Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 03 sty 2012, 17:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 maja 2010, 14:59
Posty: 15
GG: 8812999

Kolego Matee, wszystko kwestia kalkulacji. Czasem się opłaca, a czasem nie. Czasem nie ma dobrych ładunków. Ważne żeby w kółku wyszło ok. Teraz akurat się okazało, że bede coś ciągnął na LT, a innym razem na pewno poślą mnie na pustaka.

Dziękuję i pozdrawiam wszystkich!


Post Wysłano: 03 sty 2012, 20:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 24 sty 2008, 20:45
Posty: 242
GG: 7448944
Lokalizacja: Lublin

Jezdziłem do itali dość często i powiem tak od Gorizi do Miszkolca super pozniej zaczyna sie dziać Miszkolec Rzeszów kocham ten odcinek a i obwodnica Budapesztu coś wspaniałego w godzinach szczytu :D nigdy nie jechałem na Wiedeń bo pryncypał twierdził że dla nas z Lublina to najlepsza trasa na dzikusa i coś w tym było prawdy bo można powiedzieć że do Miszkolca idealna trasa fakt latałem 12tonówka

Z dzikusów najlepsza była dla mnie Słowenia 8) piękna i czułem sie bezpiecznie na parkingach i nie pamietam gdzie na słowenii taknowałem najtańsze paliwo w mojej karierze:)


Post Wysłano: 03 sty 2012, 20:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 sty 2009, 13:47
Posty: 415
GG: 32844623
Lokalizacja: Radomsko

Dokładnie, Słowenia nie dość, że bardzo przyjemna dla oka (widoki w górach świetne!) to jeszcze szybko leci, cały czas świetne drogi, najgorsze to oczywiście "Madziary". :wink:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: