Strona 1 z 1 [ Posty: 8 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 12 lis 2011, 20:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 lip 2009, 11:38
Posty: 25
GG: 0
Samochód: VOLVO FH--VW GOLF V 1.9TDI
Lokalizacja: Wronki

Witam mam zamiar zmienić antenę na dłuższą ponieważ, ta moja mało mnie satysfakcjonuje aktualnie posiadam sirio super carbonium myślę zmienić na Sirio Turbo5000 co wy sądzicie o tej antenie? Pytam tu i tam i uzyskałem opinie że antena naprawdę spisuje się godnie i ma duży zasięg,ale mimo wszystko jestem ciekawy waszej opini na ten temat. Czy polecacie inną antenę o podobnych parametrach? Pozdrawiam


Post Wysłano: 12 lis 2011, 22:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2010, 18:54
Posty: 207
GG: 7700645
Lokalizacja: Warszawa

Na LKW to bym wolał SS 1200 niż delikatną Turbine.

Ale zasadniczo co byś nie kupił z markowych anten to będzie dobre. Kwestia tylko tego że Turbo ma taki a nie inny mechanizm składania który jest wygodny, ale na ciężarówce i tak nie będziesz jej składał, a jest on stosunkowo delikatny jak na takie warunki gdzie będziesz zaliczał co drugi wiadukt.
Oczywiście możesz jeździć latami i nic jej nie będzie. Ja też lałem w portki wożąc w wakacje TEXASa która jest najbardziej delikatną - słabą mechanicznie - anteną spośród 2-metrówek. Ale 2 miesiące walenia o wiadukty, lekkie skrzywienie, ale nic jej nie jest.

Wybór należy do Ciebie.


Post Wysłano: 13 lis 2011, 11:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lip 2007, 8:58
Posty: 1502
Samochód: DAF 105XF 460
Lokalizacja: Dolnośląskie

SSC to dobra antenka kwestia jeszcze który model masz bo są dwa :D co do twoich wątpliwości? podpinam się pod myśl poprzednika i jak 2m to SS1200 :D choć osobiście nie wchodziłbym w taką antenę do trucka bo staje sie ona kłopotliwa (albo schodzisz w dół z punktem montażu albo tłuczesz o wszystkie przeszkody )

_________________
a nikt ci za darmo nie da!!!


Post Wysłano: 13 lis 2011, 18:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 lip 2009, 11:38
Posty: 25
GG: 0
Samochód: VOLVO FH--VW GOLF V 1.9TDI
Lokalizacja: Wronki

Ogólnie mam zamiar tą antenę do osobówki zamontować gdyż przy LKW mam S turbo2000. A te SS to podobnie cenowo do Turbo ? No właśnie to w Turbo mi się podoba że mogę obalać gdyż na parkingach podziemnych. A jaki jest zasięg + - tej antenki?


Post Wysłano: 13 lis 2011, 19:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2010, 18:54
Posty: 207
GG: 7700645
Lokalizacja: Warszawa

Wystarczy zobaczyć chociażby na alledrogo.

Od kilku kilometrów w porywach do całej europy, nawet więcej.


Post Wysłano: 10 gru 2011, 20:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 maja 2011, 21:28
Posty: 8
GG: 0
Samochód: MAN TGA 18.430

Sirio 5000 to fajna antenka, ale zastanowił bym się nad Lemm 3001. :D


Post Wysłano: 10 gru 2011, 20:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 wrz 2009, 16:06
Posty: 641
GG: 1
Lokalizacja: Elbląg

Korzystam już ponad 3 lata z tej antenki i jestem z niej mega zadowolony . Nie którzy piszą że zbiera śmieci z eteru ale wystarczy skręcić sql . Eksploatuje ją dość intensywnie i ze śladów użytkowania to tylko zeszłą naklejka i troche cewka porysowana :wink:


Post Wysłano: 10 gru 2011, 22:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 lis 2006, 5:54
Posty: 120
Lokalizacja: GDYNIA,Chwaszczyno (GWE)

Tez posiadam Turbo5000, osiagi sa naprawde bardzo dobre, ale jesli juz chcesz ja montowac do osobowki to na jakims dobrym uchwycie, jest ona dosyc ciezka i bat jest tez dosyc gruby wiec podczas jazdy ladnie sie wygina. Mi na mangesie dwa razy sie przeworicla, wiec zrobilem ja na stale na uchwyt bagaznikowy.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 8 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: