Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 14 kwie 2012, 23:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 lut 2010, 20:41
Posty: 94
GG: 9460747
Samochód: SCANIA R620

Witam,otóż mój tato kupił samochód osobowy z kratką czyli jest to samochód ciężarowy a przed kupnem nie spojrzał w dowód i moje pytanie dotyczy czy będzie płacił większe ubezpieczenie i czy musi od niego odprowadzić podatek i czy ogólnie będą większe opłaty ? Auto będzie zarejestrowane na osobę prywatną i nie będzie wykorzystywane do działalności gospodarczej.Czy takie auto da się zarejestrować z auta ciężarowego na osobowe ?Kratka przez poprzedniego właściciela była zdemontowana przy kupnie.Pilna sprawa proszę o pomoc.


Post Wysłano: 15 kwie 2012, 0:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 sty 2010, 18:03
Posty: 477
GG: 0

1 czy większe ubezpiczenie? odp (będzie takie samo jak w osobówce)
2. czy trzeba odprowadzać podatek? odp(zaden większy podatek)
3. zadne większe opłaty nie będą nizeli od auta osobowego
4. Jak najbardziej mozesz zarejestrować auto jako osobowe tylko musisz wykonać odpowiedni przegląd
5. Nie napisałes konkretnie co to za auto? Ile obecnie masz miejsc w aucie a ile w dowodze?
6. Nie wiem jak to jest z akcyzą od takiego auta poniewaz zapewne jesli auto było sprowadzone przez poprzedniego właściciela z zagranicy jako cięzarowe to właściciel nie opłacił akcyzy poniewaz od auta cięzarowego nie potrzeba. Przy przerejestrowaniu na osobwe zapewne będzie trzeba zapłacić tą akcyze ale nie jestem pewien na 100%


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: