Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 11 sie 2009, 21:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 paź 2008, 13:50
Posty: 45
GG: 0

monika_carmen ja jak zdawałem na C w WORD Kielce to raz mnie udupił za to, że mu nie pokazałem świateł obrysowych, a na placu wszystko dobrze zrobiłem, dopiero jak skończyłem plac to wtedy mi powiedział, że zapomniałem o wskazaniu obrysówek. Także musisz się pilnować :) Jak chcesz jeszcze coś się dowiedzieć odnośnie egzaminu to zapraszam na PW.
Pozdrawiam.

_________________
Ciągła linia to drobiazg,
Ale prawa fizyki to nie ciągła linia..


Post Wysłano: 11 sie 2009, 21:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 sie 2009, 15:07
Posty: 10
GG: 4132786

No ja A i B zdawalam wlasnie w kielcach i szczerze powiem ze byłam swiadkiem wielu niesprawiedliwosci i o wielu tez slyszalam. No ja dopiero zaczynam swoja przygode z C ale teraz juz wiem ze w razie czego mam sie do kogo zwrocic ;) dzieki i pozdrawiam :)

_________________
Who says women can't drive??


A - jest
B - jest
C - w trakcie


Post Wysłano: 11 sie 2009, 21:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 wrz 2008, 21:48
Posty: 539

Powiem tak,jak ja zaczynałem przygodę z robieniem uprawnień to też mówili jacy to egzaminatorzy nie są źli itd..
Ale prawda jest taka że to my jesteśmy sobie winni w 90%,zżera nas stres...i potem się mówi "a ujeb*** mnie specjalnie" no bo przecież mało kto się przyzna że...zapomniał zapiąć pasów,zaświecić świateł, czy choćby odbezpieczyć zamka w siodle (znam takich przypadków mnóstwo)
Uważam że dużooo opowieści o "złych" egzaminatorach to bajki.Spędziłem trochę-można powiedzieć dni w WORDzie i wiem już swoje....
Dlatego Tym co dopiero będą zdawać polecam jak najmniej się denerwować a jak najwięcej myśleć i będzie dobrze!!;]
Ps.oczywiście że się zdarzają też "chamscy" egz. żeby nie było że wszystkich "wybielam"


Post Wysłano: 11 sie 2009, 22:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 sie 2009, 15:07
Posty: 10
GG: 4132786

No ja za pierwszym razem jak zdawalam B to tez zawalilam i wiem ze jestem sama sobie winna. Strasznie mi zalezalo i bylam tak zestresowana ze zapomnialam jak sie wlacza swiatla ;D hahahaha smiac mi sie chce z siebie samej do dzis :P

_________________
Who says women can't drive??


A - jest
B - jest
C - w trakcie


Post Wysłano: 14 sie 2009, 23:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 wrz 2007, 18:00
Posty: 31
GG: 5180248
Lokalizacja: Miechów (KMI)

apropo zdawalności na kat. C to dla pocieszenia można powiedzieć ze jest trochę większa niż na kat. B


Post Wysłano: 19 sie 2009, 18:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 wrz 2007, 18:00
Posty: 31
GG: 5180248
Lokalizacja: Miechów (KMI)

:D :D :D :D ZDAŁEM !!!
dziś o 9 rano miałem egzamin zdawałem na małym manie.
na placu wylosowałem prostopadłe przodem i zawracanie na 3 dodatkowo miałem sprawdzić światła mijania i klakson.


Post Wysłano: 19 sie 2009, 23:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 gru 2008, 23:49
Posty: 139
GG: 7261507
Samochód: Scania R420
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski

co do zdawalnosci w kielcach... jesli potrafisz jezdzic i nie zje cie stres to zdasz... tu nie jest tak ze puszczaja byle kogo, musisz sie wykazac. zdalem za 3 razem, wiem co mowie :D

prostopadle przodem, lub tylem, i zawracanie na 3 jest chyba na kilku kartach... bo najczesciej sie takie losuje, wiec nalezy bardzo trenowac wlasnie to na kursie, rownolegle jak i gorka, jest bardzo malo spotykane, dziwie sie czemu.

grunt to albo uczyc sie w ck, albo dokupic godziny w ck, to informacja dla osob ktore nie mialy stycznosci z transportem drogowym, ci co jezdzili zawodowo na 3,5T dadza sobie rade bez dodatkowych godzin :)

podobno latwiej w ck zdac na tandemie niz na zestawie, tak mi mowil instruktor z enigmy. moze dlatego tak mowil ze to oni maja tandema... jednakze nie ukrywam firmy bo tylko dzieki nim zdalem :) ostrowiecki kaskader nic mnie nie nauczyl :)

_________________
Kat. B - jest wrzesień 2006 - 1 raz
Kat. C - jest sierpień 2009 - 3 raz
Kat. C+E - jest kwiecień 2010 - 2 raz

przewóz rzeczy - sierpień 2009
karta kierowcy - marzec 2011


Post Wysłano: 20 sie 2009, 12:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 paź 2008, 13:50
Posty: 45
GG: 0

Cytuj:
podobno latwiej w ck zdac na tandemie niz na zestawie, tak mi mowil instruktor z enigmy. moze dlatego tak mowil ze to oni maja tandema... jednakze nie ukrywam firmy bo tylko dzieki nim zdalem :) ostrowiecki kaskader nic mnie nie nauczyl :)
A co to za różnica tandem czy naczepa? Troszkę inaczej się jeździ ale to kwestia przyzwyczajenia. Ja tam chodziłem do nauki jazdy Krzysztof na naczepę i zdałem za pierwszym razem.

_________________
Ciągła linia to drobiazg,
Ale prawa fizyki to nie ciągła linia..


Post Wysłano: 09 lip 2010, 1:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 gru 2008, 23:49
Posty: 139
GG: 7261507
Samochód: Scania R420
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski

nie zgadzam sie, zdawalem na tandemie, aktualnie jestem po 2 miesiacach bitej jazdy na naczepie, dopiero w ostatnim tygodniu zaczalem pojmowac w jaki sposob porusza sie naczepa do tylu, wczesniej na wskazowki drugiego kierowcy doswiadczonego, mojego nauczyciela... za cholere pojac tego nie moglem, tandem jak chcesz to skreca, naczepa zachodzi i trzeba przewidywac jej ruch, jak za bardzo zaciagniesz konia, to naczepa za daleko pojdzie... a tandemem normalnie na lusterka mozna jezdzic, naczepa do tylu na lusterka to ch...jnia nie jazda...

jakbym mial doradzac robcie prawko na naczepach, a najlepiej na przyczepach ktore lamia sie w 2 miejscach na haku i pod paka, wtedy bedzie wam latwiej na naczepie a tandemem to juz bedziecie smigac z zamknietymi oczami

_________________
Kat. B - jest wrzesień 2006 - 1 raz
Kat. C - jest sierpień 2009 - 3 raz
Kat. C+E - jest kwiecień 2010 - 2 raz

przewóz rzeczy - sierpień 2009
karta kierowcy - marzec 2011


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: