Strona 1 z 1 [ Posty: 12 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 06 lis 2013, 13:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sty 2010, 14:55
Posty: 102
GG: 7539165
Samochód: Leon MK1 TDi
Lokalizacja: Świecie

Jak najbliżej dużym na pusto. Długo tu nie byłem, a pamiętam, że 3 cyfrówki z tonażami są.

_________________
puszki again... CHOMIKOLOT KT38...

Pozdrawiam Karol CSW


Post Wysłano: 06 lis 2013, 18:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 maja 2009, 18:23
Posty: 102
GG: 9805936
Samochód: Renault Premium
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Na pewno nie przez DW579, ani przez 720. Obie mają ograniczenia (Przez grodzisk się nie przejedzie >DMC10), a 720 od Błonia ma z tego co pamiętam DMC do 8T. Zostaje albo bardzo naokoło przez Żyrardów, albo przez Pruszków (jak ostatni raz byłem miesiąc temu to wiadukt był też w przebudowie więc również wątpliwe czy da się już przejechać). Więc Żyrardów, albo Warszawa przez krajówki, chyba, że ktoś zna jakieś lepsze skróty ;)

_________________
MAN TGX XLX 18.440 2015 ;)

17.06.2015 - B


Post Wysłano: 06 lis 2013, 18:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5082
Samochód: orange i grafitowy

tylko przez Sochaczew do Mszczonowa i dalej do Nadarzyna - lub do Warszawy na Południową Obwodnicę Warszawy do zjazdu na AL.Krakowską i dlaej do Janek i do Nadarzyna.
wszystko co jest w środku tych dróg ma zakazy od 8 do 12 ton i często stoją i łapią - 250-300 zł + 4 pkt .karne.

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 06 lis 2013, 20:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sty 2010, 14:55
Posty: 102
GG: 7539165
Samochód: Leon MK1 TDi
Lokalizacja: Świecie

Polecialem przez sochaczew (80km), tak jeszcze sobie mysle, jak by poszedl na ozarow-pruszkow-grodzisk-siestrzen? Czy tam tez powstawiali tonaze? I jestem ciekaw kto wzial kase za pomysl z tym rondem w wiskitkach? Ciekawi mnie czy ten jelop ma w ogole prawo jazdy. Pozdrowionka

_________________
puszki again... CHOMIKOLOT KT38...

Pozdrawiam Karol CSW


Post Wysłano: 14 lis 2013, 21:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5082
Samochód: orange i grafitowy

Cytuj:
Polecialem przez sochaczew (80km), tak jeszcze sobie mysle, jak by poszedl na ozarow-pruszkow-grodzisk-siestrzen? Czy tam tez powstawiali tonaze? I jestem ciekaw kto wzial kase za pomysl z tym rondem w wiskitkach? Ciekawi mnie czy ten jelop ma w ogole prawo jazdy. Pozdrowionka
z Grodziska do Siestrzeni jest 15 ton.

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 15 lis 2013, 12:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 sty 2011, 18:18
Posty: 260
GG: 0

Oprócz tego od Błonia stoją znaki o zakazie ruchu z 8km. Remontują wiadukt kolejowy w Grodzisku ale zorganizowali tam jakiś objazd.

_________________
Recykling 1 tony papieru pozwala oszczędzić 17 drzew, 26 500 litrów wody, od 2,3 m3 miejsca na składowisku śmieci, 320 litrów ropy, 24kg zanieczyszczeń odprowadzanych do atmosfery, 4200 kWh energii- jest to wystarczająca ilość energii, aby zasilić nią przeciętny dom przez 6 miesięcy !


Post Wysłano: 15 lis 2013, 19:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5082
Samochód: orange i grafitowy

Cytuj:
Oprócz tego od Błonia stoją znaki o zakazie ruchu z 8km. Remontują wiadukt kolejowy w Grodzisku ale zorganizowali tam jakiś objazd.
objazd jest dla pojazdów o dmc 10 ton.+ niebotyczne korki na przejazdach kolejowych.

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 16 lis 2013, 13:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 sty 2012, 14:36
Posty: 402
Samochód: 105
Lokalizacja: RKL

Kułdę bec jak jeździłem po Krakowie to musiałem tłuc po dziurach bo na autostradzie 12 ton, skończyłem to otworzyli :roll: ledwo zacząłem latać na Warszawę to prawie całą zamykają.

Ale dobra przy okazji zapytam, myślę że od tematu bardzo nie odbiegnę...

Dajmy na to że chce z końca trasy toruńskiej S8 jechać na Ostrołękę. Nie znam prawię wcale tych rejonów (wiem tylko że tam wyżej jakieś jeziora są 8) ), jak najlepiej? Czy między Markami a Radzyminem przejedzie "dużym" tą żółtą drogą 631 na Nieporęt do DK61 i jak na Łomżę. Czy jakoś inaczej???

Dalej. np. z Ciechanowa chcę na Janki i w nocy (bo od 06:00 do 22:00 zakaz) to mogę normalnie KD7 i wjechać na ten nowy most Marii Skłodowskiej-Curie (bo od DK7 z S8 chyba już rozdupcone i nie zjedzie zjazdem?) , dobić do modlińskiej DK61 i do S8 i potem S2 i do krakowskiej??? Bo w dzień to mam rozumieć że tylko Ciechanów, Płońsk, Sochaczew, Mszczonów i DK8 w stronę warszawy dokładając pewnie z 30km.

I dlaczego od krakowskiej do puławskiej jest zakaz w dzień na S2?

_________________
Wolę być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem, więc zanim się najeb**emy, proponuję się napić.
Chcesz zarobić kasę na fejszczbuku? Wejdź w opcje, usuń konto i weź się k**** za robotę...
Nie zażywam viagry, a każdy mi mówi że z dnia na dzień, coraz to większy ch*j jestem dla wszystkich.


Post Wysłano: 16 lis 2013, 18:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5082
Samochód: orange i grafitowy

Cytuj:
Kułdę bec jak jeździłem po Krakowie to musiałem tłuc po dziurach bo na autostradzie 12 ton, skończyłem to otworzyli :roll: ledwo zacząłem latać na Warszawę to prawie całą zamykają.

Ale dobra przy okazji zapytam, myślę że od tematu bardzo nie odbiegnę...

Dajmy na to że chce z końca trasy toruńskiej S8 jechać na Ostrołękę. Nie znam prawię wcale tych rejonów (wiem tylko że tam wyżej jakieś jeziora są 8) ), jak najlepiej? Czy między Markami a Radzyminem przejedzie "dużym" tą żółtą drogą 631 na Nieporęt do DK61 i jak na Łomżę. Czy jakoś inaczej???

Dalej. np. z Ciechanowa chcę na Janki i w nocy (bo od 06:00 do 22:00 zakaz) to mogę normalnie KD7 i wjechać na ten nowy most Marii Skłodowskiej-Curie (bo od DK7 z S8 chyba już rozdupcone i nie zjedzie zjazdem?) , dobić do modlińskiej DK61 i do S8 i potem S2 i do krakowskiej??? Bo w dzień to mam rozumieć że tylko Ciechanów, Płońsk, Sochaczew, Mszczonów i DK8 w stronę warszawy dokładając pewnie z 30km.

I dlaczego od krakowskiej do puławskiej jest zakaz w dzień na S2?
1.na Ostrołękę - dojedź do końca Marek tam będziesz miał drogę na Zegrze( Nr.drogi nie pamiętam) w Zegrzu wjedziesz na DK 61 w prawo i prościutko przez Serock(obwodnicą) Pułtusk do Ostrołęki.
2. z Ciechanowa do Janek - do Płońska na DK7 do S-8 jest wjazd (od 22-6) potem możesz dojechać do S-2 i do Al.Krakowskiej (jedź prawą stroną i patrz dokłądnie na znaki bo inaczej wyprowadzi cię aż do Puławskiej) - mam nadzieję że cię nie złąpią i nie potraktują tego jak tranzyt.
3.""I dlaczego od krakowskiej do puławskiej jest zakaz w dzień na S2"" - o to musisz zapytać kretynów w UM,GDDKiA,ITD,Policji i ch..j wie gdzie.ja próbowałem sie dowiedzieć i uzyskałem odpowiedź że "osobówki muszą dojechać itd...same pierdy" to co odpowiedziałem temu idiocie z UM nie nadaje sie do przeniesienia na ekran bo były by same kropki.

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 17 lis 2013, 17:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 sty 2012, 14:36
Posty: 402
Samochód: 105
Lokalizacja: RKL

No dzięki... Ale jak na te Janki w dzień bym chciał, to chyba tylko przez te miejscowości które pisałem.

Co do S2 tak właśnie myślałem że ktoś "myślał" że tak będzie lepiej, dlaczego? bo tak. .

_________________
Wolę być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem, więc zanim się najeb**emy, proponuję się napić.
Chcesz zarobić kasę na fejszczbuku? Wejdź w opcje, usuń konto i weź się k**** za robotę...
Nie zażywam viagry, a każdy mi mówi że z dnia na dzień, coraz to większy ch*j jestem dla wszystkich.


Post Wysłano: 17 lis 2013, 18:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5082
Samochód: orange i grafitowy

Cytuj:
No dzięki... Ale jak na te Janki w dzień bym chciał, to chyba tylko przez te miejscowości które pisałem.
tak tylko na około. teraz jest dużo patroli i sporo łapią szczególnie pojazdy na obcych( poza warszawskich) rejestracjach.

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 11 sty 2014, 18:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5082
Samochód: orange i grafitowy

Cytuj:
Cytuj:
Oprócz tego od Błonia stoją znaki o zakazie ruchu z 8km. Remontują wiadukt kolejowy w Grodzisku ale zorganizowali tam jakiś objazd.
objazd jest dla pojazdów o dmc 10 ton.+ niebotyczne korki na przejazdach kolejowych.

jeżeli by to kogoś zainteresowało to wiadukt kolejowy w Grodzisku Mazowieckim jest od 01.01.2014 otwarty.

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 12 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: