Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 11 lis 2010, 19:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 lis 2010, 18:49
Posty: 25
GG: 0
Samochód: IVECO 65 C 150

Witam,Jestem nowy na forum.Zakupiłem wczoraj Iveco 65 C 150 z 2004r.silnik 2800cm,chłodnia.Trochę czytałem na temat tych aut.Czy ktoś mi podpowie jakie to auto i na co trzeba zwrócić uwagę i o co trzeba zadbać i co trzeba wymienić na początek.Pierwsze pytanie mam.Świecą się 2 kontrolki oleju,1 to wiem do czego a 2 :( oraz świeci się PROSTOKĄT NA CZERWONO z wykrzyknikiem na dół


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lis 2010, 0:31
Posty: 3
GG: 0

Witam
jedna kontrolka to ciśnienie oleju, a druga poziom oleju, co do prostokatu to nie kojarze


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 lis 2010, 18:49
Posty: 25
GG: 0
Samochód: IVECO 65 C 150

Cytuj:
Witam
jedna kontrolka to ciśnienie oleju, a druga poziom oleju, co do prostokatu to nie kojarze
ok dzieki,to czyli co mam rozumiec jak nie ma cisnienia oleju


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 kwie 2010, 21:42
Posty: 288
GG: 1843593
Samochód: MAN
Lokalizacja: EWI

w pierwszej kolejności sprawdź sobie czujnik ciśnienia oleju, może kabelek się odłączył, może coś gdzieś niestyka albo czujnik zepsuty druga opcja może po prostu jest mało oleju i dlatego te komunikaty. A opcja ostateczna i najbardziej kosztowna to zużycie silnika i co za tym idzie jego remont... ale piszesz że auto 2004 rok więc nie stare jak nie było katowane to raczej nie powinno domagać się remontu...
Takie moje sugestie :)


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 lis 2010, 18:49
Posty: 25
GG: 0
Samochód: IVECO 65 C 150

Cytuj:
w pierwszej kolejności sprawdź sobie czujnik ciśnienia oleju, może kabelek się odłączył, może coś gdzieś niestyka albo czujnik zepsuty druga opcja może po prostu jest mało oleju i dlatego te komunikaty. A opcja ostateczna i najbardziej kosztowna to zużycie silnika i co za tym idzie jego remont... ale piszesz że auto 2004 rok więc nie stare jak nie było katowane to raczej nie powinno domagać się remontu...
Takie moje sugestie :)
ok dzieki za pomoc,posprawdzam i zobaczymy jak sprawa wygląda.pozdro


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 kwie 2010, 21:42
Posty: 288
GG: 1843593
Samochód: MAN
Lokalizacja: EWI

jak naprawisz to napisz co było :)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: