Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 31 z 36 [ Posty: 710 ] Przejdź na stronę Poprzednia 129 30 31 32 3336 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 10 sie 2013, 14:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 maja 2008, 22:32
Posty: 1482
GG: 6330420
Samochód: CLK Black Series
Lokalizacja: Warszawa

Cytuj:
Cytuj:
Iveco jest na testach ale kierowca niezbyt zadowolony. Dziś ładował w Hamburgu chwilę rozmawialiśmy narzekał ze kabina ciasna i nie ciągnie tak jak volvo.
Może przewrażliwiony?? Albo Iveco 50km słabsze??Wiadomo, że dużo jest ustawicznych hejterów Iveco. Na korzyść Iveco przemawia zdecydowanie cena, nie wiem jak w Pawtransie z dbałością o komfort kierowcy, bo jeśli nie interesuje ich to, to żeby kolega nie musiał przywyknąć do katorgi w Iveco.
Chyba dbają o komfort skoro auta mają nieźle doposażone.

_________________
Cichanos und Gibon Internationale Spedition u. Logistik GmbH & Co. KG, Hamburg (D) member.


Post Wysłano: 11 sie 2013, 2:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1359
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Rozmawiałem ostatnio chwilę z jednym z kierowców ich nowych FH i chwalił że jest klima postojowa,tyle że 6-7h i akumulatory szybko ''zjada''.Ogólnie raczej biedy nie mają,ale do wypasu też daleko... :>

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Post Wysłano: 11 sie 2013, 13:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Cytuj:
Iveco jest na testach ale kierowca niezbyt zadowolony. Dziś ładował w Hamburgu chwilę rozmawialiśmy narzekał ze kabina ciasna i nie ciągnie tak jak volvo.
Hmmm AS jest pewnie bardziej przestronny jak starszy Glob XL, chyba, że kierowca mówił to w odniesieniu do nowej kabiny. Jak dla mnie Iveco to auta jak najbardziej okey.

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Post Wysłano: 18 wrz 2013, 20:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 wrz 2012, 14:12
Posty: 17
GG: 123
Samochód: Volvo fh480

Koledzy orientujecie sie czy jezdzi jeszcze w Pawtransie Justyna bo juz jej nie widzialem jakis czas?


Post Wysłano: 27 paź 2013, 12:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2012, 11:43
Posty: 37
Samochód: Renault Magnum 440 DXI
Lokalizacja: KBR/PL

PAWTRANS zmienia flotę ?? bo dużo ich volvo jest do sprzedania na truckstore.


Post Wysłano: 27 paź 2013, 13:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 lut 2012, 14:45
Posty: 290
Samochód: FR und NL
Lokalizacja: Silesia

Może poprostu wymieniają.

_________________
__________________________________
Renault Magnum 440 E-TECH


Post Wysłano: 27 paź 2013, 15:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 cze 2013, 12:05
Posty: 7
GG: 21214
Samochód: volvo

To prawda że nowe volva pawtransu są w euro5? Słyszałem to od kierowców że podobno są z tego nie zadawoleni i zaczną je kupować dopiero jak będą w euro6(odrazu mówie że ja to tylko słyszałem). A tak poza tym wie ktoś ile już ich mają i ile mają mieć ich w planach?


Post Wysłano: 27 paź 2013, 21:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 maja 2010, 0:20
Posty: 283
GG: 0
Samochód: mercedes 124 200D
Lokalizacja: Chełm

Justyna już ponad rok lata busami hrubieszów-wawa


Post Wysłano: 28 paź 2013, 0:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 gru 2007, 21:07
Posty: 258
GG: 2578718
Lokalizacja: Lublin

Cytuj:
Justyna już ponad rok lata busami hrubieszów-wawa
A faktycznie, widziałem jakąś blondynkę ze dwa razy w busie od Transway. Kiedyś tez widziałem fajną brunetkę, również jechała busem, tylko nie pamiętam czy do Chełma czy do Hrubieszowa. :)

_________________
Scania V8 Power


Post Wysłano: 28 paź 2013, 15:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1359
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Faktycznie ich nowe FH spełniają normę E-5.Pewnie zdecydowali się dlatego że to sprawdzony silnik-już w poprzednich ich zakupach:początkowo 480 a w nowszej generacji 500.Zapewne 500 E-6 jest sporo droższa i bardziej ''zagadkowa'',ale po nowym roku wyboru już nie będzie i jakby to powiedział Pawlak: ''teraz się muszę męczyć w tym luksusie''... :mrgreen: A nowych modeli jest coś około 20?Pewnie za jakiś czas ich przybędzie... :>

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Post Wysłano: 29 paź 2013, 20:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

20 sztuk to jest już udokumentowanych na Truck-Spotters.eu - wnioskując z numerów na rejestracjach to pierwsza transza obejmowała około 40 pojazdów (numery rejestracyjne WL 5801E do WL 5840E).

http://www.truck-spotters.eu/index.php?topic=60.0

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Post Wysłano: 29 paź 2013, 22:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 sie 2011, 17:46
Posty: 602
Samochód: cerwone eFHa
Lokalizacja: Wieś Blisko Radomia

Złapany w Białobrzegach :)

Obrazek

Obrazek

_________________
"Uwielbiam swój zawód. A kto swojego nie lubi, ten sam sobie winien."
http://kierowniczka.blogspot.com/ - Blog Dziewczyny w Ciężarówce :)


Post Wysłano: 06 lis 2013, 23:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 sty 2013, 23:04
Posty: 5
Samochód: BMW 328

Witam ! Chciałem zapytać odnośnie pracy, wiadome że dużo kierowców jest z rożnych miejscowości oddalonych o kilkaset km od bazy PW. Interesuje mnie jak się dostają po auta, dojeżdżają na baze czy są zabierani przez innych kierowców firmy ? pytam bo widziałem że w okolicy sa kierowcy z PW, a chciałem zapytać o prace. z góry dzięki !


Post Wysłano: 09 lis 2013, 12:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 maja 2012, 14:05
Posty: 263
GG: 0
Samochód: Mazda 626

Post Wysłano: 09 lis 2013, 12:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 kwie 2009, 21:43
Posty: 150
GG: 1
Samochód: W124 & XF106 & GH6
Lokalizacja: CRY...

Cytuj:
Witam ! Chciałem zapytać odnośnie pracy, wiadome że dużo kierowców jest z rożnych miejscowości oddalonych o kilkaset km od bazy PW. Interesuje mnie jak się dostają po auta, dojeżdżają na baze czy są zabierani przez innych kierowców firmy ? pytam bo widziałem że w okolicy sa kierowcy z PW, a chciałem zapytać o prace. z góry dzięki !
Dojeżdżasz na własną ręke. Do 100km za free ,powyżej coś Ci zwracają. Jak to zrobisz to Twój problem. Czasami spedycja podpowie i da numer telefonu do kierowcy ,który akurat będzie przejeżdżał w okolicach "Twojego" auta lub domu. Zazwyczaj zjeżdżało się na stopa.


Post Wysłano: 09 lis 2013, 19:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 sty 2013, 23:04
Posty: 5
Samochód: BMW 328

Cytuj:
Cytuj:
Witam ! Chciałem zapytać odnośnie pracy, wiadome że dużo kierowców jest z rożnych miejscowości oddalonych o kilkaset km od bazy PW. Interesuje mnie jak się dostają po auta, dojeżdżają na baze czy są zabierani przez innych kierowców firmy ? pytam bo widziałem że w okolicy sa kierowcy z PW, a chciałem zapytać o prace. z góry dzięki !
Dojeżdżasz na własną ręke. Do 100km za free ,powyżej coś Ci zwracają. Jak to zrobisz to Twój problem. Czasami spedycja podpowie i da numer telefonu do kierowcy ,który akurat będzie przejeżdżał w okolicach "Twojego" auta lub domu. Zazwyczaj zjeżdżało się na stopa.
Dzięki wielkie za odp :wink: A powiedz mi czy jak masz auto pod sobą to można zjechać pod dom czy wszystko na baze ?


Post Wysłano: 10 lis 2013, 10:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 kwie 2009, 21:43
Posty: 150
GG: 1
Samochód: W124 & XF106 & GH6
Lokalizacja: CRY...

Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:
Witam ! Chciałem zapytać odnośnie pracy, wiadome że dużo kierowców jest z rożnych miejscowości oddalonych o kilkaset km od bazy PW. Interesuje mnie jak się dostają po auta, dojeżdżają na baze czy są zabierani przez innych kierowców firmy ? pytam bo widziałem że w okolicy sa kierowcy z PW, a chciałem zapytać o prace. z góry dzięki !
Dojeżdżasz na własną ręke. Do 100km za free ,powyżej coś Ci zwracają. Jak to zrobisz to Twój problem. Czasami spedycja podpowie i da numer telefonu do kierowcy ,który akurat będzie przejeżdżał w okolicach "Twojego" auta lub domu. Zazwyczaj zjeżdżało się na stopa.
Dzięki wielkie za odp :wink: A powiedz mi czy jak masz auto pod sobą to można zjechać pod dom czy wszystko na baze ?
Jeżeli trasa przebiega przez dom to tak ,jeżeli nie to zostawia się auto w "dogodnym i odpowiednim" miejscu dla Ciebie i firmy. Jednego roku na bazie byłem tylko 3x.


Post Wysłano: 10 lis 2013, 12:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 sty 2013, 23:04
Posty: 5
Samochód: BMW 328

Dzięki wielkie za info :wink:


Post Wysłano: 10 lis 2013, 21:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 sty 2011, 15:15
Posty: 38

Cytuj:
Dojeżdżasz na własną ręke. Do 100km za free ,powyżej coś Ci zwracają. Jak to zrobisz to Twój problem. Czasami spedycja podpowie i da numer telefonu do kierowcy ,który akurat będzie przejeżdżał w okolicach "Twojego" auta lub domu. Zazwyczaj zjeżdżało się na stopa.
Teraz to nie do 100, tylko do 200, a może i więcej. Będąc na rozmowie całkiem nie dawno, na zadane przeze mnie pytanie o dojazdy do auta, nie padła konkretna odpowiedz od ilu km zwracają kasę, padło tylko określenie - dogadamy się jeszcze.


Post Wysłano: 16 lis 2013, 18:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 sty 2011, 15:15
Posty: 38

Złapane dziś w Rzeszowie, pozdro dla kierowcy! :)

http://www.fototransport.pl/details.php?image_id=2084


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 31 z 36 [ Posty: 710 ] Przejdź na stronę Poprzednia 129 30 31 32 3336 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: