Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 01 lis 2012, 17:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 lis 2012, 17:56
Posty: 2

witam! mam zamiar zakupic stara 266 z wojska w zabudowie warsztatowej. potrzebuje go do napraw maszyn rolniczych w polu bez koniecznosci sciagania maszyn na baze. chce by byl w nim agregat, kompresor, spawarka, komplet tlenowo-acetylenowy, klucze, wiertarka itp. mam pytanie odnosnie zabudowy typu sarna. czy to to samo co b2/sam? ile w srodku jest miejsca? ile wazy taka zabudowa? moze ktos poleci inna zabudowe warsztatowa? mam poza tym pytania odnosnie silnika. wiadomo ze s359 nie jest rewelacyjny, a np motodemont zaklada silniki MANowskie typ D0826LFL10. czy ten MAN wspolpracuje z oryginalna skrzynia biegow? czy musi byc 6-cio biegowa EATON? czy ten silnik miesci sie w starej kabinie, czy trzeba ja rowniez zmienic? i ostatnie pytanie, chyba najtrudniejsze: czym sie rozni silnik D0826LFL10 od powiedzmy D0826LE527 ktory ma moc 240km?


Post Wysłano: 02 lis 2012, 1:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 cze 2011, 23:31
Posty: 184
GG: 3477552
Samochód: MAN 12.224 Sprinter 412 Atego 1528

Jak by co to mam całego takiego mana na handel :) ew cały zestaw napędowy{8 skrzynia z pełzającym) tak z ciekawości jak wygląda wytrzymałość napędu tego 266 jak man się nie sprzeda to był bym zainteresowany zmontowaniem takiego czegoś założył bym na to zabudowę do żywca:)

chodzi mi o trwałość napędu i zawieszenia kabin założył bym z mana l2000 razem z motorem i ew skrzynia jak by to podpasywało

motodemot wkłada tam skrzynie EATON 4106 drogie nie są i jest ich trochę wiec koszt zbudowania takiego potworka (jesli mam całego 12.224) to tylko star skrzynia i robocizna ?


Post Wysłano: 08 lis 2012, 21:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lis 2011, 11:42
Posty: 6
GG: 0

a ja mogę polecić firmę moto-armia :), są w stanie zaoferować nie tylko star-a 266 a także inne pojazdy o podobnej funkcjonalności :)
ewentualnie wiadomość na PW, to mogę zaoferować atrakcyjne ceny.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: