Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 10 gru 2013, 21:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sie 2008, 20:45
Posty: 77
GG: 6687777
Lokalizacja: Rypin

Dokładnie, trójkącik świeci, a diody Can, te zwykłe co chwila padały, co do czystości, pewnie jaka praca taki porządek, widziałem, że na wywrotce latasz, więc syzyfowa robota ze sprzątaniem, tutaj raz w tyg. wystarczy ogarnąć, w lecie częściej, wiadomo przez okna trochę się nakurzy.Pozdrawiam

_________________
Iveco Stralis II 460 ECO viewtopic.php?f=44&t=38336


Post Wysłano: 10 gru 2013, 22:02
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3575
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

U mnie dzień bez pistoletu na powietrze, dniem straconym :)

Jakbyś mógł, powiedz mi gdzie kupowałeś i po ile te diody pod CAN na przód (najlepiej na PW)
Te zwykłe postojowe diody nie są wytrzymałe, palą się częściej niż żarówki :]

Czasami widuje autka od Was w mojej okolicy, może się uda kiedyś zjechać :)

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 21 sty 2014, 9:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 lip 2013, 21:34
Posty: 14

A kolega przypadkiem nie miał okazji testować nowego Range T? Chyba się nie mylę? :)
Jakieś wrażenia, opinie?
Czyżby flota miała się wzbogacić o kolejne nowe autka?:)


Post Wysłano: 21 sty 2014, 11:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sie 2008, 20:45
Posty: 77
GG: 6687777
Lokalizacja: Rypin

Cytuj:
A kolega przypadkiem nie miał okazji testować nowego Range T? Chyba się nie mylę? :)
Jakieś wrażenia, opinie?
Czyżby flota miała się wzbogacić o kolejne nowe autka?:)
Ja nie, natomiast mój ojczulek tak, z tego co ja kawałek się przejechałem to ogólnie znośne auto, bardzo płynnie biegi zmienia w porównaniu do iveca, jakbyś nie słyszał jak silnik chodzi to stwierdziłbyś, że jedziesz na jednym biegu, bajerek typu automatyczne załączanie się hamulca ręcznego oraz automatyczne spuszczanie go, ale kierownica tak jaka była taka została, bardzo słaba regulacja, fajnie wykonane oświetlenie wnętrza, góra w diodach w kolorze ciepłej bieli, nad drzwiami zamaskowane żółte listwy diodowe i nad schowkami też listwy, ale czerwone (nocne) wszystko regulowane potencjometrem oprócz oświetlenia nocnego, bardzo czytelna deska rozdzielcza, ale pod względem ilość schowków to nie jest za bogato, tak samo jak wg mnie trochę ch*jowo się do niej wchodzi, dość wysoko są uchwyty i trzeba trochę ręce wyciągać, co do reszty to póki co nawet nie ma czego oceniać auto dopiero trzeci dzień w trasie w dodatku z małymi ładunkami i przy niezbyt ciekawych warunkach, ponoć ma być na miesiąc do testów, wtedy coś więcej będzie można opisać, a co do floty, póki co nic nie wiadomo czy planują zakupić te renówki. Pozdrawiam

Obrazek

_________________
Iveco Stralis II 460 ECO viewtopic.php?f=44&t=38336


Post Wysłano: 21 sty 2014, 18:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 sie 2007, 23:29
Posty: 1596
GG: 0
Lokalizacja: wielkopolska

Cytuj:

Ja nie, natomiast mój ojczulek tak, z tego co ja kawałek się przejechałem to ogólnie znośne auto, bardzo płynnie biegi zmienia w porównaniu do iveca, jakbyś nie słyszał jak silnik chodzi to stwierdziłbyś, że jedziesz na jednym biegu,
Trzeba iveciem udac sie do kumatego serwisu na regulacje wysprzeglika :)

_________________
---------------------------------------
7xMAN 2xIVECO 1xVOLVO
---------------------------------------


Post Wysłano: 21 sty 2014, 19:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 lip 2013, 21:34
Posty: 14

Cytuj:
Cytuj:
A kolega przypadkiem nie miał okazji testować nowego Range T? Chyba się nie mylę? :)
Jakieś wrażenia, opinie?
Czyżby flota miała się wzbogacić o kolejne nowe autka?:)
Ja nie, natomiast mój ojczulek tak, z tego co ja kawałek się przejechałem to ogólnie znośne auto, bardzo płynnie biegi zmienia w porównaniu do iveca, jakbyś nie słyszał jak silnik chodzi to stwierdziłbyś, że jedziesz na jednym biegu, bajerek typu automatyczne załączanie się hamulca ręcznego oraz automatyczne spuszczanie go, ale kierownica tak jaka była taka została, bardzo słaba regulacja, fajnie wykonane oświetlenie wnętrza, góra w diodach w kolorze ciepłej bieli, nad drzwiami zamaskowane żółte listwy diodowe i nad schowkami też listwy, ale czerwone (nocne) wszystko regulowane potencjometrem oprócz oświetlenia nocnego, bardzo czytelna deska rozdzielcza, ale pod względem ilość schowków to nie jest za bogato, tak samo jak wg mnie trochę ch*jowo się do niej wchodzi, dość wysoko są uchwyty i trzeba trochę ręce wyciągać, co do reszty to póki co nawet nie ma czego oceniać auto dopiero trzeci dzień w trasie w dodatku z małymi ładunkami i przy niezbyt ciekawych warunkach, ponoć ma być na miesiąc do testów, wtedy coś więcej będzie można opisać, a co do floty, póki co nic nie wiadomo czy planują zakupić te renówki. Pozdrawiam

Obrazek
Rozumiem. Dzięki za szczegółową odpowiedź.
Tak się domyśliłem po fotkach z facebook'a na 4trucks.pl z Twoim Podpisem.
Pozdrawiam :)


Post Wysłano: 22 sty 2014, 22:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 lut 2012, 14:45
Posty: 290
Samochód: FR und NL
Lokalizacja: Silesia

Cytuj:
wg mnie trochę ch*jowo się do niej wchodzi, dość wysoko są uchwyty i trzeba trochę ręce wyciągać

Cos po starym magnum musiało zostać :lol:

_________________
__________________________________
Renault Magnum 440 E-TECH


Post Wysłano: 08 lut 2014, 23:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 lip 2013, 21:34
Posty: 14

Czyżby przesiadka? :)
Obrazek


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: