Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 9 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 25 maja 2011, 16:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 lut 2007, 19:17
Posty: 338
GG: 1
Samochód: Fiat/FH
Lokalizacja: Zabrze

"STEDAN"

ul.Łączna 14

44-282 Czernica

32 430 52 88


Obrazek

(C)Moje

_________________
Do what you love and you will never have to work.


Post Wysłano: 25 maja 2011, 21:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sie 2010, 22:11
Posty: 27
GG: 0
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Fajnie że zacząłeś temat o Stedanie ;)Pracują chyba przy budowie obwodnicy mej wioski(bielsko biała).Bardzo często ich widuje.Mają chyba tylko FHcze i to w większości chińczyki.


Post Wysłano: 25 maja 2011, 22:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sty 2011, 21:18
Posty: 22
GG: 5000263
Lokalizacja: Łuków Śląski k/Rybnika

Tak,STEDAN-y maja tylko FH-cze.No "chińczyka" ma tylko syn właściciela, którego dobrze znam, bo firma jest z moich okolic :wink: Pan Stefan(właściciel) jest wporządku gościem,złego słowa na niego nie powiem :U Warunki pracy są dobre,bo rotacji niema.Ogólnie dobra,uczciwa firma.


Post Wysłano: 27 maja 2011, 9:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 maja 2010, 14:16
Posty: 1
GG: 0

Aaa Stedan,tą firmę widuje codziennie,Mieszkam na Śląsku,Stedana widuje na Trasach Gorzyce-Racibórz czasami w Stronę Pszowa ale często w Stronę Raciborza.Zestawów dobrze nie znam ale mają tylko stare FH i jednego Chińczyka a z naczep to wszystko wywrotki przynajmniej z tego co ja wiem.Gdy chodziłem na polowania to często kierowcy stawali obok mojego domu na przystanku ( Mieszkam na wsi) I szli do sklepu,a jak wracali to się pytałem ich czy mogę zrobić foty :).Firma jest ogólnie dobra,zestawy może nie nowe ale kierowcy o nie dbają i posłużą im jeszcze trochę.


Post Wysłano: 27 maja 2011, 13:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sty 2011, 21:18
Posty: 22
GG: 5000263
Lokalizacja: Łuków Śląski k/Rybnika

Tabor sie juz odmładza :wink: W poniedziałek zostały zakupione 3 "chińczyki" a stare autka stoją na bazie ;) Firmie się powodzi i ida do przodu, cały czas :)


Post Wysłano: 27 maja 2011, 21:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lis 2009, 19:07
Posty: 177
GG: 7502228
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post Wysłano: 14 cze 2011, 1:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 cze 2011, 13:48
Posty: 1
GG: 612551
Samochód: BMW

Witam wszystkich uczestników tego forum, fajnie poczytać o firmie w której się pracuje pozdrowienia dla autora :) z tego co wiem to chyba pierwszy temat o Stedanie w necie , mam okazję pracować tam dzięki synowi szefostwa (Juniorowi) trzeci miesiąc w charakterze kierowca lakiernik a w wolnych chwilach hobby fotograf. Szefostwo bez problemowe,atmosfera pomiędzy kierowcami zajefajna.... szczególnie w sobotę mycie zestawów itp.naprawdę ekipa zgrana,a co do taboru to racja kolego bacus trzy chinole doszły w bieli ale tak jak szefo powiada motto Stedan musi być czerwone,a więc jako lakiernik zmieniam barwy fotki poniżej, do tego doszły prawie nowe naczepy schmitz co do starszych zestawów chodzą normalnie.

Ten z lewej już za nie długo jak ten z prawej

Obrazek

sobota mycie naprawki itp.

Obrazek

Nowinki

Obrazek

Starszy kontra nowszy

Obrazek

I wypadło na szofera Irasa

Obrazek
Do pełnej ekipy jeszcze brakuje , z prawej Dominik junior syn szefoooo :D :D

Obrazek

No i jest Wela

Obrazek

_________________
Wela


Post Wysłano: 14 cze 2011, 11:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lis 2009, 19:07
Posty: 177
GG: 7502228
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Coś sie popsuło :(

Obrazek

_________________
http://www.truckservice.fora.pl/


Post Wysłano: 18 mar 2013, 20:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 mar 2013, 19:50
Posty: 1

Firma znana. Głównie z opowiadań znajomych byłych kierowców. Auta zadbane, i w miarę bezawaryjne o niskich normach spalania jak na ich roczniki (w Migrexie inna praca i inna norma) ekipa miała ostre zawirowania, z niektórymi można pogadać nawet na inne tematy niż Stedan. Z tego co wiem to praca jest przez cały rok, wypłaty też w miarę przyzwoite (zima zależy od zapłaty klientów)
Jak w każdej firmie są mamlasy, asy, słabe ogniwa, maskotki (najbardziej wkurzające lenie) no i oczywiście osoby o wysokiej samoocenie haha. Jako wykonawca firmę bardzo polecam, jako miejsce pracy.... hmm radze się zastanowić, dopytać i jak sie jest odważnym psychicznie i fizycznie spróbować


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 9 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: