Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 26 maja 2013, 23:21
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lut 2007, 16:06
Posty: 2136
GG: 6845711
Samochód: prawo fotelowiec
Lokalizacja: Gryfino

Witam,

jeździł ktoś dla jakiejś firmy świadczącej usługi kurierskie z własnym busem ? opłaca się w to wchodzić ? może ktoś coś by powiedział o zarobku ? Rozglądam się za robotą na busa i jak przeglądam ogłoszenia to sama kurierka jest i do tego z własnym busem potrzebują.

_________________
www.flickr.com/marekjastrzebski


Post Wysłano: 27 maja 2013, 0:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2011, 13:33
Posty: 4715
GG: 1466678
Samochód: Serwis 24h
Lokalizacja: Sochaczew

U mnie w mieście najgorsze szroty ma DPD i siódemka, sprinter z kontenerem, któremu tłumik urwał się pewnie zaraz za kolektorem, jakoś prawie dwa lata temu przeprowadzałem się z warszawy do sochaczewa, przyjeżdżał z urwanym tłumikiem, kilka razy w ciągu dwóch lat to samo, ostatnio również to samo.... Drugi to iveco które się dosłownie rozpada, widziałem jak gonił bez drzwi. Do tego szoferzy wyglądają jak by w ogóle nie spali, takie buraki psujące wizerunek firmy. No może kogoś urażę, ale wyglądają jak debile, ogień ile fabryka dała, słychać te repy z kilometra bo jak nie tłumik to coś naparza konkretnie, chyba kosz na koło zapasowe.... Katastrofa więc według mnie im się nie opłaca....


Ale jakiś czas temu rozmawiałem z młodym chłopakiem jeździ w UPS'e, wcześniej jeździł LT'kiem, teraz ma nowego boxera. I ten gość wygląda normalnie, po mieście jeździ normalnie, nie tak jak by miał silnik wylecieć ze sprintera czy tam iveco, zawsze dzwoni wcześniej i po prostu wygląda na takiego któremu się ta kurierka opłaca...

DHL też u nas Oplami combo się wozi, i też są normalni...


Oni mają płacone chyba od punktu, jedni powiadają że im po 4tyś na czysto co miesiąc wychodzi, inni że ledwo ciągną....

_________________
TIR-SERWIS SOCHACZEW
Naprawa samochodów ciężarowych wszystkich marek
Masz problem Renault lub Volvem z którym nie radzi sobie ASO. Zapraszam!!
Mobilny serwis w całej UE|Serwis ADBLUE NAPRAWY POWYPADKOWE, PROSTOWANIE RAM!!
tel:+48 731-542-832/+48 664-622-456
https://www.facebook.com/LKWSERWIS


Post Wysłano: 27 maja 2013, 1:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 sty 2011, 18:18
Posty: 260
GG: 0

Układy układziki jak wszędzie.
Pan ważniak dostanie 20 punktów na terenie miasta a nowemu dadzą 4 punkty rozrzucone po całym województwie i powiedzą że "akurat dzisiaj tak się trafiło"

_________________
Recykling 1 tony papieru pozwala oszczędzić 17 drzew, 26 500 litrów wody, od 2,3 m3 miejsca na składowisku śmieci, 320 litrów ropy, 24kg zanieczyszczeń odprowadzanych do atmosfery, 4200 kWh energii- jest to wystarczająca ilość energii, aby zasilić nią przeciętny dom przez 6 miesięcy !


Post Wysłano: 27 maja 2013, 22:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 wrz 2012, 21:12
Posty: 196
Samochód: R410
Lokalizacja: Radom/Przysucha

Jak wyżej.Opłacalność w danej firmie widać po taborze.U mnie w Radomiu taka sama sytuacja.Bardzo dobrze wyglądają Auta z DHLu mimo że bezapelacyjnym liderem jest niezniszczalny LT35 a nie jakieś nowe dupowozy.Pod DPD też całkiem nieźle.Gość z mojego rewiru Boxerem jeździ chyba z 3rok.Najlepiej jednak wypada TNT Express.Jak chcesz próbuj ale bez znajomości długo będziesz wegetował.

_________________
Nie spać, zwiedzać zapier......


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: