Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 07 gru 2010, 16:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 gru 2010, 15:41
Posty: 1
GG: 0

Witam Wszystkich . Jestem tu nowy więc wybaczcie mi laickie pytania . Chciałbym kupić Magnum z około 97r lub coś takiego jak MAN 18.272 z około 95r .Zamierzam używać sprzętu do transportu na własne potrzeby . Jestem w trakcie kupowania gospodarstwa rolnego ,nie wykluczam tez rejestracji firmy (nie transportowej ).Jakie są koszty utrzymania tych autek (winiety ,tachografy ,ubezpieczenia ,podatki ,itp )Może ktoś z Was ma doświadczenie w tym względzie..? Czy dobrze robię biorąc te akurat modele pod uwagę ,czy coś innego polecacie w podobnych cenach R Magnum + naczepa (24tony ładownosci ) ,bądz Man 18.272 (10 t ładowności ) ?Pozdrawiam Darek


Post Wysłano: 07 gru 2010, 22:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 sty 2009, 0:42
Posty: 6
GG: 0
Samochód: Premium + tandem =JUMBO:)

Witam. Mam gospodarstwo warzywno owocowe (DUZE) i powiem Ci ze jezdze premium z tandem 21ton ladownosci z haczykiem i spokojnie wystarcza. Tandem ma tą przewagę nad naczepą że jak masz mało towaru to lecisz solo i wtedy spalanie 23litry. Co do winiet to nie kupuje. Są potrzebne ale nie kupuje i koniec. Podatek płaci się do gminy - płacę tylko za samochód , nie pamiętam już ile. Tacho tylko z tego dnia co jadę. Żadnego kursu na przewóz rzeczy nie muszę mieć. Pozdrawiam


Post Wysłano: 08 gru 2010, 0:17

Cytuj:
Zamierzam używać sprzętu do transportu na własne potrzeby
Nie wiem który raz to piszę na forum.

Transport, to przewiezienie towaru i pobranie opłaty za tę usługę. Nie ma czegoś takiego jak transport na potrzeby własne. Jest PRZEWÓZ NA POTRZEBY WŁASNE, a to bardzo duża różnica.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: