Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 30 paź 2013, 13:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 paź 2013, 11:56
Posty: 2

Witam.
Prawdopodobnie zdecyduję się na zakup ww auta. R 2008, rej 2009, bez ad blue, przeb.365 tys wg licznika.Poprzez autoryzowany serwis mana w Nadarzynie. Mają go przygotować do odbioru, a w tym: wymiana wszystkich olejów, filtrów, płynów, akumulatory, oraz to co wyjdzie w trakcie przeglądu, a nie przekroczy ich założonego budżetu (7-8 tys)
Widziałem auto przed sprzątaniem, prosto z drogi z F. Prezentowało się korzystnie, lepiej od wielu oglądanych wcześniej.
Nie miałem wcześniej maniusia. w ogóle to moje drugie tak duże auto. Rozwijam się wraz z firmą, dla której świadczę usługi. Robota wokół kominka. Więcej postoju jak jazdy. Miesięcznie robię tyle, co normalnie robi się w tydzień. Dlatego zdecydowała przestronna kabina, no i oczywiście cena.
Już tu się naczytałem o plusach i minusach. O spalaniu od 26-38. Kolega jeździ, chwali.
Miałbym możliwość przebywania w trakcie przeglądu samochodu i z chęcią bym z takiej możliwości skorzystał, zachęcając mechaników nie tylko dobrym słowem.
Na co jeszcze zwrócić uwagę przy tych autach. Co warto zrobić żeby mieć później spokój na jakiś czas.
Liczę na życzliwe porady. Specjalnie się tu zarejestrowałem, bo widzę że jest to poważniejszy portal, od przeglądanego czasami e-transport, gdzie tylko wyzwiska i złośliwości.


Post Wysłano: 30 paź 2013, 16:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 wrz 2013, 20:01
Posty: 195

Kolego ja bym odradzał,przebywać w czasie przeglądu na serwisie, nie ma niczego bardziej wku... jak ktoś Ci na ręce patrzy, jak już koniecznie byś chciał zobaczyć to wbijasz na chwile na warsztat z pół godzinki i spadasz. Jak pojazd używany to szczególną uwagę zwrócić trzeba na opony, wiem ze w mniejszych manach montowali Bridgestone-y, które były totalną porażką.


Post Wysłano: 30 paź 2013, 17:33

Cytuj:
[...]Jak pojazd używany to szczególną uwagę zwrócić trzeba na opony, wiem ze w mniejszych manach montowali Bridgestone-y, które były totalną porażką.
Montaż opon (niezależnie od wielkości samochodu) zależy od tego, co kupujący sobie zamówi. Dlatego proszę, nie generalizuj.


Post Wysłano: 30 paź 2013, 20:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 paź 2013, 11:56
Posty: 2

Oczywiście że nie mam zamiaru patrzeć na ręce. Wiem jakie to uczucie. Ale chce być pod ręką, gdyby mechanik pytał czy robimy to czy to. No i przy okazji popytać o interesujące mnie kwestie obsługi i serwisowania. Chce też chłopaków zachęcić jakimś datkiem.
Opony rzecz jasna są poza tym pakietem. Wymieniam przody na takie jakie chce i płacę za nie.

Taka alergia to dobra rzecz, Jester :D


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: