Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 03 gru 2012, 21:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 maja 2012, 16:35
Posty: 43

No to teraz mnie kolego zaskoczyłeś z tym odczepianym ale powiedz mi ile czasu zajmuje takie sciagniecie i zalozenie HDS'u i czy jest mozliwosc kupna wywrotki 3 stronnej z takim hds'em?


Post Wysłano: 03 gru 2012, 21:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 maja 2007, 0:07
Posty: 64
GG: 8362980
Samochód: Mercedes SK
Lokalizacja: Białystok

Cytuj:
No to teraz mnie kolego zaskoczyłeś z tym odczepianym ale powiedz mi ile czasu zajmuje takie sciagniecie i zalozenie HDS'u i czy jest mozliwosc kupna wywrotki 3 stronnej z takim hds'em?
Kolego czytaj opis auta a nie same zdjęcia. MAN 17-232
TRZY STRONNA WYWROTKA
ORGINALNY WYWROT MEILERA
HDS ATLAS 100 BARDZO DUZY
HDS SCIAGANY NA SZYBKOZŁĄCZY
WSZYSTKIE NOWE OPONY
NAPĘD 4X4
UDOKUMĘTOWANY PRZEBIEG


Post Wysłano: 03 gru 2012, 21:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 maja 2012, 16:35
Posty: 43

Nom później doczytałem ale jakoś nie wyobrażam sobie tego zdemontowania HDS'a tzn. czy on sie opiera na samych podporach czy może potrzeba widlaka lub cos podobnego zeby go sciagnac?


Post Wysłano: 03 gru 2012, 22:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 maja 2012, 16:35
Posty: 43

http://otomoto.pl/iveco-cursor-190e270- ... 13807.html Panowie proszę o opinie na temat tego iveca. Chyba sie jutro przejade to oglądnąć bo nie daleko mam ;)


Post Wysłano: 04 gru 2012, 0:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 cze 2011, 23:31
Posty: 184
GG: 3477552
Samochód: MAN 12.224 Sprinter 412 Atego 1528

świeżo podpicowany nie jest to juz stare iveco młotem kute. Ma sie co zepsuc ale nie jest to nowy plastikowy wynalalzek. jesli przebieg jest prawdziwy i auto nie było zagotowane ani położone podczas kiprowania powinno być ok. jakies drobne awarie na pewno będę. Jak masz kawałek to jedz zobacz.



Edit ma to przedni napęd jeśli nie to ja bym odpuścił bo nie jest warte tej kasy.


Post Wysłano: 04 gru 2012, 10:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 maja 2012, 16:35
Posty: 43

Patrzac na ladownosc to chyba tylko tył ciagnie no ale zobaczyc mozna i ewentualnie cos podobnego w lepszych pieniadzach szukac.


Post Wysłano: 04 gru 2012, 12:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5931

Nie ma się czym chwalić, że tyle ładują. Ostatnio w Świętokrzyskim jednemu na zakręcie zsypało się z pryzmy, z 4-ośki, tłucznia wielkości pięści, wprost przed moją maskę. Jego szczęście (moje pewnie też), że kilkadziesiąt metrów przed, a nie "na". Tak przytłamszonej ładunkiem 4-ośki, dawno nie widziałem.
Pozdrawiam Pana z czerwonej Scanii "czwórki".

Do autora. Sam zdaje się, że nie wiesz czy więcej czasu będziesz spędzał pod tą koparką, czy na trasie z tym drewnem. Na trasę nie warto inwestować w 4x4, do koparki może się przydać, acz zależy od roboty, może nie być potrzebny wcale, albo być niezbędny.
Takie pytanie praktyczne. Czy taka mini-koparka jest w stanie swobodnie załadować coś pokroju 6x4, albo 8x4? Bo sensu kupowania pod tak małą koparkę, takiego dużego sprzętu nie widzę. Pewnie część robót będzie robiona na prywatnych posesjach, gdzie zbyt długie 4x2/4x4 może mieć problem się zmieścić, a co dopiero taka kobyła.

Żurawie na demontowanej konsoli dopiero wchodzą na rodzimy rynek i są póki co mało popularne. Możesz na coś takiego trafić z importu, tak jak wyżej. Ile zajmuje montaż/demontaż takiego żurawia? Producenci twierdzą, że kilkanaście minut. Ale to na chwilę obecną. A nie wiadomo ile w sprzęcie 10-letnim.
Jeśli robotę będziesz miał tak ułożoną, że nie będzie Ci się przeplatała praca na żurawia z pracą wywrotką, to jest to ciekawe rozwiązanie. Jeśli będziesz musiał "skoczyć" coś załadować, a za chwile wykiprować do tyłu, można się zastanawiać czy jest sens.
http://www.youtube.com/watch?v=Af7rcFNq ... detailpage
http://www.hmf.com.pl/aktualnosc_hmf_na ... j,200.html


Post Wysłano: 04 gru 2012, 18:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 maja 2012, 16:35
Posty: 43

No dokładnie kolego tak jak napisałeś jeszcze nie wiem do czego będę używał auta dlatego chce takie bardziej uniwersalne. A dopiero jak będzie sprzęt to zobacze na co więcej będzie roboty i co sie lepiej będzie opłacało.
A co do tego iveco to jest 4x2 dzisiaj to oglądałem ale widać że wypicowane do sprzedaży takze narazie się zatrzymałem.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: