Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]
Autor
Wiadomość
Tytuł: Powietrze
Post Wysłano: 11 paź 2011, 21:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 maja 2010, 21:32
Posty: 56
GG: 4015060
Samochód: Magnum 480 DXI

Witam . Mam taki problem z tą moją renatką dxi . A mianowicie cały czas sprężarka nabija mi powietrze do maksymalnych wartości ,podejrzewam dlatego że na zaworze gdzie jest zamontowany osuszacz gdzies puszcza mi powietrze.Już raz miałem taki problem jak przywiozłem autko i wtedy wymieniłem filter osuszacza i problem zniknął. Po zgaszeniu silnika po jakims czasie słychac takie odbicie zaworu - co to może byc?


Tytuł: Re: Powietrze
Post Wysłano: 11 paź 2011, 22:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 sie 2011, 20:48
Posty: 28
GG: 0

Kolego gdzie Ci wypuszcza to powietrze z APMu z dołu od strony tłumika czy o strony płytki z elektroniką ??


Tytuł: Re: Powietrze
Post Wysłano: 12 paź 2011, 20:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 maja 2010, 21:32
Posty: 56
GG: 4015060
Samochód: Magnum 480 DXI

Raczej od strony tłumika ,dziwi mnie fakt że po nabiciu ciśnienia nie ma tego charakterystycznego odbicia powietrza z układu tylko dalej pompuje ,zastanawiałem sie już nad możliwością jakiegos pęknięcia ,ale chciałem zasięgnąc waszych opinii ,ponieważ nigdy tego jeszcze nie rozbierałem.Dodam jedynie że nie było żadnych wcześniejszych oznak że dzieje sie coś nie tak ,zestaw normalnie wrócił ,a rano przy odpaleniu pojawił sie na wyświetlaczu komunikat o usterce układu a reszta jak wyżej napisałem


Tytuł: Re: Powietrze
Post Wysłano: 15 paź 2011, 19:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 maja 2010, 21:32
Posty: 56
GG: 4015060
Samochód: Magnum 480 DXI

Mój problem wygląda coś podobnie jak kolegi co wyżej opisuje w swoim volvie,dziś pół dnia spędziłem przy żelazie i myślałem że już znalazłem przyczyne (był pęknięty oring na rurce doprowadzającej powietrze do osuszacza)ale niestety chyba było by zbyt pięknie bo powietrze puszcza dalej ,ale nie od tłumika tylko z drugiej strony.


Tytuł: Re: Powietrze
Post Wysłano: 04 lis 2011, 22:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 maja 2010, 21:32
Posty: 56
GG: 4015060
Samochód: Magnum 480 DXI

Troche pózno odpisuje ,ale może sie to komuś przydac ,a mianowicie nie dało się już uratowac apm-u ,i troszke zabolało kase ,ale cóż uroki własnego żelaza


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: