Strona 1 z 1 [ Posty: 1 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 11 gru 2013, 10:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 gru 2013, 10:26
Posty: 1

Witam,
z góry przepraszam za zakładanie kolejnego wątku na temat nawigacji, ale przeglądając stare tematy niezbyt dużo się dowiedziałem. Mój ojciec wyznaczył mi zadanie wyszukania jakiejś dobrej nawigacji. Będzie z nią jeździł po Polsce, jak i za granicę(głównie Niemcy, Czechy, Słowacja i Węgry). Ważne jest też to, by oprogramowanie miało dobre wyszukiwanie trasy dla ADRów. Oto moje pytania:

1. Który mapy najlepiej spełnią zadanie? Widziałem polecane TomTomy, iGo, M&G Truck Navigator, PTV Truck Navigator i jeszcze parę innych. Z opinii wynika, że każdy zachwala swoje. Różnice między nimi są kwestią przyzwyczajeń do interfejsu czy coś?
2. Czy kupować urządzenie z domyślnie zainstalowanymi, interesującymi mnie mapami czy lepiej kupić jakiś tańszy model np. z Biedronki(GoClever itp.) + kartę pamięci i zainstalować coś innego? Na dodatek niektóre urządzenia dołączają darmowe aktualizacje map przez X miesięcy lub nawet dożywotnio(np. Garmin). Jak na tym wyjść najlepiej?


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 1 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: