztyn

Cytuj:
Na pewno jest mocniejsze od 440 i tą różnice czuć. Ładny zestaw :)

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka
To na pewno czuć bo miałem też przyjemność z 440 to o wiele słabszy.
Cytuj:
MAN jak MAN. Automat raczej mało subtelny. Tym bardziej jakoś nie widzi mi się pod patelnią w automacie. Poza tym jak zwykłem mawiać na te auta "pralka automatyczna".
Numer z podatkiem? Możemy jeździć po niższych stawkach prowadząc nieuczciwą konkurencję.
Najbardziej pod wanną był bym chyba zadowolony ze Scanii. Co do numeru z podatkiem nie wiem jestem tylko kierowcą ale wiem jedno że jak mamy jechać po kosztach to nie jedziemy w cale.


Post Wysłano: 01 sty 2016, 13:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2431
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Cytuj:
Najbardziej pod wanną był bym chyba zadowolony ze Scanii. Co do numeru z podatkiem nie wiem jestem tylko kierowcą ale wiem jedno że jak mamy jechać po kosztach to nie jedziemy w cale.
No właśnie tutaj jest cały myk, że dzięki takim zabiegom przesuwasz sobie w dół granice kosztów. Więc jazda "po kosztach" nie zawsze jest na granicy kosztów waszej konkurencji.
Podatek drogowy to jedno, a niskie OC to drugie- więc granica kosztów idzie jeszcze trochę w dół.


Post Wysłano: 01 sty 2016, 13:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1360
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Ludzie i ludziska!Czy to temat o pojezdzie prezentowanym w dziale garaż czy o ewentualnych lukach prawnych w naszej mlekiem i miodem płynącej krainie...?Gość jezdzi takim a nie innym autem,z takim a nie innym wizerunkiem na nim i ma na to taki wpływ,jak że dziś jest 01.01.2016r... :mrgreen: Skoro wypłata jest sumą zadowalającą kierowcę,a w innych kwestiach też mu chyba raczej to odpowiada-to o co kopie kruszycie?Ktoś jezdzi zwykłym białym autem,inny u Repińskiego dla którego transport to nie tylko zysk a jeszcze inny czerwonym MAN-em z reklamą Pomocy Drogowej.Jezdziłem kiedyś TG-A,oddawałem go gdy miał niecałe 100tys km i mile wspominam to auto-ciche,komfortowe,wygodne fotele,miłe udogodnienie ten Comfort Shift w manualu itd.440km było za słabe jak dla mnie pod full ładunki pod cysterną.TG-X-em nigdy nie jezdziłem,a nawet bym kiedyś z chęcią spróbował ocenić przeskok względem TG-A,które jak na tamte czasy-2007r w mojej opinii było jednym z lepszych aut.Bezawaryjnych życzę i czekam na dalsze opinie po przesiadce do niemieckiej konkurencji... :>

P.s:Często widuję wasze zestawy i też się kiedyś zastanawiałem o co chodzi z tą całą Pomocą Drogową.Teraz już mam orientację... :> :mrgreen:

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Post Wysłano: 01 sty 2016, 14:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 paź 2015, 12:53
Posty: 21
Lokalizacja: Olsztyn

Cytuj:
Ludzie i ludziska!Czy to temat o pojezdzie prezentowanym w dziale garaż czy o ewentualnych lukach prawnych w naszej mlekiem i miodem płynącej krainie...?Gość jezdzi takim a nie innym autem,z takim a nie innym wizerunkiem na nim i ma na to taki wpływ,jak że dziś jest 01.01.2016r... :mrgreen: Skoro wypłata jest sumą zadowalającą kierowcę,a w innych kwestiach też mu chyba raczej to odpowiada-to o co kopie kruszycie?Ktoś jezdzi zwykłym białym autem,inny u Repińskiego dla którego transport to nie tylko zysk a jeszcze inny czerwonym MAN-em z reklamą Pomocy Drogowej.Jezdziłem kiedyś TG-A,oddawałem go gdy miał niecałe 100tys km i mile wspominam to auto-ciche,komfortowe,wygodne fotele,miłe udogodnienie ten Comfort Shift w manualu itd.440km było za słabe jak dla mnie pod full ładunki pod cysterną.TG-X-em nigdy nie jezdziłem,a nawet bym kiedyś z chęcią spróbował ocenić przeskok względem TG-A,które jak na tamte czasy-2007r w mojej opinii było jednym z lepszych aut.Bezawaryjnych życzę i czekam na dalsze opinie po przesiadce do niemieckiej konkurencji... :>

P.s:Często widuję wasze zestawy i też się kiedyś zastanawiałem o co chodzi z tą całą Pomocą Drogową.Teraz już mam orientację... :> :mrgreen:
Dokładnie ja nie mam na to wpływu co do Tgx to komfort jazdy jest bardzo dobry. Co do wnętrza to powinni wnieść jakieś modyfikacje bo między TGA a TGX to pod dolną leżanką nie ma żadnych zmian dalej ta lodówka wystaje co zmniejsza miejsce na tunelu środkowym. Actrosa mam mieć "salonkę" to już powinno być trochę więcej miejsca w środku od M.A.Na


Post Wysłano: 01 sty 2016, 15:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1360
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

A jaki motor masz mieć w Actrosie?Ogólnie myślę że to zmiana raczej na plus,jedynie silniki w Actrosach trochę do mnie nie przemawiają-no chyba,że płaski teren albo minimum 480km pod cięższe ładunki po górach.Dużo macie wszystkich zestawów?Wydaje mi się,że widziałem też chyba niebieskiego MAN-a z tej firmy?

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Post Wysłano: 01 sty 2016, 21:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 paź 2015, 12:53
Posty: 21
Lokalizacja: Olsztyn

Cytuj:
A jaki motor masz mieć w Actrosie?Ogólnie myślę że to zmiana raczej na plus,jedynie silniki w Actrosach trochę do mnie nie przemawiają-no chyba,że płaski teren albo minimum 480km pod cięższe ładunki po górach.Dużo macie wszystkich zestawów?Wydaje mi się,że widziałem też chyba niebieskiego MAN-a z tej firmy?
Nie wiem z jakim silnikiem będzie Actros, czy zmiana na plus okaże się po pierwszej trasie. U nas w firmie są same czerwone auta i trzy białe też many a i actros również biały ma być. Na pewno w Actrosie będzie więcej miejsca czyli na plus.


Post Wysłano: 06 sty 2016, 15:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 cze 2009, 18:35
Posty: 629
GG: 0

Cytuj:
Cytuj:

Podatek drogowy to jedno, a niskie OC to drugie- więc granica kosztów idzie jeszcze trochę w dół.
Kolego z drogowym się zgadza, nie płaci się. Ale OC jest to samo. My mamy samochód rejestrowany z 10 lat temu, kiedy wbijali w dowód "samochód specjalny" a przeznaczenie "czyszczalnie kanalizacji" i nie płacimy za niego drogowego. A Drugi samochód trzy lata temu rejestrowany już tego nie ma wbitego i płacimy drogowe normalnie.
Ale chodzi mi o OC. OC jest to samo, nie ma różnicy czy specjalny czy nie. To samo z podnośnikami koszowymi. Kolega szukał stara na same papiery, żeby mieć wbite specjalny. No i drogowego nie placi, ale OC to samo jest.


@EDIT: 15km odemnie, a ja tak mało was widzę ;)


Post Wysłano: 06 sty 2016, 16:48
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lut 2007, 16:06
Posty: 2139
GG: 6845711
Samochód: prawo fotelowiec
Lokalizacja: Gryfino

Na Elektrownie Dolna Odra nie jezdzicie ? W poniedzialek mignely mi dwa takie z takimi paskami.

_________________
www.flickr.com/marekjastrzebski


Post Wysłano: 06 sty 2016, 17:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5931

Cytuj:
że ma głowę na karku i umie zakombinować aby więcej zarobić
Dobrze, że jeszcze paliwa nie spuszcza z własnych samochodów skoro jest taki zmyślny.


Post Wysłano: 10 sty 2016, 0:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 paź 2015, 12:53
Posty: 21
Lokalizacja: Olsztyn

Cytuj:
Cytuj:
że ma głowę na karku i umie zakombinować aby więcej zarobić
Dobrze, że jeszcze paliwa nie spuszcza z własnych samochodów skoro jest taki zmyślny.
Nie wiem czy tą wypowiedzią chciałeś zabłysnąć czy nie ale słabo ci wyszło :).

Coś z aktualności w poniedziałek jadę ładować kości na Austrię, Manem ale innym euro 5 bo "mój" stoi na serwisie coś z katalizatorem jakieś problemy z ad blue nie znam się dokładnie. Wrócę z trasy 2 tygodniowej dodam jakieś aktualne foty i już powinien być gotowy Mercedes.


Post Wysłano: 10 sty 2016, 0:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 paź 2015, 12:53
Posty: 21
Lokalizacja: Olsztyn

Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:

Podatek drogowy to jedno, a niskie OC to drugie- więc granica kosztów idzie jeszcze trochę w dół.
Kolego z drogowym się zgadza, nie płaci się. Ale OC jest to samo. My mamy samochód rejestrowany z 10 lat temu, kiedy wbijali w dowód "samochód specjalny" a przeznaczenie "czyszczalnie kanalizacji" i nie płacimy za niego drogowego. A Drugi samochód trzy lata temu rejestrowany już tego nie ma wbitego i płacimy drogowe normalnie.
Ale chodzi mi o OC. OC jest to samo, nie ma różnicy czy specjalny czy nie. To samo z podnośnikami koszowymi. Kolega szukał stara na same papiery, żeby mieć wbite specjalny. No i drogowego nie placi, ale OC to samo jest.


@EDIT: 15km odemnie, a ja tak mało was widzę ;)
Bo główne kierunki to UE mało kręcimy się po PL. Ale auta nasze powinny być widoczne chociażby lawety albo holowniki nasze okolice to mają opanowane :)


Post Wysłano: 12 sty 2016, 17:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5931

Cytuj:
Nie wiem czy tą wypowiedzią chciałeś zabłysnąć czy nie ale słabo ci wyszło :).
Nie. Ale pozytywne wypowiadanie się o kombinatorstwie szefa, źle świadczy o tobie.


Post Wysłano: 23 sty 2016, 22:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 paź 2015, 12:53
Posty: 21
Lokalizacja: Olsztyn

Cytuj:
Cytuj:
Nie wiem czy tą wypowiedzią chciałeś zabłysnąć czy nie ale słabo ci wyszło :).
Nie. Ale pozytywne wypowiadanie się o kombinatorstwie szefa, źle świadczy o tobie.
Nie sądzę ale jeśli sam bym miał takie warunki aby otworzyć firmę też bym kombinował jak tu zaoszczędzić ale nie robiąc tego na kierowcach tylko na lukach prawnych w naszym państwie, chyba że ty wolisz aby pracodawca kombinował i tobie z wypłaty podbierał. Dobrze ale wracając do tematu samochodu i o tej tematyce co powinno tutaj być to odebrałem już Actrosa jest z silnikiem 480konnym w kabinie tz."Salonka" zdjęcia podam jutro bo nie było czasu zrobić. Ale już urządziłem się tak że jutro porobię fotki i podam.

Edit: Jutro zaprezentuje auto teraz kilka zdjęć na szybko słabej jakości ale zawsze coś.
Obrazek
(tablice już dałem wyżej aby wycieraczka nie zasłaniała)
ObrazekObrazek


Post Wysłano: 24 sty 2016, 0:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3138
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

No tak... nowy Aktros to szef cacy.
A, ze transport się nie opłaca to TRZEBA oszczędzać co równa się kombinowaniu.

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 24 sty 2016, 0:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lut 2011, 15:45
Posty: 171
GG: 112
Samochód: Duzy?
Lokalizacja: Olsztyn czy jakoś tak

A gdzie to teraz koleko nie kombinujo :D Ty sam zablokowałeś Braniewo by wymóc podwyżkę u szefa więc też kombinujesz :lol:
A tak na poważnie to gdybym ja prowadził firmę i bym znalazł jakąkolwiek lukę w prawie by zaoszczędzić to na pewno bym to zrobił.Oczywiście nie mówię tu o tym,żeby kierowca ucierpiał.Niestety rynek jest jaki jest i gdybyś chciał być uczciwy i wszystko robił według prawa czy tego co ludzie mówią to raczej dlugo byś nie uciągnął.
Co do Merca nowy i tak samo brzydki ale są gusta i guściki.


Post Wysłano: 24 sty 2016, 13:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 paź 2015, 12:53
Posty: 21
Lokalizacja: Olsztyn

Cytuj:
A gdzie to teraz koleko nie kombinujo :D Ty sam zablokowałeś Braniewo by wymóc podwyżkę u szefa więc też kombinujesz :lol:
A tak na poważnie to gdybym ja prowadził firmę i bym znalazł jakąkolwiek lukę w prawie by zaoszczędzić to na pewno bym to zrobił.Oczywiście nie mówię tu o tym,żeby kierowca ucierpiał.Niestety rynek jest jaki jest i gdybyś chciał być uczciwy i wszystko robił według prawa czy tego co ludzie mówią to raczej dlugo byś nie uciągnął.
Co do Merca nowy i tak samo brzydki ale są gusta i guściki.
Dokładnie każdy kombinuje jak może. Nasze państwo jest już wystarczająco bogate :lol: Dobrze że robi tak aby kierowcy nie tracili na tym.

ps. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma 8)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: