Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 03 gru 2012, 11:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 cze 2011, 23:31
Posty: 184
GG: 3477552
Samochód: MAN 12.224 Sprinter 412 Atego 1528

Za tą kasę to jest totolotek. Co do tego renaulta to na temat tego z ogłoszenia to mi się zdaje ze on swoje już dostał. Latał pod spedycja i kurierka pewnie cały czas inny kierowca i każdy się na nim uczył. Takie raczej auto nie może być dobre my tez mieliśmy liaza i pierw był okres próbny na liazie zanim siadał na nowszy sprzęt. Ogólnie auta z początku lat 90 są twarde no ale nic nie jest niezniszczalne możesz kupić auto z prywatnej małej firmy od gospodarza z przebiegiem 400 tys a można trafić na coś co ma 2400000 albo 3400000 i 19 na 20 przypadków to jednak te drugie.

Jeśli chodzi o tego renaulta to nie może być zły ja widuje takiego zółtego co dziennie w barwach dhlu wiec musi dzielnie swoje znosić ze codziennie jeździ

Ogólnie to przemyśl ten biznes jak możesz to napisz jaka CI stawkę zaproponowali czy to warto się pchać


a jak już znajdziesz jakiś samochód nie kieruj się marka za ta kasę tylko stan. obejrzyj go nawet dziś. a kup dopiero jak będę mrozy -20 i jak pojedziesz a on zapali od strzała (oczywiście nie zapowiedziany) i będzie ładnie chodził to znaczy ze jeszcze trochę pojeździ:)


I do takiego auta musisz mieć jakieś tam zdolności techniczne bo może ono potrzebować parę h uwagi w weekend :) no chyba ze masz taniego mechanika bo inaczej to raczej po ptakach nie biznes:)


ta renówka nawet jeśli technicznie czyt hamulce szczelność silnik jest ok to jest tak dojechana wizualnie ze bez konserwacji ja bym nie ryzykował nią jeździć bo 8/10 patroli zatrzyma na kontrole jeśli chodzi o Policje . A ITD dostanie orgazmu od razu jak ja zobaczy ogólnie to kibel rama do piaskowania i malowania kupa roboty z miech w własnym zakresie jak chcesz robić to sam a nie wiesz czy po 2 trasach tłoki nie spłyną


Post Wysłano: 03 gru 2012, 12:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lis 2012, 10:05
Posty: 26

No tak ale bardzo bardzo cieżko jest znaleźc auto typu firanka z rozsuwanym dachem naprawde ciezko całe allegro przejrzałem i znalazłem praktycznie tylko to, jeszcze gorzej jest znaleźć auto z ogrzewaną paką bo musze miedzy tymi dwoma typami auta wybrać.Stawke mam 2.2 zł za każdy kilometr warunek jak wyżej jedna z tych zabudów dwa ładowność od 9 ton w góre.I trzecia sprawa nie chce brać leasingów ani żadnych innych tego typu historii chce kupić auto za gotówe dlatego 20 tyś to górna granica


Post Wysłano: 03 gru 2012, 12:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 cze 2011, 23:31
Posty: 184
GG: 3477552
Samochód: MAN 12.224 Sprinter 412 Atego 1528

Jazda za 2.20 netto w dystrybucji to samobójstwo do mnie po bydło solówkami za 2.75 netto i ledwo przędna ale oni maja trasy po 300km a nie dystrybucje gdzie auto spala sporo wiecej i robi śmieszna przebiegi. za taka stawkę to busem do 3,5 tony na bliźniaku lekko przeładowanym można jeździć albo max czymś 8 tonowym


Post Wysłano: 03 gru 2012, 18:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lis 2012, 10:05
Posty: 26

tylko tutaj przebieg gwarantowany to 2500 km tygodniowo wiec nie jest to zła stawka moim zdaniem a moze znacie jakaś firme transportową z łodzi lub okolic która ma normalne stawki na solówkach ?


Post Wysłano: 08 gru 2012, 3:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 maja 2007, 19:31
Posty: 891
GG: 1

Nie wiem jak ten model ogólnie ale z tym egzemplarzem daj sobie spokój...


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: