Strona 505 z 3472 [ Posty: 69428 ] Przejdź na stronę Poprzednia 1503 504 505 506 5073472 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 19 sie 2015, 19:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 mar 2008, 16:34
Posty: 712
Lokalizacja: SM

Cytuj:
Cytuj:
nie wiem w jakiej miejscowości jest ten Orlen. Stoje na drodze 364 na Złotoryje. Dzwoniłem do mechaników i są albo zajęci albo za daleko... jeden mi powiedział, że dojazd 500zl i 150zł godzina pracy :/ szef jak to usłyszał to powiedział, że za droga ta impreza :/
Naprawdę sam nie jestes w stanie nic zrobić? Nie możesz na przykład zdjąć węża i odłączyć nagrzewnicę i zamknąć obwód dobrym wężem?
Stary czego Ty wymagasz :D dzis kierowca ma problem zarowke czy tam kolo wymienic a gdzie tam jakas operacja wymagajaca zbrudzenia sie i ruszenia glowa?

Ciezko oceniac sytuacje bo kij ma dwa konce ;) dla jednego drobne naprawy to normalka inny ma od wszystkiego serwis ;)

Poza tym Polska to na tyle maly kraj ze w razie "w" mozna dotrzec prawie wszdzie w pare godzin, warsztaty i serwis jest wszedzie (czasami watpliwej jakosci), ale poradzic sobie zawsze mozna


Post Wysłano: 19 sie 2015, 19:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 mar 2013, 17:30
Posty: 484
Samochód: Focus/SCANIA
Lokalizacja: Łódź

Cytuj:
Cytuj:
nie wiem w jakiej miejscowości jest ten Orlen. Stoje na drodze 364 na Złotoryje. Dzwoniłem do mechaników i są albo zajęci albo za daleko... jeden mi powiedział, że dojazd 500zl i 150zł godzina pracy :/ szef jak to usłyszał to powiedział, że za droga ta impreza :/
Naprawdę sam nie jestes w stanie nic zrobić? Nie możesz na przykład zdjąć węża i odłączyć nagrzewnicę i zamknąć obwód dobrym wężem?
trzeba mieć taki drugi wąż żeby to naprawic :/ nie znam się aż tak na mechanice żeby się za to brać :/ jak ktoś jedzie z A4 na Złotoryje to zapraszam. Srebrny DAF z czerwona firaną.


Post Wysłano: 19 sie 2015, 19:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2649
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Cytuj:
Stary czego Ty wymagasz :D dzis kierowca ma problem zarowke czy tam kolo wymienic a gdzie tam jakas operacja wymagajaca zbrudzenia sie i ruszenia glowa?

Kwintesencja trakerki w dzisiejszych czasach :lol:

btw pirek666 to kim jestes z zawodu?? czy tylko liceum skonczone ? i w ogóle to zachowujesz sie jak dziecko w piaskownicy "ZABIERZCIE MNIE DO DOMU I TYLE JA JUZ NIE CHCE PRACOWAC" chłopie podjąłes sie pracy to teraz odpowiadasz za tego klamota,masz podpisana umowe o prace a to jakies zoobowiazanie.
juz lepiej zadzwon po tych znajomych zeby ci przywiezli odpowiedni wąż.
Pamiętam ze mialem w XF105 podobny problem jak stracilem płyn 60 km od bazy, pierwszy telefon do szefa"straciłem płyn,kabina w gorze siedze na silniku i to jest nietypowy wąż z plastikowymi koncówkami na zatrzask chyba trzeba z serwisu sciagac" po chwili szef mi wysyla namiar na serwis i ja dzwonie dogadauje sprawe czesci która jest na miejscu a szef po nia jedzie i mi przywozi na awarie,wymiana i zalanie płynu to była juz tylko formalność.Genialne co? :mrgreen:

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 19 sie 2015, 20:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Cytuj:
Cytuj:
Stary czego Ty wymagasz :D dzis kierowca ma problem zarowke czy tam kolo wymienic a gdzie tam jakas operacja wymagajaca zbrudzenia sie i ruszenia glowa?

Kwintesencja trakerki w dzisiejszych czasach :lol:

btw pirek666 to kim jestes z zawodu?? czy tylko liceum skonczone ? i w ogóle to zachowujesz sie jak dziecko w piaskownicy "ZABIERZCIE MNIE DO DOMU I TYLE JA JUZ NIE CHCE PRACOWAC" chłopie podjąłes sie pracy to teraz odpowiadasz za tego klamota,masz podpisana umowe o prace a to jakies zoobowiazanie.
juz lepiej zadzwon po tych znajomych zeby ci przywiezli odpowiedni wąż.
Pamiętam ze mialem w XF105 podobny problem jak stracilem płyn 60 km od bazy, pierwszy telefon do szefa"straciłem płyn,kabina w gorze siedze na silniku i to jest nietypowy wąż z plastikowymi koncówkami na zatrzask chyba trzeba z serwisu sciagac" po chwili szef mi wysyla namiar na serwis i ja dzwonie dogadauje sprawe czesci która jest na miejscu a szef po nia jedzie i mi przywozi na awarie,wymiana i zalanie płynu to była juz tylko formalność.Genialne co? :mrgreen:
Bo to jest typowy przykład tego co opowiadają na parkingu "a yebłem dźwiami i pojechałem w piz** a niech się stary męczy"
Piter bierz no telefon szukaj blisko Sudera czy intercarsa i dzwon i pytaj o tako wąż ew. jakiegoś majstra blisko. Internet daje naprawdę dużo możliwości.


Post Wysłano: 19 sie 2015, 20:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5931

Roboczogodzina 150zł? Co oni naprawiają, samoloty czy tiry? :shock:


Post Wysłano: 19 sie 2015, 20:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3571
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Chcącemu nie dzieje się krzywda.
Mnie kiedyś strzelił taki wąż pod Magdeburgiem, telefon do szefa i nowy wąż przywiózł mi kierowca z sąsiedniej firmy, cała akcja trwała krócej jak pauza 9ka.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 19 sie 2015, 20:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 mar 2008, 16:34
Posty: 712
Lokalizacja: SM

Pany dzis jest sroda wiec nie ma takiego cisnienia na powrot do domu. W piatek po 15stej wiekszosc driverow z dupy ale wyciagneloby potrzebna czesc :D majac przed galami widmo weekenda w kabinie :D


Post Wysłano: 19 sie 2015, 20:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 kwie 2009, 18:50
Posty: 53
GG: 0

Więc tak jak mówiłem, stoisz na wilczycach... dafik?
Jeśli dasz radę dojechać, to za Złotoryją, jakieś 15km od Wilczyc, w miejscowości Nowy Kościół jest serwis ciężarowych ;)

Edit:
https://www.facebook.com/abcbembenik/ph ... =1&theater


Post Wysłano: 19 sie 2015, 20:56

Porażka dnia. Nie przypilnowałem jak kobieta dawała mi słowacki telewizor na Chyżnem i dziś zdając go na Mostach potrącili mi 16 EUR z kaucji. Bo pęknięty był plastik we wtyczce. Na nic zdały się tłumaczenia i kłótnie. Sponsor słowackiego myta. Murwa kać.
Rada dla wszystkich - 5 razy dokładnie oglądnijcie to słowackie łajno zanim odejdziecie od okienka.


Post Wysłano: 19 sie 2015, 21:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3271
Lokalizacja: eu

Cytuj:
Roboczogodzina 150zł? Co oni naprawiają, samoloty czy tiry? :shock:
Zdziwiony? :)
Spytaj pana Węgrzyna z Jadwisina (ich pracownik czasem tu coś pisze) ile sobie życzą za podjazd ~50km A4 w dzień roboczy (nie w nocy) i wymianę koła (zdjęcie wystrzelonej i założenie zapasu).
Mi 3 lata temu krzyknęli 700zł za taką usługę :)


Post Wysłano: 19 sie 2015, 21:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sie 2011, 22:06
Posty: 1775
Samochód: XF 105.460
Lokalizacja: STA

Cytuj:
"ZABIERZCIE MNIE DO DOMU I TYLE JA JUZ NIE CHCE PRACOWAC"
Panie...rozyebałeś system...:D
Cytuj:
mialem w XF105 podobny problem jak stracilem płyn 60 km od bazy
Z Łodzi jest około 300 km w jedną stronę.
Cytuj:
szef jak to usłyszał to powiedział, że za droga ta impreza :/
Widocznie kara za niedostarczenie towaru w terminie jest mniejsza...

A swoją drogą pirek666 jak już się z tą awarią uporasz, dostarczysz towar i w końcu wrócisz do domu, to proponuję spieprzać z tej firmy jak najdalej


Post Wysłano: 19 sie 2015, 21:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 kwie 2009, 9:45
Posty: 114
Samochód: Volvo
Lokalizacja: Ool

Porażka wakacji prawie już był urlop a zrobiło się chorobowe i do tego moje pytanie . Spadłem z naczepy podczas rozładunku w Holandii dzwonie na firme i mnie oświecili, że jeśli sam się nie ubezpieczyłem to mam pecha i musze sobie poradzić . Co wy na to podpowie ktoś?


Post Wysłano: 19 sie 2015, 21:28

Cytuj:
(...) podjazd ~50km A4 w dzień roboczy (nie w nocy) i wymianę koła (zdjęcie wystrzelonej i założenie zapasu).
Mi 3 lata temu krzyknęli 700zł za taką usługę :)
Ile???? To ciekawe, ile w przeliczeniu na godzinę by im stawka wyszła...


Post Wysłano: 19 sie 2015, 21:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3271
Lokalizacja: eu

Cytuj:
Ile????
Tak samo zareagowałem przez słuchawkę jak usłyszałem.
Mniej więcej w tym samym okresie MrX wzywał serwis na ringu (Niemcy) i skasowali za dojazd i usługę 100e (~410zł)...


Post Wysłano: 19 sie 2015, 21:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sie 2011, 22:06
Posty: 1775
Samochód: XF 105.460
Lokalizacja: STA

Cytuj:
wymianę koła (zdjęcie wystrzelonej i założenie zapasu).
Mi 3 lata temu krzyknęli 700zł za taką usługę :)
Cytuj:
Stary czego Ty wymagasz :D dzis kierowca ma problem zarowke czy tam kolo wymienic a gdzie tam jakas operacja wymagajaca zbrudzenia sie i ruszenia glowa?
Sorry, ale nie umiałem się powstrzymać :mrgreen: to było silniejsze ode mnie :mrgreen:


Post Wysłano: 19 sie 2015, 21:34

Cytuj:
Tak samo zareagowałem przez słuchawkę jak usłyszałem.
(...)
To ja w takim razie z Grześkiem otwieram firmę. Jak potrafiliśmy w niecałe 2 minuty we dwóch wymienić koło to przed nami świetlana przyszłość :D


Post Wysłano: 19 sie 2015, 21:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 maja 2008, 10:01
Posty: 236
Lokalizacja: D-85xxx

Cytuj:
trzeba mieć taki drugi wąż żeby to naprawic :/ nie znam się aż tak na mechanice żeby się za to brać :/ jak ktoś jedzie z A4 na Złotoryje to zapraszam. Srebrny DAF z czerwona firaną.
Pozostawienie auta oznacza porzucenie pracy. Jeśli z samochodu coś zginie lub zostanie zniszczone twój pracodawca może cię pozwać i wygrać proces. Wtedy płacisz za szkody. Dalsza jazda z uszkodzonym układem chłodzenia to też zły pomysł. Powód jw.
Cytuj:
btw pirek666 to kim jestes z zawodu?? czy tylko liceum skonczone ? i w ogóle to zachowujesz sie jak dziecko w piaskownicy "ZABIERZCIE MNIE DO DOMU I TYLE JA JUZ NIE CHCE PRACOWAC" chłopie podjąłes sie pracy to teraz odpowiadasz za tego klamota,masz podpisana umowe o prace a to jakies zoobowiazanie.
Chciałbym przypomnieć że samochód jest własnością przewoźnika i to przede wszystkim w jego interesie leży jak najszybsza naprawa pojazdu. Mamy tutaj do czynienia z szefem typu "Pokombinuj. Ma być i już". Żadnej chęci pomocy, porady lub próby dotarcia do auta z częściami.
Cytuj:
dzis kierowca ma problem zarowke czy tam kolo wymienic a gdzie tam jakas operacja wymagajaca zbrudzenia sie i ruszenia glowa?
Dziś przewoźnik ma problem wyposażyć kierowcę w podstawowe narzędzia. No chyba że odkręcasz śruby dłońmi lub siłą woli, wtedy ich nie potrzeba.

_________________
Witam. Nazywam się Ziutomir. Tak, jestem Anonimowym Frustratem.


Post Wysłano: 19 sie 2015, 21:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5931

Cytuj:
Zdziwiony? :)
Spytaj pana Węgrzyna z Jadwisina (ich pracownik czasem tu coś pisze) ile sobie życzą za podjazd ~50km A4 w dzień roboczy (nie w nocy) i wymianę koła (zdjęcie wystrzelonej i założenie zapasu).
Mi 3 lata temu krzyknęli 700zł za taką usługę :)
Przyznam bez bicia, że owszem, bo "mój" warsztat bierze 80 zł za roboczogodzinę. Nie wiem jak z mobilnym, ale stawka chyba ta sama+dojazd.
Autoryzowany serwis Hiaba 120 zł/h. Więc co to za Mieczysław, że sobie 150 życzy?
Ani trochę mnie nie dziwi, że szefu powiedział, że to za droga impreza, bo tak jest. Wolałbym chyba gonić z Łodzi z mechaniorem.
Cytuj:
A swoją drogą pirek666 jak już się z tą awarią uporasz, dostarczysz towar i w końcu wrócisz do domu, to proponuję spieprzać z tej firmy jak najdalej
Bo?
Cytuj:
Dziś przewoźnik ma problem wyposażyć kierowcę w podstawowe narzędzia. No chyba że odkręcasz śruby dłońmi lub siłą woli, wtedy ich nie potrzeba.
Od kiedy problemem Pirka jest brak narzędzi? Większości wygląda to na brak rozgarnięcia i podstawowych umiejętności mechanicznych. Nie wiadomo, czy potrafi rzeczowo przekazać szefostwu informacje o tym, co się stało, ergo może szef nawet nie zdaje sobie sprawy z powagi sytuacji.


Post Wysłano: 19 sie 2015, 21:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2012, 13:09
Posty: 1015
Samochód: słaby!

zapewne zwykły dziad, którego interesuje tylko to by koła się kręciły i kilometry leciały, a w razie awarii niech kierowca sobie radzi sam. nie opłaca się bawić w mechanika, nie raz grzebałem przy ciągniku czy pod naczepa i co, i g^wno, jakaś wdzięczność czy bonus do wypłaty? zapomnij! :lol: jeb^ć dziadów, nie ma kasy na serwis to niech się pierd*lą, proste.

_________________
Pilot szwedzkiego samolotu z uszkodzonym wirnikiem


Post Wysłano: 19 sie 2015, 22:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 mar 2008, 16:34
Posty: 712
Lokalizacja: SM

Cytuj:
zapewne zwykły dziad, którego interesuje tylko to by koła się kręciły i kilometry leciały, a w razie awarii niech kierowca sobie radzi sam. nie opłaca się bawić w mechanika, nie raz grzebałem przy ciągniku czy pod naczepa i co, i g^wno, jakaś wdzięczność czy bonus do wypłaty? zapomnij! :lol: jeb^ć dziadów, nie ma kasy na serwis to niech się pierd*lą, proste.
Stary, g**** wiesz a juz kogos oceniasz i to tak bardzo dosadnie. Ogladalem pare Twoich filmikow i tez mam swoje zdanie na Twoj temat i jakos w cywilizowany sposob mozna rozmawiac, a tez moglbym uzyc roznych epitetow. Nie bronie tamtego przewoznika, nic z tych rzeczy ale zdrowy rozsadek trzeba zachowac. Chlopak wylal zale na forum moze mu ulzylo ale to kto inny chyba zaraz sie spusci z tego powodu.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 505 z 3472 [ Posty: 69428 ] Przejdź na stronę Poprzednia 1503 504 505 506 5073472 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: