Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 13 paź 2014, 20:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 kwie 2012, 12:20
Posty: 15
GG: 0

Witam
Może na forum znajdzie się ktoś kto pomoże mi w dokonaniu wyboru w zakupie samochodu który będzie woził ładunki o masie ok 8ton i przyczepę tez mnie więcej 8-10ton zestaw będzie potrzebny sporadycznie kilkadziesiąt kursów rocznie na dystansie 200km wiec chyba to niedużo i nie mam pojęcia na co się zdecydować coś ekonomicznego bardzo wytrzymałego i taniego :D istnieje coś takiego? zestaw najlepiej skrzyniowy i jak najdłuższy cena tak do 30tys.


Post Wysłano: 13 paź 2014, 21:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lis 2010, 18:26
Posty: 1921
Samochód: Żółtek
Lokalizacja: Warszawa/Żychlin

Opłaca się spełniać wszystkie formalności, żeby parę razy w roku przewieźć sobie trochę "gruzu"?
Proponowałbym znaleźć sobie jakąś spedycję i im powierzyć zadanie, wyjdzie Ci o wiele taniej i mniej się będziesz denerwował. :wink:


Post Wysłano: 13 paź 2014, 21:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Oj Kwiatula. Ty to tak od razu z grubej rury. Za te pieniądze to kup Jelcza z przyczepą albo coś z małych Mercedesow czy też Manow


Post Wysłano: 13 paź 2014, 22:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 kwie 2012, 12:20
Posty: 15
GG: 0

tzn wiem o formalnościach i nie ukrywam ze na rękę mi to jest ale odrobinę powinno się udać ominąć samochód i przyczepa pójdzie na gospodarstwo rolne wiec przyczepa tylko ubezpieczenie a samochód do gminy podatek tez myślę ze uzyskam ulgę zostaje oc. a zestaw jest mi potrzebny ponieważ uznaje co swoje to swoje kiedy chce po co chce i gdzie chce siadam i jadę. Proszę tylko o pomoc w wyborze czegos oszczędnego i nie drogie w utrzymaniu


Post Wysłano: 14 paź 2014, 0:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7202
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

Kolejny rolnik bierze się za transport, to jak ma być dobrze w tym kraju :?:

_________________
MAN TGA 26.480 XXL 5 STAR BOOGIE

Filmy z tras


Post Wysłano: 14 paź 2014, 1:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 sie 2008, 12:59
Posty: 595
Samochód: VOLVO FH500 EEV

Pójdzie zimą pod spedycje, zobaczy jak to jest, a niech jeszcze nie daj Boże spedycja się położy i nie zapłaci (a kasa na paliwo pożyczona od rodzinki) i co wtedy? Naturalna selekcja i powrót do korzeni...

Jeżeli to by miało być auto na "parę tras w roku", to zdecydowanie coś takiego (nie mówię że ten, ale np. coś podobnego): http://otomoto.pl/man-man-19-402-f-skrz ... 97656.html Przy dobrym traktowaniu przeżyje Ciebie i Twoje dzieci. Naprawisz młotkiem, przecinakiem, kawałkiem kamienia, poxipolem, plastikową opaską itp.
Jeśli chcesz, to mogę Ci podać gdzie jest do sprzedania F2000 z przyczepą w podobnych, co wymieniłeś pieniądzach.


Post Wysłano: 21 paź 2014, 20:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 kwie 2006, 18:26
Posty: 205
Samochód: Cytryna c4
Lokalizacja: EPJ

Chyba że chciałbyś mana F2000 6x2 z lekką zabudową to wtedy powinno 16t wejść na raz . Mam takiego za 20 tys


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: