Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 20 maja 2011, 22:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 lut 2006, 16:37
Posty: 2124
GG: 4819725
Samochód: MAN
Lokalizacja: Baćkowice

Witam tak jak w temacie dzisiaj było bardzo gorąco +30 stopni w cieniu klima na 1/4 rurki między sprężarką a parownikiem ciepłe sprężarka włącza się i wyłącza natomiast jak ustawie tak na 1/2 to rurki robią się strasznie gorące a rurka od sprężarki do skraplacza wręcz parzy sprężarka wtedy chodzi non stop co się dzieje :?:
Natomiast kiedy jadę i ustawię temp. na 1/2 klima działa normalnie z przerwami sprężarka włącza sie dosłownie na 5 sekund rurki wszystkie są zimne :wink: Mało tego postanowiłem włączyć klimę na 3/4 i też w środku robi się bardzo chłodno a gdy zatrzymałem się na chwile rurki były chłodne co się dzieje :?:
Czy powodem tego może być brak wentylatora na skraplaczu klimy i gdy nie ma obiegu powietrza przez skraplacz czynnik po prostu nie chłodzi się w chłodniczce tylko się nagrzewa. Mam taki pomysł żeby założyć wentylator na 24V który włączał by się wraz z włączeniem sprężarki co wy na to jest sens się w to bawić :?: :wink:

_________________
MAN


Post Wysłano: 22 maja 2011, 23:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 lut 2006, 16:37
Posty: 2124
GG: 4819725
Samochód: MAN
Lokalizacja: Baćkowice

Widzę nie ma mocnego :P
Fachowcy widzę dużo wiecie na ten temat chyba że wielki brat "wulkanizator" nie pozwoli zdradzać tajemnicy :lol: :D

_________________
MAN


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: