Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 27 sty 2012, 3:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 kwie 2006, 1:22
Posty: 8
GG: 0
Samochód: scania R topline
Lokalizacja: Podkarpacie

Ostatnio znaleźliśmy w Markecie Android taki program: http://www.cbradiochat.net/
Jest to program imitujący CB-radio na telefonie z systemem operacyjnym android. W wersji free
ma się do dyspozycji 27 kanalow i nośną 5 lub 10 sekund.W wersji pro więcej.
Ostatnio utworzyła się grupa dość stale nadających kierowców z różnych krajów i po nocy sobie rozmawiamy na wszystkie branżowe i nie branżowe tematy.
Ustaliliśmy że będziemy się spotykać na kanale 9 lub 19. Przenosimy się żeby trzymać poziom rozmów truckerskich bo często przychodzi dużo dzinych ludzi. Ale na nich jest też sposób ;)
Jeśli ktoś z kierowców krajowych lub jeżdzących za miedzą dysponuje telefonem z androidem i sensownym limitem miesięcznym Gb to zapraszamy. Wierzcie mi to naprawdę wciąga. Ja już nie mam problemu ze zmulaniem i sennością w nocy bo zawsze jest jakiś temat. Nie przestraszcie się użytkowników tego progsa z innych kanałów. Nie zawsze są normalni. ;-)
Pozdrawiam i Szerokości.
Szukajcie nicków: Bonanza, Kermit_trucker, Shaft, HORMON, Mariusz...Foxi, Caleb ... to truckerzy.

_________________
To nie tylko praca ale styl życia...


Post Wysłano: 27 sty 2012, 9:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 wrz 2007, 10:01
Posty: 1208
Lokalizacja: Janów k.Częstochowy

W zasadzie bardziej jest to zwykły chat, a z CB to za wiele wspólnego nie ma.

_________________
Pozdrawiam
Leszek


Straż pożarna Częstochowa


Post Wysłano: 02 lut 2012, 21:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 cze 2010, 14:23
Posty: 490
GG: 1
Samochód: MB Atego
Lokalizacja: Białystok, Polska B

Pobrałem dzisiaj z ciekawości, wcześniej natknąłem się na to tylko w android markecie, ale nie pobierałem na swój telefon, faktycznie, coś tam nawijają, akurat natknąłem się na ciekawą pogawędkę o trocinach na sprzedaż :lol:

_________________
Karta rowerowa - 2005r.

Mowa jest srebrem, a milczenie złotem...


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: