Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 16 paź 2012, 20:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 lis 2006, 11:38
Posty: 19
Lokalizacja: Krzepice

Witam. Dziś stałem sie posiadaczem Scani r420 z 2007 roku. Mam problem ze wskaźnikami na desce roździelczej od temperatury płynu w chłodnicy i wskąźnikiem paliwa. Wskazówki nic nie wskazują.Nie wiem cóż to może być za przyczyna takiej awarii ?I też dzisiaj włączyłem webasto chodziło jakieś 8 minut ustawiłem na pilocie skale 10 i nic tam ciepłęgo powietrza nie leciało , może musi ono pochodzić dłużej?? U nas w innych autach to chwila i już leci cieplutkie powietrze a tu nic. Może ktoś miał styczność z takimi usterkami ?? Wczoraj kupiliśmy ta scanie i teraz trzeba te usterki usunąć.


Post Wysłano: 16 paź 2012, 21:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 paź 2011, 22:50
Posty: 535
GG: 0

Ze wskaznikami to podejrzewam ze raczej zegary leza. Podpiac pod SDP3, zrobic tes wskaznikow i bedzie wszystko wiadomo.
Co do webasto to 8 minut powinno w zupelnosci wystarczyc zeby cieple lecialo.


Post Wysłano: 17 paź 2012, 18:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 lis 2006, 11:38
Posty: 19
Lokalizacja: Krzepice

Webasto pracuje. Tylko zastanawia mnie dlaczego ciepłe powietrze leci ze strony od pasażera a zimne leci obok fotela kierowcy. Czy mają tak wszystkie Scanie R ?? A wskaźniki jak przekręce kluczyk podnoszą sie do pierwszej kreski (do stanu początkowego wskazania)i dalej nic nie wskazują .


Post Wysłano: 17 paź 2012, 18:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 cze 2007, 12:36
Posty: 917
GG: 0
Lokalizacja: kurpie

Od strony kierowcy nie leci zimne powietrze tylko jest zasysane do ogrzewania . Zegary możesz sprawdzić robiąc test zegarów za pomocą klawiszy na kierownicy .


Post Wysłano: 17 paź 2012, 21:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 paź 2011, 22:50
Posty: 535
GG: 0

ale gdyby zegary byly sprawne a problem byl z czujnikami albo instalacja to bylyby bledy w EDC i COO. Moze sprobuj odczytac bledy z poziomu wyswietlacza i spisz te zgwiazdka razem z nr sterownikow to sprobuje cos pomoc.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: