Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 09 mar 2010, 23:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 wrz 2008, 21:48
Posty: 539

Witam
Webasto jak w temacie,problem polega na tym że jak jest na polu -15 i więcej to zapala się zaczyna huczeć tak ja należy i po chwili gaśnie,słychać że coś tam pracuje bo tyka i szumi (ale cichutko) i jak jest ustawione na 20 minut to 2 minuty chodzi dobrze a reszte czasu szumi ale nic nie grzeje bo tem.nie rośnie.
jak jest cieplej tzn z -5 czy 10 to pracuje normalnie,czyli przez 20 min dogrzeje na 90"C i huczy cały czas,problem tylko jak jest zimniej...
co to może być?bo szukałem wszędzie i nic nie znalazłem..
mi to wygląda jak by paliwo gdzieś blokowało,bo pierwszy raz mi się tak zdarzyło jak były te mrozy po -25,to nie pracowało przy tej tem, ale ost po nocy -15 rano tylko chwilkę po huczało i kaplica..


Post Wysłano: 11 mar 2010, 21:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 maja 2009, 19:46
Posty: 45
GG: 0

Coś jest nie tak z zasilaniem w paliwo. Te piece są czułe na jakość paliwa. Może osadza się parafina w układzie paliwowym jak jest mocno zimno. Pozdrawiam.


Post Wysłano: 11 mar 2010, 21:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 wrz 2008, 21:48
Posty: 539

tankuję tylko na Orlenie verve,
ostatnio rozmawiałem z kolegą to takie miał objawy jak mu przymarzło paliwo w przewodach ale przy -28,a nie przy -15....


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: