Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 30 paź 2010, 21:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 wrz 2008, 20:16
Posty: 24
GG: 0
Samochód: DAF 105 XF
Lokalizacja: XXXX

Zaczynam dopiero w tej firmie, ale tak na początek parę uwag.
Umowa o pracę - 1380 brutto, diety 40 euro dziennie, ale tylko za 4 dni, piąty dzień jest za 20 euro, poza tym nie wiem za co jeszcze i ile płacą. Prawdopodobnie należą mi się jeszcze jakieś składniki związane z Kodeksem Pracy. Jakie? nie wiem nie ma w umowie.
Zestawy Scania R420+firanka (super stan). Teraz zestawy są wymieniane, będzie parę zmian w parku ciągnikowym. Zestawy są serwisowane na wysokim poziomie.
Zlecenia są bardzo dobrze zorganizowane, po dojechaniu na rozładunek z reguły jest już miejsce załadunku. Praca w iście niemieckim tempie.
Baza w Świeciu, większość ładunków eksportowych jest właśnie stamtąd. Tam także przekazuje się zestawy innym kierowcom ( np przerwa urlopowa) Tam trzeba dojechać ( a wcale nie jest łatwo) i stamtąd dojechać do domu na pauzę 45 i więcej.
Tyle na razie.


Post Wysłano: 02 lis 2010, 23:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 lis 2008, 22:59
Posty: 103
GG: 7182535
Lokalizacja: Karsin | GKS

O ile pamiętam to mają bdynek tuż koło Mondi w Świeciu i wożą właśnie z tamtąd papier. Autka białe z szarą firanką.. zgadza się? Dotąd słyszałem jedna opinię od kierowcy który pracował tam przez jakiś czas, nazywając to zwyczajnym kołchozem.


Post Wysłano: 09 lis 2010, 18:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 wrz 2008, 20:16
Posty: 24
GG: 0
Samochód: DAF 105 XF
Lokalizacja: XXXX

no, miesiąc pracy w DLS-sie przeszedł dość gładko. Teraz czekam na pierwszy przelew. Zobaczymy jak to wyszło finansowo.
Tak, zestawy DLS - te firmowe- to srebrne auto Scania R 420 z srebrną firmową naczepą. Jest kilka Scanii białych. Teraz trwa dobieranie zestawów, a więc będzie nas więcej! :)


Post Wysłano: 15 lis 2010, 16:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 wrz 2008, 20:16
Posty: 24
GG: 0
Samochód: DAF 105 XF
Lokalizacja: XXXX

OK, przelew doszedł w terminie. za 3 tygodnie pracy z czego 17 zmian jezdnych, trzy weekendy poza domem, 2 skoki z auta na auto dostałem 2140 zł. Ot i wszystko. Jutro składam wypowiedzenie. Panowie firma jest ok, wypłata w terminie, wzorowy socjal, zestawy zadbane, praca dobrze zorganizowana, tylko wysokość wynagrodzenia .......górna granica to 3500 zł. Powodzenia!!


Post Wysłano: 11 gru 2010, 23:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 gru 2010, 18:07
Posty: 1
GG: 0
Samochód: xxx

Miałem do czynienia z tą firmą dobrze określono wcześniej,że to kołchoz powinni zatrudniać samochody, lepiej traktują niż ludzi, pozatym co za socjal 500zł wczasy pod gruszą , to sprzątaczki w zakładzie państwowym mają więcej. Na początku rozmowa pięknie z Panią prezes, obiecanki, cacanki że po 3 miesiącach stałe zatrudnienie i większa podstawa, okazuje się że podstawa zostanie ta sama,a zatrudnienie na rok, kierowcy co dłużej pracują wyciągną koło 4000 tys. a początkujący do 3 m-cy grosze jak piszecie wyżej,to śmieszne. No i co wam po nowym samochodzie. Ponadto osoba, która reprezentuje tą firmę powinna nie zwodzić ludzi nowo zatrudnionych i nie dopuszczać się do kłamstw.Z mojej strony to nie jest firma godna uwagi, jest za duża rotacja i praca dla nowo zatrudnionych niepewna.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: