Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 19 cze 2010, 23:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 cze 2010, 13:58
Posty: 26
GG: 0
Samochód: A170 AMG
Lokalizacja: KCH

Ja jak czekalem na placu na swoja kolej /egzamin kat. c/ mialem zdretwiale nogi z zawrotami glowy... nie wspominajac o mrowieniu w brzuchu, suchocie w pysku itd. itp. A jak wsiadlem w auto to wszystko przeszlo... najgorsze jest czekanie, nastepnym razem jakiegos Chopina chyba bede musial zapodac...:D

Greg, Skup gratuluje!

Skup wiec chyba ten instruktor nie byl taki zly?:D

_________________
'B' 06.2000
'C' 06.2010
'CE' w trakcie
'KW' w trakcie


Post Wysłano: 20 cze 2010, 12:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 kwie 2010, 19:10
Posty: 22
GG: 0

zeebee13 jednak nikomu chyba bym go nie polecił. Jak z nim jeżdziłem na kursie to byłem ciągle zestresowany. ;)
Poprostu może za bardzo sam podchodziłem krytycznie do swoich umiejętności.

Teraz pozostaje mi decyzja czy iść na kurs C+E i poszukać innej szkoły nauki jazdy ze spokojnym instruktorem. ;)


Post Wysłano: 20 cze 2010, 17:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6305
Lokalizacja: Wrocław

Cytuj:
Widzisz Greg mnie stres też paraliżował a jednak się udało. U mnie podobnie ogromna ulga i nadal nie wierze jak mi się udało. ;)
więc jednak ciężka nauka na kursie dała rezultat.

proszę pamiętać nauka to praca - ciężka praca.
jeżeli trening jest lekki to przegrywamy mecze, ale jak na treningach dostajemy w d..ę o wynik meczu można być spokojnym.

a panowie pewnie myśleli, że może samo się nauczy, może tak jak z legendą o nauce języków podczas snu. zakładamy na noc słuchawki, a rano mówimy płynnie po angielsku jak William Shakespeare.

nic bardziej mylnego. nauka która kosztuje pracę, stres i pot daje rezultaty.

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Post Wysłano: 23 cze 2010, 20:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 maja 2010, 19:46
Posty: 87
GG: 5369477
Samochód: Czrerwony
Lokalizacja: Krzywanice/k Radomska

Po głebszym zastanowieniu stawiam sobie pytanie , dlaczego na samym egzaminie musimy wykonywac tak niedozeczne zeczy jak np: to ze jazda po łuku musi byc plynna , bez zatrzymywania , albo czemu niewolno wychodzic z pojazdu na kat c. Normalnie kierowca jesli niejest czegos pewien to sobie wysiada , albo luka pzes szybe , i niemusi cofac bez zatrzymania , dla mnie to troszke dziwne , no ale cóż tak jest i tak bedzie na egzaminie.


Post Wysłano: 24 cze 2010, 6:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6305
Lokalizacja: Wrocław

może Greg zastanów się inaczej: jak Ty byś sprawdzał umiętności kierowców, jeżeli od Ciebie zależałoby otrzymywanie tych uprawnień?

ja zawsze kursantom powtarzam, że egzamin jest jak oświadczyny, przychodzisz wykąpany, ogolony, w graniturze, z kwiatami i mówisz: będę kochał do grobowej deski, nie będę pił, palił, spotykał się z kolegami, w TV tylko barzylijskie seriale żadnego sportu itp.
a jak będzie w życiu - kto to wie?

i tak jak oświadczyny nie mają nic wspólnego z życiem codziennym, tak samo jest z egzaminem.
na egzaminie musimy zrobić na gościu tak dobre wrażenie jak na przyszłych teściach.

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Post Wysłano: 25 cze 2010, 19:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 cze 2010, 19:04
Posty: 4
GG: 0

Mam pytanie jestem niepelnosprawny ruchowo i chcialbym zrobic prawko kat C oczywiscie mam kat B mam tam tez przerobiony hamulec reczny.Bylem u instruktora ktory jest zarazem egzaminatorem zeby sprawdzil czy dam sobie rade z hamulcem recznym w ciezarowce okazalo sie ze tak ale musze wrzucac bieg wsteczny lewa reka bylem u lekarza uprawnionego do badan kierowcow i on powiedzial ze mi nie wypisze pozwolenia DLACZEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Post Wysłano: 27 cze 2010, 19:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 cze 2009, 9:57
Posty: 15
GG: 0
Lokalizacja: Tarnów

Dlaczego lewą ręką masz wrzucać bieg wsteczny jak inne biegi wrzucasz normalnie prawą ?


Post Wysłano: 28 cze 2010, 17:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 cze 2010, 19:04
Posty: 4
GG: 0

dlatego ze prawa mam slabsza a wsteczny za ciezko dla mnie wchodzi


Post Wysłano: 28 cze 2010, 18:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 cze 2009, 9:57
Posty: 15
GG: 0
Lokalizacja: Tarnów

no to dlatego nie dostałeś zezwolenia od lekarza ponieważ jechałbyś jakimś starszym autem gdzie skrzynia może ciężko chodzić lub ogólnie , że ciężko wchodziłyby biegi i tez mógłbyś sobie nie poradzić


Post Wysłano: 29 cze 2010, 8:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 maja 2010, 19:46
Posty: 87
GG: 5369477
Samochód: Czrerwony
Lokalizacja: Krzywanice/k Radomska

niewiem co o tym sadzić , przecież w dzisiejszych czasach sa skrzynie automatyczne , a na takowej napewno muglbys jezdzic , tylko jest 1 ale ciezko ci bedzie zadac sam egzamin. Al wg mnie lekarz powinien dac ci zaswiadczenie ,jesli chcesz zrobic c , to sie w tym niepoddawaj.


Post Wysłano: 29 cze 2010, 15:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 cze 2010, 19:03
Posty: 352
GG: 7049820

Ja to mam ambicje do robienia C i CE i zostania zawodowym. Tylko jak sobie o tym myśle na poważnie to opadam z tych ambicij. Bo naukę będę miał jakimś małym manem czy dafem. I kontatkt z ciężarówkami będę miał tylko na nauce i egzaminie. A już pracować będę musiał na większech maszynach (wiem, że najpierw będę musiał zdobywać doświadczenie na mniejszych, no ale przez ten czas mogę zapomnieć jak prowadzić ciężarówkę).

_________________
W internecie jest wielu oszustów, przelej mi 10 zł, a powiem Ci jak ich uniknąć.


Post Wysłano: 29 cze 2010, 16:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 cze 2008, 21:29
Posty: 809
GG: 6974206
Lokalizacja: PODLASIE

Cytuj:
Ja to mam ambicje do robienia C i CE i zostania zawodowym. Tylko jak sobie o tym myśle na poważnie to opadam z tych ambicij. Bo naukę będę miał jakimś małym manem czy dafem. I kontatkt z ciężarówkami będę miał tylko na nauce i egzaminie. A już pracować będę musiał na większech maszynach (wiem, że najpierw będę musiał zdobywać doświadczenie na mniejszych, no ale przez ten czas mogę zapomnieć jak prowadzić ciężarówkę).
Ale takie są realia, myślisz że jest jakimś odosobnionym przypadkiem. Pewnie że nie.

_________________
Pozdrawiam MAN Lion's Coach :)


Post Wysłano: 30 cze 2010, 0:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 cze 2010, 19:03
Posty: 352
GG: 7049820

Więc jak mam się nauczyć prowadzić Ciągnik Siodłowy z naczepą :P

_________________
W internecie jest wielu oszustów, przelej mi 10 zł, a powiem Ci jak ich uniknąć.


Post Wysłano: 30 cze 2010, 1:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 cze 2008, 21:29
Posty: 809
GG: 6974206
Lokalizacja: PODLASIE

Cytuj:
Więc jak mam się nauczyć prowadzić Ciągnik Siodłowy z naczepą :P
Na nauce jazdy zdobędziesz skromne podstawy. A potem już z biegiem czasu zdobędziesz obycie i jakoś będziesz jeździł. Czy myślisz że jak inni kierowcy zaczynali.
Pamiętaj kierowca to taka ku***** co całe życie się uczy. :!: :!:

_________________
Pozdrawiam MAN Lion's Coach :)


Post Wysłano: 30 cze 2010, 6:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6305
Lokalizacja: Wrocław

1. kolega Misiak 18123, nie wiem dlaczego nie wyda Ci zaświadczenia, ale mogę się domyślać.
zaświadczenie to nie tylko dopuszcza Cię do prowadzenia pojazdów ciężarowych, ale też do zawodu kierowcy. nie znam dokładnie Twojej sprawy, ale kat. C wiąże się z tym, że posiadacz tej kategorii musi być potencjalnie zdolny oprócz prowadzenia do wszelkich innych czynności z tym związanych: zmiana koła, rozplandeczanie skrzyni ładunkowej, otwieranie i zamykanie dachu, zabezpieczanie ładunku.

2. kolega Grzegor9, nie jesteś odosobnionym wypadkiem. w tej chwili w Polsce jest około 200 000 kierowców i każdy z nich zaczynał podobnie do Ciebie. w jaki sposób rozwiążesz ten problem to zależy od Twojego zdeterminowania, inteligencji i pomysłowości.
nikt nie weźmie Cię za rączkę i nie zaprosi do swojej firmy z pytaniem: "a może by Pan tak był łaskaw u nas popracować, a ja ze swej strony postaram się nauczyć Pana jeździć".
w naszej branży jak w każdej innej jest konkurencja, a rywalizację wygrywają lepsi, bardziej pomysłowi i skłonni do poświęceń.

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Post Wysłano: 23 kwie 2014, 18:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 kwie 2010, 19:10
Posty: 22
GG: 0

Kurs C+E w trakcie. 4 godziny i nadal nie radzę sobie z łukiem. ;)

Jednak powoli powoli i będzie dobrze. Z kategorią C też było trudno. ;)


Post Wysłano: 03 lip 2014, 10:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 kwie 2010, 19:10
Posty: 22
GG: 0

C+E zdane za 3 razem w Word Kalisz. Wyjeździłem w czasie kursu około 38 godzin. Po pierwszej porażce zmieniłem ośrodek szkolenia kierowców i to pomogło.

Egzamin to stres ogromny dla mnie ale najważniejsze, że ten koszmar się skończył. ;)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: