Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 25 wrz 2012, 9:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 wrz 2012, 11:27
Posty: 26

Cytuj:
Wiesz, jak ja znam życie, to jeśli jest z tego kasa (tak po wszystkim, w skrócie), to
- kilku ludzi (pewnie bardziej zabranych, albo ze znajomościami gdzie trzeba) depta co by Was stamtąd wygryźć,
- jakiś prezes otworzy firmę na zięcia i tak będzie doił własną firmę,
- firma skroi się że jeśli wynajmuje sprzęt i komuś to się opłaci, to kupując własny tym bardziej (co wcale nie musi być zgodne z prawdą).
- mln innych opcji, co by bardzo szybko być wydymanym.

Nie żebym Wam źle życzył, bo życzę jak najlepiej, tylko albo to nie jest taka idylla, albo może się bardzo szybko skończyć.

Doradzam dywersyfikację odbiorców usług. jeśli 100% grajdołów jest pod jednym zleceniodawcą, kiedy robota się sypnie co zrobisz bez innych odbiorców usług?
Zgadzam się z tobą masz trochę racji ... ale czy stawka 0,965e/km za CS jest wygórowana ? nie sadze ... jest właściwa dla roli "pod wykonawcy" który nie musi szukać ładunków i brać ładunki od zdywersyfikowanych źródeł ( które nie zawsze są pewne ).
Mam zawsze kontakt na inne firmy które szukają pod wykonawców ( as w rękawie ......)

Wiec są za i przeciw ........... ja przynajmniej widzę więcej zalet ze swojego punktu widzenia.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: